Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

Доброго дня Вiктор i всi, хто приймаэ участь в цiй темi !!! Замовляв у Вас Вiктор три рiзновиди кулi. Ось маленький фотозвiт - як i обiцяв. P.S. Особисто я люблю стрiляти на далекi вiдстанi, тому ось так...
IMG_20190701_164543.jpg
 
Я нi в якому разi не закликаю робити пострiли таким спорядженням i на такi вiдстанi, але всеж таки. Просто вдома пiсля ( шила) лишилось грамiв 200 - 250 димаря, от я i вирiшив зробити такий тест.
 
Останнє редагування:
Всi кулi прийшли рiвно! Одну знайшов в стовбурi маслини (пострiл з димним порохом) торчить тiльки дно обтюратора. Забув зфотографувати, але буде ще один фотозвiт i я цю кулю знiму та виковиряю - цiкаво глянути на деформацiю. Не судiть строго! Наступний тест 50 метрiв. З повагою!!!
 

krushinski00

Снайпер
Всi кулi прийшли рiвно! Одну знайшов в стовбурi маслини (пострiл з димним порохом) торчить тiльки дно обтюратора. Забув зфотографувати, але буде ще один фотозвiт i я цю кулю знiму та виковиряю - цiкаво глянути на деформацiю. Не судiть строго! Наступний тест 50 метрiв. З повагою!!!
Яку рушницю та звуження використовували?
 

krushinski00

Снайпер
Ось тут і є питання так як кулі підкаліберні і краще летять саме з звуження получок та більше..
Спробуйте на 50 з напівчока
 
Пройшла радянське ДСП(20 мм.) i рiвненько заскочила в сухостiй маслини. Якось так. Куля приходить рiвно навiть на великих вiдстанях i зупиняючий ефект вражаэ, бо маслина твердюче дерево.
 

krushinski00

Снайпер
Годину тому пристрiлювали з приятилем новеньку рушницю NEO 12, в тому ж мiсцi, де я побив вiдстрiл Вашими пулями. Ось фото кулi спорядженою димняком... Переглянути вкладення 490654 Переглянути вкладення 490655 Переглянути вкладення 490656
Як я зрозумів це куля шш на рисі.попробуйте щось мяке поставити перед кулею.можна якусь каністру чи 1.5 літрову бутилку води.далі ДСП чи щось з розміром 50#50
 
Як я зрозумів це куля шш на рисі.попробуйте щось мяке поставити перед кулею.можна якусь каністру чи 1.5 літрову бутилку води.далі ДСП чи щось з розміром 50#50
Якось спробую. Так куля Ш.Ш. на рисi, димарь 6 гр.
 

Макс Релодырь )))

Мисливець
Получил я посылочку от Виктора , очень доволен ))) Заказал всех по чуть чтоб после отстрела понять с какой мы будем работать дальше ))
Виктору большое спасибо всё оперативно , качественно , очень рекомендую !
20190705_210044[1].jpg
 
Зверху