Куля Іванова

huntumy

Зброяр
По мишеням не доводилось стрелять? Может фотки остались.
Интересно посмотреть. Просто на сколько знаю из гладкого она летит боком. Потому Иванов для стабилизации в полете разгонял ее до 480-500 м/с. Если меньше кувыркается.
Мы с аты и иж12 стреляли. Все пули приходили с овалом или боком.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Та я не сказав би що вона летить боком...
Діаметри 16.5 і 16.2 летить рівно, принаймні на 50 метрів, а от 15.9 полетіла погано і боком.
Фото у мене немає, якось тоді коли я їх пристрілював було не до фото.
Потрібен був надійний і точний пульовий постріл на 50 метрів, що і подобається мені в цій пулі.
 

huntumy

Зброяр
Кстаті дуплікс моноліт іноді приходить у мішень боком...
Хвостаті кулі боком не приходять.
Діаметри 16.5 і 16.2 летить рівно, принаймні на 50 метрів, а от 15.9 полетіла погано і боком.
Звичайно полетить погано якщо в контейнері болтанка.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Поправлю....
Контейнер підрізається під пулю, по бовтанку і мова йти не може.
А на рахунок дуплікса, як що я написав що іноді приходять боком, значить приходять.
Я за свої слова відповідаю. Відстрілював їх по мішеням із різних труб, і бачив роботу по звіру, то заходить вона боком аж бігом.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Як що люди використовують (Парадокс чи сюпру) то там вона буде летіти рівно.
А з гладкого по різному.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Поправлю....
Контейнер підрізається під пулю, по бовтанку і мова йти не може.
А на рахунок дуплікса, як що я написав що іноді приходять боком, значить приходять.
Я за свої слова відповідаю. Відстрілював їх по мішеням із різних труб, і бачив роботу по звіру, то заходить вона боком аж бігом.
Що з ТОЗ 34 нижній ствол 0,6мм пів чок був,що зараз з СП ЛАЙТ АТА АРМС що з нижнього,що з верхнього (вкручено 0,5/0,75мм.)
Моноліт на 32 г.(зелений пластик) ні разу не прийшла боком, навіть стріляв через кущ....Круглий,рівний отвір.
Я думаю що просто ви стріляли з ствола із діаметром каналу ствола > як 18,3-18,4мм.,або з циліндра...
Так само і стріляю саморобною латунною РУБЄЙКІНА,ідеально стає в пиж контейнер Е36,нічого не обрізаю ставлю відразу на порох А0 1,9г.Тоже не крутить а приходить точно в центр.
Також експерементував то обрізав в Е36 хвостовик і набирав на різних пижах та пробці,ото була "лажа"...Повністю всі приходили в мішень боком,от я і дійшов висновку що потрібно для її хвостовик (стабілізатор польоту)
Е36 не розриваю лєпісточки
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Що з ТОЗ 34 нижній ствол 0,6мм пів чок був,що зараз з СП ЛАЙТ АТА АРМС що з нижнього,що з верхнього (вкручено 0,5/0,75мм.)
Моноліт на 32 г.(зелений пластик) ні разу не прийшла боком, навіть стріляв через кущ....Круглий,рівний отвір.
Я думаю що просто ви стріляли з ствола із діаметром каналу ствола > як 18,3-18,4мм.,або з циліндра...
Так само і стріляю саморобною латунною РУБЄЙКІНА,ідеально стає в пиж контейнер Е36,нічого не обрізаю ставлю відразу на порох А0 1,9г.Тоже не крутить а приходить точно в центр.
Також експерементував то обрізав в Е36 хвостовик і набирав на різних пижах та пробці,ото була "лажа"...Повністю всі приходили в мішень боком,от я і дійшов висновку що потрібно для її хвостовик (стабілізатор польоту)
Е36 не розриваю лєпісточки
Можливу у вас так ці пулі летять а у когось по іншому. Я вже задовбався комусь щось доказувати.
Головне щоб звір був, а там хто чим буде пулять то вже інша справа.
 

huntumy

Зброяр
Моноліт на 32 г.(зелений пластик) ні разу не прийшла боком, навіть стріляв через кущ....Круглий,рівний отвір.
Эта пуля конструкционно создана так, чтобы лететь тяжелой частью вперед. Закон физики не переделаешь. Монолит ровно тоже самое что гуаланди, локотели,ш-ш и им подобные, никогда не прилетят боком. Ошибку в принятии решения сделать мы можем.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Эта пуля конструкционно создана так, чтобы лететь тяжелой частью вперед. Закон физики не переделаешь. Монолит ровно тоже самое что гуаланди, локотели,ш-ш и им подобные, никогда не прилетят боком. Ошибку в принятии решения сделать мы можем.
З моїх відстрілів пуль на 50 і 80м (моноліт, Іванова, рубейкіна) то (інколи) пулі заходили або боком або косо. Відстріля я цих буль багато так як підганяли мені їх безкоштовно. Бити себе в груди і комусь щось доказувати я не маю бажання.
У самого у арсеналі є ця пуля. Хоча більше подобається Іванова.
Кажу що бачив як ця пуля заходила і рівно і боком і косо.
 

huntumy

Зброяр
З моїх відстрілів пуль на 50 і 80м (моноліт, Іванова, рубейкіна) то (інколи) пулі заходили або боком або косо. Відстріля я цих буль багато так як підганяли мені їх безкоштовно. Бити себе в груди і комусь щось доказувати я не маю бажання.
У самого у арсеналі є ця пуля. Хоча більше подобається Іванова.
Кажу що бачив як ця пуля заходила і рівно і боком і косо.
Скоріше за все причина в принятому рішенні чим в кулі. Такі кулі не можуть прилітати боком. Скільки років знаю ці кулі вперше зустрічаю таке. При чому вся країна стріляє і всім подобається. А тут на тобі...
Вибачте але щось тут несходиться так само як і по кулі іванова.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Що іменно не сходиться.
І я цими пулями стріляв і стріляю і все мені подобається, і то що інколи вона заходить боком мене це не турбує, просто я це бачив, і дер років 5 тому кабана то і вхідний і вихідний отвір був не круглий а у формі яйця, було видно що прилетіла боком, ну нічого упав.
 

huntumy

Зброяр
Що іменно не сходиться.
І я цими пулями стріляв і стріляю і все мені подобається, і то що інколи вона заходить боком мене це не турбує, просто я це бачив, і дер років 5 тому кабана то і вхідний і вихідний отвір був не круглий а у формі яйця, було видно що прилетіла боком, ну нічого упав.
О, вже ближче. Так по цьому Ви і судите, що куля приходить боком?
 

Ohotnik47

Слідопит
Блондо,Рубейкіна і їм подібні можуть приходити в мішень боком в тому випадку коли швидкість кулі менша за потрібну, і зустрічний потік повітря не в змозі її центрувати, або причиною можуть бути важкі обтюратори чи конт. які б'ють по кулі після вильоту з ствола - звідси незадовільна точність і овали на мішені.
 

huntumy

Зброяр
Блондо,Рубейкіна і їм подібні можуть приходити в мішень боком в тому випадку коли швидкість кулі менша за потрібну, і зустрічний потік повітря не в змозі її центрувати, або причиною можуть бути важкі обтюратори чи конт. які б'ють по кулі після вильоту з ствола - звідси незадовільна точність і овали на мішені.
Блондо більш стабільніша за рубейкіна. У неї кут на хвості це і є стабілізатор. У рубейкіна і іванова він завеликий. Зустрічним потоком повітря її перекидає.
Іванов не порядна людина. Запускає "своїх" тіпа незнайомі для нього і розводять публіку хвастаючи нікуди не годну залізяку.
Спілкувалися з ним на другому ресурсі. Його кулі навіть на сюпрі 44м не дали авторських рекомендацій.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Блондо,Рубейкіна і їм подібні можуть приходити в мішень боком в тому випадку коли швидкість кулі менша за потрібну, і зустрічний потік повітря не в змозі її центрувати, або причиною можуть бути важкі обтюратори чи конт. які б'ють по кулі після вильоту з ствола - звідси незадовільна точність і овали на мішені.
Згідний на 100%,вже писав,коли Рубєйкіна набирав пижами,то було "грусно",а тільки вставив в Е36 все пішло Гут,в моєму випадку думаю річ у стабілізаторі пижі як хвості
 
Зверху