Куля для ТОЗ БМ

Тарас СОБ 3

Мисливець
Доброго всім
Підкажіть, хто яку кулю використовує в даній ружбайці
Особисто, колись користувався бреннеке , маєра, летіли добре, зарас їх в магазинах у нас немає
Магазинні в готовому патроні, не цікаві, як і весь модельний ряд Полева
Також цікава менш більш стабільна куля по корчах, але крім стальних " Моноліт"
 

иж 18

Слідопит
Доброго всім
Підкажіть, хто яку кулю використовує в даній ружбайці
Особисто, колись користувався бреннеке , маєра, летіли добре, зарас їх в магазинах у нас немає
Магазинні в готовому патроні, не цікаві, як і весь модельний ряд Полева
Також цікава менш більш стабільна куля по корчах, але крім стальних " Моноліт"
Пули маэра здесь на форуме часто продают, при желании не проблема найти, если у вас она пристреляна и вам она нравиться.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
возьмите манолит
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Пули маэра здесь на форуме часто продают, при желании не проблема найти, если у вас она пристреляна и вам она нравиться.
Та я тільки зареєструвався, тому ще толком форуму не освоїв
Дякую за інфу
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Біда в тому, що вона внас іде тільки в готових патронах, а я готовими принципово не стріляю, мав колись гіркий досвід, що з кульовими, що з дробовими, останні то зовсім піпець був
кроме полева из самозаряда у меня никогда ничего не летело
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Ще ось така добре працювала
Дісталася мені 11 років тому, подарували десяток, 5 потратив на пристрілку, 4 по дичині і одна залишилася
Нажаль назву не памятаю, може хто користується ними, то підкаже?
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Ще ось така добре працювала
Дісталася мені 11 років тому, подарували десяток, 5 потратив на пристрілку, 4 по дичині і одна залишилася
Нажаль назву не памятаю, може хто користується ними, то підкаже?
Пуля Совестра.
Одна из лучших подкалиберных пуль в мире!
https://guns.allzip.org/topic/171/1296812.html
П.С. Пули ищу...
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Пуля Совестра.
Одна из лучших подкалиберных пуль в мире!
https://guns.allzip.org/topic/171/1296812.html
П.С. Пули ищу...
Тут погоджуся з вами, з БМки, летіла шикарно, по памяті( давно їх відстрілював), то ша 70-80 кроків, розсіювання було дуже мале, але з моєї ружбайки, йшла в право, приблизно на 25-30см по даній відстані
По дичині працювала шикарно, але до 150кг, більшу, то треба було ще доганяти))
 

kef

Зброяр
Тут погоджуся з вами, з БМки, летіла шикарно, по памяті( давно їх відстрілював), то ша 70-80 кроків, розсіювання було дуже мале, але з моєї ружбайки, йшла в право, приблизно на 25-30см по даній відстані
По дичині працювала шикарно, але до 150кг, більшу, то треба було ще доганяти))
Більша то напевно сікач одиночка чи лось ?
 

Охотник77

Снайпер
Пуля Совестра.
Одна из лучших подкалиберных пуль в мире!
Пользовався ними з мц20 результат був гарний на дистанціях 80-100 метрів, до 50 метрів прицільно вистрілити неполучалось) та й і ціна у них))
 

Охотник77

Снайпер
Доброго всім
Підкажіть, хто яку кулю використовує в даній
Відходив з бмкою років десять, єдина на той час полетіла з неї куля як кажуть куди ціливсь туди і попав то це бренеке ( був запас мабуть якіхось імпортних) більше кулі такої якості мені непопадали. На разі в 12к користую теж бренеке від ротвел, пудрити собі мізки самокрутом в наш час немає сенсу) Імхо!

1
 

Охотник77

Снайпер
кроме полева из самозаряда у меня никогда ничего не летело
Пробував пристріляти різними способами снаряженія польовку то з тоз бм та тоз б нічого путньо неполетіло) А от як недивно а польева от мельничука в 12к. показала гарний результат як по кучі так і по різкості!
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Більша то напевно сікач одиночка чи лось ?
Лося внас ніколи неможна було і я вважаю непотрібним, ця корова ні спортивного інтересу не представляє ні розуму в голові немає
Запрошували колись на полювання на хрюшу, люди були при владі і получали ліцензії за копійки, жилося їм добре
Сукач, бита печінка, легені і побарабану, а от старший дядько, з 20калібру, тоді попав в клапана, кабан став як вкопаний, пару разів тріпнувся і готовий, що для цих тварин дивно
 
Зверху