Кубок Тернопільської РО УТМР 2018.

Mykola STARyy

Снайпер
Судячи з фото, яке я встиг побачити, було 9 собак. В фейсбуці на сторінці групи "Рома Каракуць. Тернопільська МРО УТМР" повинна бути інформація. Я там забанений, бо посмів висловити критичні зауваження.
Тобто сусідам їхати не можна...
Причому не тільки з сусідніх областей, а навіть з сусідніх районів.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Закрита «вечірка» )))
Рома нормальний хлопець, роботяга. Тільки молодий і запальний. Я розумію що на великий турнір перепела недостатньо і досвіду практично ноль, але хотілося би щоб робота велася послідовно.
 

Олег Терн

Мисливець
Рома нормальний хлопець, роботяга. Тільки молодий і запальний. Я розумію що на великий турнір перепела недостатньо і досвіду практично ноль, але хотілося би щоб робота велася послідовно.
Роман молодець.Він чудово організував турнір.І що цікаво що це перший знак популяризаціїї полювання з лягавими собаками.
Наступний вихід це буде полювання по фазану.
 

Олег Терн

Мисливець
Знову лише для своїх?
Я вважаю що турнір який проводився вперше неміг бути всеУкраїнського рівня як такий.Це був пробний захід організований молодим єгерем і командою однодумців на чистому інтузіазмі.
Так,керівництву УТМР задумка сподобалась,так,турнір вдався,і наступними в черзі будуть товариські змагання по вольєрному Фазану. На заставці є телефон організатора і засновника даного заходу......Я вважаю що при бажанні можна зателефонувати і домовитись про участь.(гостям в нас завжди раді.)Ну і маєм надію що відтепер ці змагання будуть традиційно проводитись щороку.
 
Зверху