Куплю ІЖ-18 М

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
після чергового огляду ІЖ-18 в "ідеальному стані" куплю такий предмет приблизно в такому стані та в такій комплектації як на фото. пропозиції в особисте листування
може в кого є Спортинг - також розгляну.
1608841473238.png

1608841538570.png

1608841559386.png
 

kef

Зброяр
Купи "мессера". І тихо і надійно . :D .
А якщо чесно то, що ти знайшов в тій пластмасі. Дерево якось "тепліше" на вигляд .
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А якщо чесно то, що ти знайшов в тій пластмасі
на цій моделі відведення прикладу відсутнє шо на дереві шо на пластику, пластик на грам 150 легший буде. дерево там - береза, яка лопає в шийці у 90% рушниць, що я бачив... підгонка дерева - в + 3 мм. насічки в багатьох немає то на який таке дерево???
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
було їх раніш в магазинах - як гімна за банею... то ж купи х..ю, хай лежить... нєє... тоді не треба...
 

kef

Зброяр
на цій моделі відведення прикладу відсутнє шо на дереві шо на пластику, пластик на грам 150 легший буде. дерево там - береза, яка лопає в шийці у 90% рушниць, що я бачив... підгонка дерева - в + 3 мм. насічки в багатьох немає то на який таке дерево???
Дерево можна переробити. І буде люкс. Хоч з насічкою .хоч без. І ціна не велика.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Чув від не одного мисливця, що на ІЖах 18 в пластику, частенько після пострілу цівка відстібається. Навіть у одного таке бачив, за полювання двічі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чув від не одного мисливця, що на ІЖах 18 в пластику, частенько після пострілу цівка відстібається. Навіть у одного таке бачив, за полювання двічі.
певне треба було підігнати застібку в цівці - пластик десь не дає повністю зачіпитись за підствольний качок. дякую за відгук та пораду.
 

Rapshits

Слідопит
Чув від не одного мисливця, що на ІЖах 18 в пластику, частенько після пострілу цівка відстібається. Навіть у одного таке бачив, за полювання двічі.
В мене було всьо ок, тільки незнаю навіщо продав, а тепер також шукаю щоб купити)))), скоріш за все небуло доброї підгонки і відстібалося.
 
Статус
Закрита.
Зверху