Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

Patso

Снайпер
А, ще, щоб оживити тему, скоро зявиться нове перевтілення кулі "сікач". Зараз доробляють кулелійку, тоді буду лити і тестувати. По розрахунках вага кулі в зборі буде 33-34г, польотна вага відповідно 31-32г.
 

pashamykytyn

Мисливець
Давно хотів спробувати споряджати кульові набої. Які кулі можна використовувати в тойз 54, звуження сильні, такі як у тоз 34. Маю с7, а1, 206v, крук старий. Хочу кулю максимум 32 грами.
 

pashamykytyn

Мисливець
Деколи стріляв тахо кулями, вони майже всі чи всі підкаліберні, але хочеться спробувати самому спорядити хорошу кулю з хорошими характеристиками.
 
Для ваших звужень тiльки пiдкалiберна!
Гарний варiант - це Ш-Ш та Лиман.
Вони як раз вагою вийдуть до 32 грам разом з контейнером.
Це якщо бюджетно.
Якщо без заморочек то подорожче - Гуалбо iталiйська заводська.
Ще звернiть увагу на кулю "Удар" - трохи виде про ней писали.
 

Patso

Снайпер
Давно хотів спробувати споряджати кульові набої. Які кулі можна використовувати в тойз 54, звуження сильні, такі як у тоз 34. Маю с7, а1, 206v, крук старий. Хочу кулю максимум 32 грами.
Залежить від задач. Для чого куля потрібна?
 

kef

Зброяр
Років десять а може і більше пристріляв свого іжа 27 в 12 к.Кулями "Полєва". Починав з близьких дистанцій від 20 до 100 м. І досить успішно , незалежно від модифікації. Майже як з нарізної щільність вкладення куль в ціль .Але один нюанс стрільба по мішені і стрільба в дичину. На копитних не полюю вже давно.Тому і розпродав -подарував всі кулі.
Вибір моделі-форми куль залежить від їхньої зупиняючої дії .Одні шиють інші типу "моноліт" валять звіра наглухо по місцю.
Правда ціна зараз на них напевно косюча. Але для повних чоків ці кулі саме те ,що потрібно.
 

Varjag229

Слідопит
У мене виникло питання саме щодо куль для "широких" стволів, бо виїзд на копитних може бути раз на рік і не хотілось би спортити колективу роботу. Спершу глянув у бік каліберної кулі "Гуаланді" та "Моноліт 32" - але вони по поясках 18,5 мм.
Також, зацікавила Оriginal Brenneke (430 м/с), але не знаю її діаметру по ребрах, як і кулі Фостера 28,4 г. від Remington (450 м/с).
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Друже Варяг,а розгляньте кулю Майєра,вона при належному споряджені,дуже класно летить!
Ось відоси,де споряджають кулю Майєра 12 та 16 калібрів...
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У мене виникло питання саме щодо куль для "широких" стволів, бо виїзд на копитних може бути раз на рік і не хотілось би спортити колективу роботу. Спершу глянув у бік каліберної кулі "Гуаланді" та "Моноліт 32" - але вони по поясках 18,5 мм.
Також, зацікавила Оriginal Brenneke (430 м/с), але не знаю її діаметру по ребрах, як і кулі Фостера 28,4 г. від Remington (450 м/с).
 

Varjag229

Слідопит
Дякую за відео. Зрозумів, що Бреннеке - годиться й для "американських стволів" (широких). Точність теж добра. Здивувала різниця швидкостей.
Мабуть буде правильно придбати оригінальну кулю та зібрати самому патрон з однаковими наважками пороху.
 

kef

Зброяр
До 50 м.достатньо любої каліберної кулі.Всерівно у лісі на номерах віддаль до звіра для пострілу майже завжди лиш десятки метрів.Простіше купити патрони однієї партії і пристріляти ствол з мінімальної до максимальної віддалі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
По поводу пуль семейства "Монолит-32" - разве речь идет не о стальной пуле с пластиковыми поясками??? Насколько я помню, на упаковке производитель пишет рекомендации к этой пуле как раз использовать ее с чоковых сужений, по-моему до полного чока 1 мм.
Дякую за відео. Зрозумів, що Бреннеке - годиться й для "американських стволів" (широких). Точність теж добра. Здивувала різниця швидкостей.
Мабуть буде правильно придбати оригінальну кулю та зібрати самому патрон з однаковими наважками пороху.
Подивіться і інші його відео. Олександр багато стріляє й з американця Мосберг500, може що побачите для себе цікавого
 

Patso

Снайпер
А що по 20 калібру? Є багато мисливців, які купують двадцятки саме для стрільби кулями. Зброя легша, кулі летять з них переважно непогано, особливо з одностволок. Хто чим стріляє з 20к? Яка куля була б цікава нашому мисливцю?
 

are0692

Мисливець
Що на рахунок круглої кулі (шар)?
Чому до неї таке відношення, типу небезпечно, куля не дуже і так далі.
Центр мас в середині, правильна форма.
Ось хочу спорядити шар 17.5мм, 31.5гр в ПК на 1.55 D20. Рем 870 циліндр короткий ствол.
 

АлексД

Мисливець
Шар склонен к рикошету гораздо больше чем цилиндрические пули, а по ТТХ занимает среднее место - отсюда и отношение к этой пуле...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Що на рахунок круглої кулі (шар)?
Чому до неї таке відношення, типу небезпечно, куля не дуже і так далі.
Центр мас в середині, правильна форма.
Ось хочу спорядити шар 17.5мм, 31.5гр в ПК на 1.55 D20. Рем 870 циліндр короткий ствол.

Вы попали во временную петлю?
Пол-темы назад именно Вы уже разгоняли волну именно по этому же вопросу..

https://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Куля-для-гладкого-ствола-якою-вона-має-бути.74964/page-10
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Для ваших звужень тiльки пiдкалiберна!
Гарний варiант - це Ш-Ш та Лиман.
Вони як раз вагою вийдуть до 32 грам разом з контейнером.
Це якщо бюджетно.
Якщо без заморочек то подорожче - Гуалбо iталiйська заводська.
Ще звернiть увагу на кулю "Удар" - трохи виде про ней писали.
:D:D:D. Не тільки підкаліберна.
І каліберна піде, залежить від ведучих поясків на кулі!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Какого только бреда здесь не читал!
Даже некоторые "умы" и "спецы"рекомендовали, что пулю надо прогнать по стволу шомполом, если проходит то можно снаряжать и стрелять! если нет то не стоит!!
Кто слышал больший бред?????

А если серьезно то если само тело пули ( не считая ведущих поясков или ребер) меньше диаметра дульного сужения то стрелять можно!!! Картечь в заводском патроне при выстреле из чока представляет большую опасность чем пуля!
 
Зверху