Куплю ТОЗ-54 или ТОЗ-66

Статус
Закрита.

Nazaret

Новачок
Куплю ТОЗ-54 или ТОЗ-66 в хорошем состоянии. Желательно Киев и область, но можно и дальше. Бюджет до 7000 грн. Рассмотрю все варианты.
 

Pasha shooter

Новачок
Доброго дня.Маю тоз-54 в штучному виконанні,в достойному стані.Цінник 10тис,своїх грошей вартує.Локація- Житомирська обл.,м.Новоград-Волинський.За потреби скину фото.
 

Nazaret

Новачок
Доброго дня.Маю тоз-54 в штучному виконанні,в достойному стані.Цінник 10тис,своїх грошей вартує.Локація- Житомирська обл.,м.Новоград-Волинський.За потреби скину фото.
Доброго дня.Маю тоз-54 в штучному виконанні,в достойному стані.Цінник 10тис,своїх грошей вартує.Локація- Житомирська обл.,м.Новоград-Волинський.За потреби скину фото.
Доброго дня Павло. Ану скиньте фотки на Вайбер 0973941956. Дякую.
 

АТv

Мисливець
ошибка. извините....
с уважением.
 
Останнє редагування:

Nazaret

Новачок
Доброго дня.Маю тоз-54 в штучному виконанні,в достойному стані.Цінник 10тис,своїх грошей вартує.Локація- Житомирська обл.,м.Новоград-Волинський.За потреби скину фото.
Добрий день. Розглянув Ваш варіант ТОЗ 54. 10 тис. забагато для мене. За 8 тис. думаю забрав би.
 

Pasha shooter

Новачок
Ви не розглядали ще поки мій варіант)),тим паче не відстрілювали...а вже торгуєтеся. Пробачте,але якщо я вам продам його за 8 тис,то потім навряд чи за ці гроші знайду дійсно толкову рушницю... Продажа не спішна,якщо надумаєте-то приїздіть,поглянете.
 
Статус
Закрита.
Зверху