Куплю болтовий карабин в кал.223

Panters

Снайпер
Придбаю болтовий карабин 223кал., без оптики, бюджет обмежений 600дол.
тел. 097-954-06-09
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Могу порекомендовать карабин товарища - он "завязывает". Но в .222... "Лазер". Куча расходников и т.д.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Могу порекомендовать карабин товарища - он "завязывает". Но в .222... "Лазер". Куча расходников и т.д.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Субминутный-карабин-в-222-рем-Очень-рекомендую.80097/
Голый винт + принадлежности для ухода + расходники = Ваш бюджет...
 

Panters

Снайпер
Дякую за інфу, класний карабін, але перевага поки що 223 кал. (вартість патрона, потужність, великий вибір),
на даний момент націлився на Хова 1500, але буду мати на увазі Вашу пропозицію якщо зміняться приорітети.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вартість - згоден. Та, якщо ви не спортсмен, а мисливець - товариш забезпечить на рік-три...
Потужність - забудьте. Магазинний .223 летить 940-970 м/с, реложний .222 1040 м/с. Куля однакова 55 гран. Рахуйте джоулі самі.
Вибір - забудьте. У Вас "полетить" 1-2 типа куль. Ними й стрілятимите...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Кто спрашивал за "корону" и "зеркало"?
 

Вкладення

Panters

Снайпер
Вартість - згоден. Та, якщо ви не спортсмен, а мисливець - товариш забезпечить на рік-три...
Потужність - забудьте. Магазинний .223 летить 940-970 м/с, реложний .222 1040 м/с. Куля однакова 55 гран. Рахуйте джоулі самі.
Вибір - забудьте. У Вас "полетить" 1-2 типа куль. Ними й стрілятимите...
Магазинного 940-970 з головою достатньо, вага куль 222 макс. до 4гр., 223 до 5гр,
по джоулях різниця біля 300. Це просто цифри, але на підставі цих данних 223
має більшу потужність , тому 222 як на мене поки що не пляше, та й популярність
222 в наш час суттєво впала. Та й карабін планую не на рік-три.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Магазинного 940-970 з головою достатньо, вага куль 222 макс. до 4гр., 223 до 5гр,
по джоулях різниця біля 300. Це просто цифри, але на підставі цих данних 223
має більшу потужність , тому 222 як на мене поки що не пляше, та й популярність
222 в наш час суттєво впала. Та й карабін планую не на рік-три.
Да, действительно, предложенный мной - не Ваш вариант...
Не лезу в душу, но Вы серьезно планируете на стволе с каким-то одним твистом (у Ховы 12 или 9, мож еще какие есть) запускать пули весом от 3,2 до 5,5 г?
 

Panters

Снайпер
Да, действительно, предложенный мной - не Ваш вариант...
Не лезу в душу, но Вы серьезно планируете на стволе с каким-то одним твистом (у Ховы 12 или 9, мож еще какие есть) запускать пули весом от 3,2 до 5,5 г?
Хова з 9 твістом, планую від 3,6 до 4,5г, як вийде на практиці покаже час.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дай Бог...
 

skif

Новачок
Можу запропонувати Ruger American Rifle 223 з 8 твістом. Стріляю кулями від 55 до 75 грейн. Є планка вівера різьба заводська. Ціна 20100 грн.
 

Sir007

Мисливець
за такие деньги нормальный карабин вы не купите, лучше уже тогда купить ИЖ-18 в 223 калибре, ствол там отличный, а на охоте все равно больше одного раза из карабина никто не стреляет, второй раз смысла стрелять все равно нет. поверьте, это так
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
за такие деньги нормальный карабин вы не купите, лучше уже тогда купить ИЖ-18 в 223 калибре, ствол там отличный, а на охоте все равно больше одного раза из карабина никто не стреляет, второй раз смысла стрелять все равно нет. поверьте, это так
Вірю, на полюванні не новачок, хоча нарізного поки що не маю.
 

Panters

Снайпер
Карабін придбаний, дякую всім за коментарі та пропозиції.
 
Зверху