Кулі типу Полєва, контейнера 16, 12 калібрів

Vlad58

Новачок
г. Черкассы
Оплата - карта Приватбанк
Доставка - Новая почта (за счет покупателя)
Тел. 098 890 27 41

Контейнер под дробь 16 и 12 калибр - 70 коп/шт (Фото 1)
Контейнер под согласованую картечь 16 и 12 калибр (Тип I) - 80 коп/шт (Фото 2)
Контейнер под согласованую картечь 16 и 12 калибр (Тип II) - 70 коп/шт (Фото 3)
Контейнер 12 калибр под согласованую картечь диаметр (max)6,5 мм - 70 коп/шт (Фото 4)
Пуля (типа Полева) 16 калибр - 12 грн/шт (Фото 5)
Пуля (типа Полева) 12 калибр - 14 грн/шт (Фото 6)
Пыж 16 и 12 калибр - 45 коп/шт (Фото 7)

Обтюраторы имеют конус. В пластмассовую и картонную гильзу входят плотно (сами не выпадают).
Пластмассовые детали изготавливаются из полиэтилена (первичка).Свинец - мягкий (кабельный).
Дополнительные характеристики на фото
 

Вкладення

Мар"ян

Мисливець
Прийміть будь ласка замовлення на пробу :
- контейнер під дріб 12 калібр - 50 коп/шт (Фото 1) - 100 шт.,
- контейнер під узгоджену картеч 12 калібр - 60 коп/шт (Фото 2 )- 50 шт.,
- куля (типу Полєва) 12 калібр - 11 грн/шт (Фото 4)- 10 шт.
Надалі у приват...
 

Адвокат1987

Мисливець
Прошу уточнення зробити, щодо
Контейнер під узгоджену картеч 12 калібр - 60 коп/шт.
1.А саме мене цікавить, цей контейнер безпосередньо ставиться на порох ?
2.Друге питання а в середену контейнера який пижамортизатор вставляється, і як він вставляється якщо вставляється, і чи він іде в комплекті?
3.Яким чином при використанні вищезгаданого контейнера здійснюється амортизація для картечі?
4.Зробіть фото контейнера безпосередньо зверху зі сторони куда картеч вставляється.
5.Чи дійсно контейнер розроблений під шість картечин в один ряд, і якщо так то в якому діаметрі має бути картеч щоб вона стала 6 штук в один ряд ?
6. Як контейнер входить в пластикову гільзу ?
 

иж 18

Слідопит
Я у этого человека покупал контейнера на согласованную картечь 16к, на сайте реиберт. Контейнер входит туго в современные гильзы, в азотовскую СССР пластиковую гильзу не сумел впихнуть, обтюратор не проходит, да наверное и незачем это делать. В сам контейнер пыж амортизатор никакой не влезет (можно попробовать только с буферной смесью).
 

Адвокат1987

Мисливець
Я у этого человека покупал контейнера на согласованную картечь 16к, на сайте реиберт. Контейнер входит туго в современные гильзы, в азотовскую СССР пластиковую гильзу не сумел впихнуть, обтюратор не проходит, да наверное и незачем это делать. В сам контейнер пыж амортизатор никакой не влезет (можно попробовать только с буферной смесью).
Ви хочете сказати, що контейнер тупо ставиться на порох, і контейнер засипається картечинами і усе ??? А це нічого страшного, що при пострілі сила форсування порохових газів зімне ту картеч, а подекуди перемістить її місцезнаходження? Ну короче небуду тут філосовствувати на тему для чого пиж в набої, але якщо хочете на практиці перевірити, спорядіть набій на пиж-контейнері, а другий просто порох, чашечку на дріб і відразу стаканчик з дробом. Зробіть потріл по мішені і Вам мені здається відразу стане все зрозуміло, в тому числі Вашому плечу, якщо навіска буде 36 грамів :)
 

иж 18

Слідопит
Ви хочете сказати, що контейнер тупо ставиться на порох, і контейнер засипається картечинами і усе ??? А це нічого страшного, що при пострілі сила форсування порохових газів зімне ту картеч, а подекуди перемістить її місцезнаходження? Ну короче небуду тут філосовствувати на тему для чого пиж в набої, але якщо хочете на практиці перевірити, спорядіть набій на пиж-контейнері, а другий просто порох, чашечку на дріб і відразу стаканчик з дробом. Зробіть потріл по мішені і Вам мені здається відразу стане все зрозуміло, в тому числі Вашому плечу, якщо навіска буде 36 грамів :)
Я так не сказал, и так не заряжал, я пока не стрелял, но зарядил 5 патронов на пробу, не знаю когда попробую их. Так я всё таки взял азотовскую гильзу, порох сокол, на порох поставил толстую прокладку, потом войлочный пыж, и этот контейнер но с обрезанным обтюратором.
 

Vlad58

Новачок
Прошу уточнення зробити, щодо
Контейнер під узгоджену картеч 12 калібр - 60 коп/шт.
1.А саме мене цікавить, цей контейнер безпосередньо ставиться на порох ?
2.Друге питання а в середену контейнера який пижамортизатор вставляється, і як він вставляється якщо вставляється, і чи він іде в комплекті?
3.Яким чином при використанні вищезгаданого контейнера здійснюється амортизація для картечі?
4.Зробіть фото контейнера безпосередньо зверху зі сторони куда картеч вставляється.
5.Чи дійсно контейнер розроблений під шість картечин в один ряд, і якщо так то в якому діаметрі має бути картеч щоб вона стала 6 штук в один ряд ?
6. Як контейнер входить в пластикову гільзу ?
1.Можна на порох, можна через не тверду прокладку.
2.Просто контейнер (без комплекту).
3.Якщо не ставити прокладки під контейнер або в середину то ніяк.
5.Контейнер під три картечини 8,2 мм в ряд (як на фото), якщо у Вас циліндр. Якщо чок і т.д. - то згідно рекомендацій по узгодженню.
6.Діаметр циліндричної частини - 18,3 мм, конус на обтюраторі - 18,8 мм.
4.
 

Вкладення

Адвокат1987

Мисливець
1.Щe б якось прикинути якого розміру картeчини стануть по 6 або ,7 штук в ряд. маю інтeрeс до цих картeчних контeйнeрів.
2. щe цікавлять кулі 12калібру. я зрозумів з опису що цe підкалібeрні кулі для будь_яких звужeнь. Хотілось би почути якісь рeкомeндаціі по споряджeню цієіі кулі на пороха нобeль спорт чи тахо. які рeзультати відстрілів.
 

иж 18

Слідопит
1.Щe б якось прикинути якого розміру картeчини стануть по 6 або ,7 штук в ряд. маю інтeрeс до цих картeчних контeйнeрів.
2. щe цікавлять кулі 12калібру. я зрозумів з опису що цe підкалібeрні кулі для будь_яких звужeнь. Хотілось би почути якісь рeкомeндаціі по споряджeню цієіі кулі на пороха нобeль спорт чи тахо. які рeзультати відстрілів.
вот человек отстреливает эти пули
 

Адвокат1987

Мисливець
Я Думаю Автор теми буде не проти, якщо я його листа з мого Л.С. оприлюдню тут. Думаю Багатьом буде корисно.
Теоретично результат такий - дивитись фото.
Практично, я думаю, що це буде картеч 5,8 мм (а можливо 5,7 мм).
Це все для циліндра, для чока и т.д. - відповідно ще менше.
Як тільки знайду таку картеч - перевірю і сповіщу.

Але це ще не все!
На фото (нижній малюнок зліва) можна побачити, що картечина тримається (центрується) сусідніми картечинами, а не контейнером.
Ось це якраз і є не дуже добре.
Звертаю увагу з низу картечі є місце для амортизатора наприклад корок, + саму картеч теж порохом можна просипати. Зараз підшукую таку картеч і чекаю зарплати :))) Заодне ще замовлю пару куль на спробунок.
 

zavgosp75

Мисливець
Стріляю цими контейнерами вже років два, кучність і осип на дальніх дистанціях супер.
12кл. трішки обрізаю по висоті, 8,2 9 штук по три в ряд і ще остається місце на ряд
16кл все норм. 7,2 12штук по 4в ряд.
 

zavgosp75

Мисливець
І ще одне, між пороховим обтюратором і контейнером якщо під закрутку достатньо місця для пижа, так що з амортизацією все норм.
 

Мар"ян

Мисливець
Стріляю цими контейнерами вже років два, кучність і осип на дальніх дистанціях супер.
12кл. трішки обрізаю по висоті, 8,2 9 штук по три в ряд і ще остається місце на ряд
16кл все норм. 7,2 12штук по 4в ряд.
Скажіть будь ласка яким чином заряджаєте: ставите контейнер на порох, прокладки які-небудь для амортизації використовуєте?
 

Адвокат1987

Мисливець
І ще одне, між пороховим обтюратором і контейнером якщо під закрутку достатньо місця для пижа, так що з амортизацією все норм.
Ви тут мову ведете що спочатку засипаєте порох, потім ставити порохову прокладку, потім ще пиж і на Пиж уже ставити цей контейнер ?? Все правильно я зрозумів?? і доречі мене теж цікавить який ви пиж ставите після порохової прокладки? Річ у тім що цей контейнер це не просто контейнер, це контейнер на кінці якого обтюратор, тобто в кінці не плоска поверхня вибрана півсфера на войлок то вона стане або на мелену пробку, а от як на корок я не знаю, бо кінець цього контейнера зроблений таким чином, щоб його ставити на порох, тобто порох проникне до самого верхнього краю обторатора, а якщо на корковий поставити пиж, то вийде що обтюратор стане лише на свій край, в обтюратор сам він непролізе бо там діаметр менший, звісно під час потрілу його продавить, і пиж після пострілу думаю буде мати кулеподібний кінець :))
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Хорошие контейнера, что под дробь что под согласованую картечь, но есть два минуса в б/у гильзу без подготовки гильзы идёт проблематично и высоты под 32г дроби многовато надо или подставлять под дробь что то или резать лепестки. Скажу так , что с дробовых что с картечных контейнеров картечь 8.2, 8.3 летит изумительно, относительно дроби то очень-очень кучно, для многих охот даже слишком.
 

zavgosp75

Мисливець
Ви тут мову ведете що спочатку засипаєте порох, потім ставити порохову прокладку, потім ще пиж і на Пиж уже ставити цей контейнер ?? Все правильно я зрозумів?? і доречі мене теж цікавить який ви пиж ставите після порохової прокладки? Річ у тім що цей контейнер це не просто контейнер, це контейнер на кінці якого обтюратор, тобто в кінці не плоска поверхня вибрана півсфера на войлок то вона стане або на мелену пробку, а от як на корок я не знаю, бо кінець цього контейнера зроблений таким чином, щоб його ставити на порох, тобто порох проникне до самого верхнього краю обторатора, а якщо на корковий поставити пиж, то вийде що обтюратор стане лише на свій край, в обтюратор сам він непролізе бо там діаметр менший, звісно під час потрілу його продавить, і пиж після пострілу думаю буде мати кулеподібний кінець :))
 

zavgosp75

Мисливець
Забув сказати що обтюратора з контейнера зрізаю. Незнаю які там у Влада зараз а три роки назад брав то там зрізаються одним рухом руки, і між пороховим обтюратором і контейнером ставлю набір пробкових пижів.
 

Мар"ян

Мисливець
По своїй специфіці та формі абтюратор з кулі Полєва має встановлюватись на порох, так написано і в самого винахідника цих куль, тому не зовсім зрозуміло навіщо різати та видумувати велосипед...
Кому цікаво можна почитати інтервю із Полєвим, може знайдете відповідь на свої запитання! http://clubhunters.ru/strelba-i-oruzhie/snaryazhenie-patronov/8-puliypapoleva
 

Адвокат1987

Мисливець
По своїй специфіці та формі абтюратор з кулі Полєва має встановлюватись на порох, так написано і в самого винахідника цих куль, тому не зовсім зрозуміло навіщо різати та видумувати велосипед...
Кому цікаво можна почитати інтервю із Полєвим, може знайдете відповідь на свої запитання! http://clubhunters.ru/strelba-i-oruzhie/snaryazhenie-patronov/8-puliypapoleva
Він говорив про картечний контейнер, а не кулю.
 

иж 18

Слідопит
По своїй специфіці та формі абтюратор з кулі Полєва має встановлюватись на порох, так написано і в самого винахідника цих куль, тому не зовсім зрозуміло навіщо різати та видумувати велосипед...
Кому цікаво можна почитати інтервю із Полєвим, може знайдете відповідь на свої запитання! http://clubhunters.ru/strelba-i-oruzhie/snaryazhenie-patronov/8-puliypapoleva
Речь шла о срезание обтюратора с контейнера под согласованную картечь или под дробь, для того чтоб снизу можно было поставить пыж амортизатор, во избежания смятии дроби или картечи, о срезание обтюратора на пули никто ничего не говорил, тут ситуация другая, пуля одна целая часть свинцовая. И это пуля типа полёва а не полёва, а это разные вещи.
 
Останнє редагування:
Зверху