Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

am_ua

Мисливець
Круглу кулю простіше і виготовити і запустити ніж той же ліман. І кулелійку зробити легше.
 
Да блин!
Зачем???
Ее нельзя использовать на охоте!
Труднее зарядить в патрон..
Закрыть такой патрон звездой так же сложнее. Если вообще возможно.
Стоимость сопоставима.
Лейку вы не сделаете сами. Ни для одной, ни для другой. Купить фирменную стоит примерно одинаково! Ну там 10-15 долларов разницы от фирм Lee и Lyman.
 

am_ua

Мисливець
Я не агітую іти з нею на колективне полювання, закон є закон, хоч і не завжди правильний. Кулелійку зробив товариш. Виходить ідеальний шарик 16мм. При правильному підборі комплектуючих закручувати патрон взагалі не потрібно. Тренуйся скільки хочеш.....
 

Patso

Снайпер
Да блин!
Зачем???
Ее нельзя использовать на охоте!
Труднее зарядить в патрон..
Закрыть такой патрон звездой так же сложнее. Если вообще возможно.
Стоимость сопоставима.
Лейку вы не сделаете сами. Ни для одной, ни для другой. Купить фирменную стоит примерно одинаково! Ну там 10-15 долларов разницы от фирм Lee и Lyman.
Лити її набагато простіше ніж той же ліман - менше проблем з непроливами, чи перегрівом форми. Патрон зарядити дуже просто, можна навіть на станку типу МЕК 650 - 9000. Попох дозує станок, пиж досилаєте як дробовому патроні, кидаєте туди круглу кулю, і далі все закр ваєься зіркою ідеально
 

am_ua

Мисливець
Сьогодні знову відстрілював свою улюблену круглу. Надворі +30. Спеціально гільзи б/у і навіть пиж-контейнери(лиш би пелюстки цілі). Порох с7. Для амортизації крохмал. І цього разу не підвела. Вклав у 10см. Одне задоволення.
 
Крохмаль дуже пiднiмае тиск. Обережнiше з таким спорядженням!
Це якщо у Вас рушниця часiв СРСР.
Та й просто майте на увазi.
По питанию лиття кулi Лиман. Чудово вона ллеться в фiрмову форму.
Маю нашого майстра форму. Алекс Д.
Теж все добре!
 

krushinski00

Снайпер
Крохмаль дуже пiднiмае тиск. Обережнiше з таким спорядженням!
Це якщо у Вас рушниця часiв СРСР.
Та й просто майте на увазi.
По питанию лиття кулi Лиман. Чудово вона ллеться в фiрмову форму.
Маю нашого майстра форму. Алекс Д.
Теж все добре!
В фірмову відливати одне задоволення.нажаль ця куля в мене не полетіла і лійку я продав
 

am_ua

Мисливець
Крохмаль збільшить тиск у дробовому патроні, а в моєму випадку думаю що ні. Він потрібен для того, щоб віддалити кулю від основи контейнера, де грубші пелюстки, щоб не розпирало гільзу. Для цього можна використовувати і пробку, і тирсу, але ж треба десь використати протермінований крохмаль
..
 

am_ua

Мисливець
Також так вважаю. Споряджав на контейнері виробництва Данія, він розрізаний тільки до половини. Тільки в той нерозрізаний стаканчик насипав крохмаль. Напевно несильно він піднімав тиск. Плюс контакт зі стволом тільки через пластик. Та й куля не цілих 25гр.
 

are0692

Мисливець
Звичайно можна. Але у мене наприклад куля трохи завелика і клинить в упс.
Аналогічно, зажав матрицю ледве витягнув, закручув закруткою.
Хоча накрутив за вечір 40шт.
І ще, якщо без ПК вложувати шарик в гільзу, можливо його обжати папером чи патчем із тканини щоб щільно сидів?
 

Patso

Снайпер
Аналогічно, зажав матрицю ледве витягнув, закручув закруткою.
Хоча накрутив за вечір 40шт.
І ще, якщо без ПК вложувати шарик в гільзу, можливо його обжати папером чи патчем із тканини щоб щільно сидів?
Думаю її буде вести в бік. Краще пк, чи безконтейнерний пиж, як я писав.
 

Patso

Снайпер
Ось стріляв в пятницю круглою кулею. Вхід...вихід...товщина бруса. Дистанція 35-40м
 

Вкладення

am_ua

Мисливець
В мене краще виходить, якщо зовсім не закручувати. Головне правильно підібрати комплектуючі, щоб щільно сиділа і разом з тим не розпирала гільзу. А підклинювати чим небудь з боків не рекомендую, поведе. Колись в"язав так звані "ляльки" Класно летить, але довго бавитись.
 
Зверху