Куля Locatelli

ATIS

Снайпер
На одному з інтернет магазині надивився ось таку кульку, сподобалась з першого погляду:D та і ціна вроді не космос 20 грн. Цікавить чи хтось користувався такою,якщо так то які відгуки.За інформацію буду вдячний.
 

Androsh

Слідопит
Внешне похожа на турецкую YAF Sovrano SLUG Gold 30 гр. Или она полностью пустотелая внутри, как Майера? Вес какой?
 

ATIS

Снайпер
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/
Куля досить хороша, але як і будь-яка інша потребує пристрілки.
П.С. Читайте уважніше розділ "Продам. Релоадінг" і Вам відкриється "правда життя"....:p
Щось в мене не находить цю тему. Робив пошук на форумі по даній кулі, також глухо:cool:
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Если покупать, то у Андрея melan2309. Не помню, кажись 16 грн, были и 12-го, и 20-го.
 

ATIS

Снайпер
Щось насторожує діаметр кулі, melan2309 заявляє 18.2 по зовнішнім пояскам а моє аффініті має канал ствола 18,4,щось затоненька трохи виходить. :cool:
 

Tosik

Мисливець
Ось так полетіла у мене з верхнього ствола. Діаметр "яблучка" - 10,5 см.
http://i12.pixs.ru/storage/4/8/8/002JPG_4495106_24506488.jpg
Рушниця ЧЗ- 581 - канал 18,4, у дульного зрізу 17,5
Куля Locatelli - тіло 16,5, по пояскам 18,2,( заміряв штангель-циркулем) маса 28 гр., 1,8 гр. NS 206S,
Стріляв з 50-ти метрів (відміряв рулеткою) без упора. З нижнього полетіли куди заманеться. В мене з нижнього ніякі кулі чомусь не летять.
Є ще 32 гр., але ще не відстрілював.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Там не от сужения, а скорее от технологии изготовления - это "болезнь" современных турецко-чешско-американско ЧЗ-товских вертикалок - нижний ствол стреляет пулей "не туда", до 50 см на 35 метров
 

ATIS

Снайпер
Зрозумів. Але якщо і кулю, при такому діаметрі, гарно не відцентрує то взагалі ....Щось діаметр в неї не зрозумілий. А якщо канал 18,8:eek:
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вряд ли. Просто ружье не рассчитано для стрельбы пулями. В интернете много роликов, правда все больше про ЧЗ Маллард. Дробью осыпь нормальная?
 

Tosik

Мисливець
Дробью вроде ничего на 35 метров. Но с верхнего то летят пули отлично. Только Полева 3 не пошла и Гуаланди Гуальбо (28 гр.). Но на Полева есть подозрение что не оригинал. Единственная которая пошла сносно с нижнего - это колпачковая отлитая с пулелейки, которую изготовил АлексД.
 

ATIS

Снайпер
А Бренеке від Ротвайл пробували? З всіх рушниць що у мене є і були вона летіла саме стабільно, і по точності суперова.
 
Зверху