Куплю ТОЗ-66 ( штучний )

Статус
Закрита.

Буга

Снайпер
Шановні форумчани та гості форуму ! В моїй збірці є всі курковки які випускалися ТОЗ - не вистачає ТОЗ - 66 . Збираю тільки штучні і в стані нового !!!! Ціна питання від 15000 гр і вище !!! Попрошу хлам не пропонувати . Готовий поїхати за зброєю в будь-яку область крім АТО. Дякую
 

Серг-Кл

Слідопит
ТОЗ 50 тоже имеется? Редкое ружье... интересно по весу, как 63? Запирание как у 63 на болт или на подствольные крюки. С Ув.
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Тоз-50 є той самий Тоз-БМ тільки калібр робили 28 і 32 . Воно вільно не продавалось . Для колекційноі зброї вага ролі не грає ! Вона є для душі ! Такого не маю . Ви маєте ?
 
Останнє редагування:

Серг-Кл

Слідопит
Теж не мою, але в інтернеті інформація за цю рушницю дуже розмазана, та якщо б мали мав до Вас декілька запитань. Тож вдалого пошуку. З повагою.
 

вишня

Новачок
Шановні форумчани та гості форуму ! В моїй збірці є всі курковки які випускалися ТОЗ - не вистачає ТОЗ - 66 . Збираю тільки штучні і в стані нового !!!! Ціна питання від 15000 гр і вище !!! Попрошу хлам не пропонувати . Готовий поїхати за зброєю в будь-яку область крім АТО. Дякую
Смотрел сегодня на SS/UA какраз под ваш запрос продает человек в Киеве
 

КАРА - ХАН

Мисливець
А нет Ли у Вас чисто случайно на продажу ТОЗ 63 шт в идеале с родным воронением...... Болею я ими....
 

Буга

Снайпер
А нет Ли у Вас чисто случайно на продажу ТОЗ 63 шт в идеале с родным воронением...... Болею я ими....
Добрий день . Якщо хворієте радий Вам допоможу . У свій час коли я хворів так знав всі курківки де хто продає . У мене всі курківки штучні . Якщо вам підійде рядовий Тоз63 у стані нового весь час лежав у сейфі . Зкину вам телефон власника .
 

Буга

Снайпер
Штучних не знаю . Я коли шукав спочатку знайшов рядового а паралельно товариш знайшов штучного їздили за ним 400 км . Завтра ранком буду на роботі скину Вам телефон в лічку - позвоните йому .
 

fbb

Новачок
Є штучно-сувенірний ТОЗ БМ. Мене цікавить МЦ-9к новий або майже новий. Позвоніть 067-670-9500.
 

Буга

Снайпер

HUNTER29

Мисливець
Знакомый продает тоз 66 штучный,если интересно дам номер....с ув.
 

Буга

Снайпер
Dajte
 

Volk

Мисливець
Шановні колегі, шукаю для себе Тоз-54 у доброму стані, буду вдячний 097-893-42-07. 050-659-89-32.
 

Буга

Снайпер
Шановні колегі, шукаю для себе Тоз-54 у доброму стані, буду вдячний 097-893-42-07. 050-659-89-32.
Є така буква в латинському алфавіті ! ТОЗ - 54 улучшений стан нового ! Продаю тому , що маю ще штучного , того залишаю собі .
 
Статус
Закрита.
Зверху