Кулі 16к.

Статус
Закрита.

Altstar

Новачок
Кулі 16 кал., Турбіна Майєра-5шт. Бренеке-2шт., Супутник-2шт., Розривна-Мельнічука-13шт, Стрілка-4шт, ковпачкова з запресованими ребрами-розривна-4шт., Діаболо-2шт. по 15 грн.шт.
Також 2 шт.Латунки та 1шт.Рубейкіна по 30грн.шт. Все на фото.
 

Вкладення

Altstar

Новачок
Так,каліберні, тільки 2 латунки-підкаліберні, та 3 шари в коробці, з контейнерами.
 

Altstar

Новачок
В мене є й ТОЗ БМ, без проблем з получока, а з чока теж проходить тільки зминаються ребра 1мм.
 

Altstar

Новачок
Думаю, что и латунки остроеонечной у Вас нет. Мне попались 2шт. случайно. 1-себе а вторая на фото, название не знаю.
 

Сергей К

Снайпер
Латуньку остроконечную тоже в резерв.
И одну колпачковую з запресоваными ребрами
 

Altstar

Новачок
Відправив 3шт. резервісту і залишилось:
Кулі 16 кал., Турбіна Майєра-5шт. Бренеке-2шт., Супутник-2шт., Розривна-Мельнічука-12шт, Стрілка-4шт, ковпачкова з запресованими ребрами-розривна-3шт., Діаболо-2шт. по 15 грн.шт.
Також 1 шт.Рубейкіна в контейнері 30грн.шт. та Гуаланді-25грн.шт.Все на фото.
 

Вкладення

Белий

Мисливець
Як кулі Мельничук себе зарекомендували? Та з чого стріляли? Як кучність та експансивність?
 

Altstar

Новачок
Не стріляв. Замовив 15шт. Одну залишив собі для колекціїїї, одну товаришу й одну вчора відправив Сергїю К. А 12 в продажі.
 

Altstar

Новачок
Для полювань, використовую тільки підкаліберну Рубейкіна-латунь, а для пострілух (багато стріляю) ШАР, LEE, Lyman-Sabbot/ Эброї маю багато,, а найкраще виходить з одностволки або напівавтомат. та вертикалки. Горизонталка і кулі, для мене, поняття не сумісні-"хрестить"
 

Altstar

Новачок
По мішени, пристрілятись можна, а в лісї, коли біжить кабан, чи летить по кущах косуля.....самі розумієте. Я мисливець з 1976 року і кожного разу, на серйозному полюванні-як вперше.
 

Altstar

Новачок
Ще три кулі -мінус (Мельничука, стріла та ковпачкова). Відправив колекціонеру по імені Fedia через приват-спілкування.
 
Статус
Закрита.
Зверху