Кулі типу Полєва, контейнера 16, 12 калібрів

zavgosp75

Мисливець
Брал я и пули 16к для пострелушек, цена тогда смешная была.
Пулю садил прямо на порох не закатывая, там по-моему слишком много гильзы оставалось на Круке 1.8.
На 65м пули ложились идеально с сильного чека, БМ-Ш., сужения не знаю но ершик еле проходит (в ИЖ 27 проходит со свистом)
Пули 12не пробовал.
 

Мар"ян

Мисливець
Ситуацію з кулями прояснив, але з картеччю чи шротом також виникає аналогічне питання!
Не зрозуміло для чого обрізати абтюратор в контейнері, якщо він передбачений виробником?! Аморизатор можна поставити безпосередньо у контейнер під дріб у вигляді коркових прокладок чи войлочних і таким чином підібрати необхідну висоту дробового стовпа?!
Щодо картечі думаю варто спробувати різні діаметри, пересипати буферкою для запобігання деформації і всі результати сюда :)
 

zavgosp75

Мисливець
Дробових контейнерів від автора я в очі небачив, брав картечні, поділився досвідом.
І картеч там підбирати не треба 16-7.2. 12-8.2, під ці розміри вони зроблені.
 

Мар"ян

Мисливець
Дробових контейнерів від автора я в очі небачив, брав картечні, поділився досвідом.
І картеч там підбирати не треба 16-7.2. 12-8.2, під ці розміри вони зроблені.
Можна спробувати ставити стакан зразу на порох, а під картеч на дно контейнера буферки для амортизації, як думаєте, спрацює?
 

zavgosp75

Мисливець
На мою думку краще моім способом, в 16 нічого не добавите, там висота не дозволить, а в 12й рубати пижі діаметром 8 мм якось не серйозно.
Купіть, покрутіть в руках і самі все побачите. Але повірте що кабаньчики не жаліються на ці контейнера. Більшоі кучності можна добитись хіба що вязаною картечю.
 

Grey75

Новачок
Контейнер під узгоджену картеч 12 калібр - 60 коп/шт! 100 Штук в резерв! Реквизиты в Л С
 

zavgosp75

Мисливець
Посилочку отримав, все оперативно, завтра відстріляю дробові контейнера, а от картечні мене здивували, раніше брав у Вас не такі, з трьома ячейками, а зараз отримав на шість картечин в ряд, під який розмір картечі вони розраховані?
 

БМ-16

Мисливець
Пристріляв я дані кулі на 100м
Кал16 стріляв з повного чока,так як брав спіцяльно для верхнього ствола
І вот що скажу
Порох тахо навіска 1.5г на 100м відхилення 14см вище точки прицілювання
Тахо навіска 1.4г на 100м відхилення 9см вище точки
На мою думку якщоб відстань була 50-60м будь то кабан або цап попадання булоб точне
Але для відстані 100-150м треба цілитися нижче,але якщо навіть цілитися в лопатку то в хребет точно попаде
Вхідний отвір відмінний
Кулю рекомендую як високоточну
Продавця рекомендую
Але хотілось би щоб куля була чуть з твердого свенця
Скажіть будь ласка як патрон снаряджали?
 

БМ-16

Мисливець
20 пуль 16 калибра в резерв пожалуйста, реквезиты в личку.
 

Адвокат1987

Мисливець
З понeділка має бути зарплата. Прошу рeзeрв на наступний товар. Контeйнeр картeчний 12 кал. -100штук. Кулі 16кал. -20штук, 12кал.-20штук. Рeквізити рахунку в Л.С.
 

БМ-16

Мисливець
Заказ получил, продавцу спасибо, какчество очень хорошое, рекомендую.
 

Адвокат1987

Мисливець
Відпишусь по темі. Замовив кулі 12 та 16 калібру, а також контейнерів 100 штук.
16 калібр ще не відстрілював.
По 12 калібру скажу так. Кулі варті уваги, лише при стрільбі з чокових звужень. Стріляв з циліндра, получока та чока рушниця турок півавтомат:) З тоза 34, ще не відстрілював, але думається що ця куля добре полетить з Тоза 34 у мене звуження 0,9 та 1,1. Так от Товариші з чока, відстань 50 метрів три постріли кулі прийшли з кучністю 2 сантиметри між кулями, кулі прийшли у вигляді трикутничка. Споряджав так порох нобель спорт Д20 навіска 1.55 та 1.6, гільза підрізана з зірочки під закрутку (мається наувазі десь півзірки зрізав з гільзи може чуть більше, зріз робив щоб закрутка добре підхопила). При збільшенні звужень розброс збільшується, уже з півчока відстань між кулями десь сантиметрів 5 між двома кулями і до третьої сантиметрів 10 може 15, з циліндра на 2 можете перемножте відстань між кулями :(. Тобто куля з строгого звуження валить нічогенько:) Після відстрілу з ТОЗ-34 ще раз відпишусь.
А От Контейнери мене особисто розчарували. Ну я з ними і начпокався :(. КОротка скажу так їх висота зроблена таким чином що на порохові Тахо 1.9 Зірку Ви не закриєте Вона провалюється, тобто в комплекті тільки закруткою закрити вийде. Коли в контейнер закидаєте 9 картечин (діаметр від 8.0 до 8.3.) 3 по 3 то в контейнері залишається десь сантиметр до верху, похожа ситуація коли кидаєте 4 ряди по 7 картечин. Для цього контейнера по 7 картечин стає картеч діаметром 5,7 мм для циліндра, для півчока та чока треба десь 5.5 тобто 000000. От виникає проблема як цей сантиметр поглинути. Вирішив під низ насипати мелену пробку, насипав почав закидати картечини і тут понеслось короче картечини кидаєте вони пробку усажують вирівняти їх не виходить....... короче такоееее :(((((. Короче моє бачення таке, цей контейнер треба на сантиметр підрізати і зразіти знизу обтюратор вийде просто стаканчик, на дріб положити пластиковий обтюратор потім три пробкові прокладки по 3мм, потмі цей стаканчик з начинкою і таким чином він вроді нормально закриється :(). От така історія.
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Посылку получил. Товар качественный. Продавца рекомендую.
Спасибо!
Всех с наступающими праздниками.:p:p:p
 

Yarik1993

Мисливець
Пристріляв я дані кулі на 100м
Кал16 стріляв з повного чока,так як брав спіцяльно для верхнього ствола
І вот що скажу
Порох тахо навіска 1.5г на 100м відхилення 14см вище точки прицілювання
Тахо навіска 1.4г на 100м відхилення 9см вище точки
На мою думку якщоб відстань була 50-60м будь то кабан або цап попадання булоб точне
Але для відстані 100-150м треба цілитися нижче,але якщо навіть цілитися в лопатку то в хребет точно попаде
Вхідний отвір відмінний
Кулю рекомендую як високоточну
Продавця рекомендую
Але хотілось би щоб куля була чуть з твердого свенця
Доброго дня,поділяться будь ласка як ви снаряджали ці кулі.
З повагою.
 
Зверху