Куплю гладкоствольну мисливську рушницю. Житомирська обл.

Юрій_79

Новачок
Куплю через дозвільну систему гладкоствольну мисливську рушницю 12 калібра в гарному стані без сипів і раковин та розбитих замків. Територіально Житомирська область. Переважно такі марки - ІЖ 12; ІЖ 58; ІЖ 27; ТОЗ 34. Але розгляну будь-які варіанти. Бюджет 7000,00 грн. Юрій 0971372282
 

Тратата

Мисливець
На этом сайте Вы такого качества ружьё не купите за оговоренную Вами сумму денег(Вам его никто так дёшево не продаст)! Ищите "по соседям- охотникаи", или обратитесь за помощью к "своему" участковому или разрешителю-те владеют такой информацией и смогут Вам помочь в этом вопросе(если найдете с ними "контакт").
 
На этом сайте Вы такого качества ружьё не купите за оговоренную Вами сумму денег(Вам его никто так дёшево не продаст)! Ищите "по соседям- охотникаи", или обратитесь за помощью к "своему" участковому или разрешителю-те владеют такой информацией и смогут Вам помочь в этом вопросе(если найдете с ними "контакт").
Почему на этом сайте, вообще ни на каком. Предъявлены требования как к новому ружью, а и у новых бывают огрехи, а предложен бюджет подержанного . Заявленные требования будут стоить от 400 и выше у.е. , ну и перелопатить все сайты и живьём проехаться по городам и весям . Удачи Вам в поисках мечты.
 

Юрій_79

Новачок
На всякий товар є свій купець. А вимоги в мене стандартні. Я ж не написав що хочу штучну з малим настрілом рушницю. Є люди які в ході експлуатації берегли свої рушниці а на даний час обставини їх вимушують продати свої рушниці, а на торг до останнього щоб "наварити" на ції рушниці часу немає. У таких продавців можна і по нормальній ціні сторгуватися. Я на цей сайт прийшов щоб знайти собі більш-меньш нормальну рушницю а не перепродовувати чужі рушниці за завишеними невиправданими цінами.
 

Тратата

Мисливець
На всякий товар є свій купець. А вимоги в мене стандартні. Я ж не написав що хочу штучну з малим настрілом рушницю. Є люди які в ході експлуатації берегли свої рушниці а на даний час обставини їх вимушують продати свої рушниці, а на торг до останнього щоб "наварити" на ції рушниці часу немає. У таких продавців можна і по нормальній ціні сторгуватися. Я на цей сайт прийшов щоб знайти собі більш-меньш нормальну рушницю а не перепродовувати чужі рушниці за завишеними невиправданими цінами.
На этом сайте Вы просто не успеете "стать в очередь " к его продавцу......(если такое ружьё и появиться.
 

Тратата

Мисливець
Ещё раз рекомендую прислушаться к моему совету(неоднократно проверено....).Так Вы быстрее найдете то что хотите!
 

Тратата

Мисливець
Там в нынешней полиции таких долбонавтов понабирали, что половина писать не умеет,не говоря об информации...Сорри ТС за флуд..
Да уж,по нынешним временам можно и на таких "нарваться".....Это факт!Но лучше пробовать-чем только читать строки нашего форума.
 

Юрій_79

Новачок
На форумі в «Продам» є цікаві варіанти тільки вони з інших областей, а мене цікавить зброя зареєстрована в Житомирській області. Час у мене є — можливо хтось виставить щось цікавиньке. З працівниками дозвільної спілкувався — поки нічого трудового у них немає.
 

Юрій_79

Новачок
На форумі в «Продам» є цікаві варіанти тільки вони з інших областей, а мене цікавить зброя зареєстрована в Житомирській області. Час у мене є — можливо хтось виставить щось цікавиньке. З працівниками дозвільної спілкувався — поки нічого толкового у них немає.
 

Тратата

Мисливець
На форумі в «Продам» є цікаві варіанти тільки вони з інших областей, а мене цікавить зброя зареєстрована в Житомирській області. Час у мене є — можливо хтось виставить щось цікавиньке. З працівниками дозвільної спілкувався — поки нічого толкового у них немає.
Удачи в поисках !
 

Юрій_79

Новачок
Куплю через дозвільну систему гладкоствольну мисливську рушницю 12 калібра в гарному стані без сипів і раковин та розбитих замків. Територіально Житомирська область. Переважно такі марки - ІЖ 12; ІЖ 58; ІЖ 27; ТОЗ 34. Але розгляну будь-які варіанти. Бюджет 7000,00 грн. Юрій 0971372282
 

Юрій_79

Новачок
Куплю через дозвільну систему гладкоствольну мисливську рушницю 12 калібра в гарному стані без сипів і раковин та розбитих замків. Територіально Житомирська область. Переважно такі марки - ІЖ 12; ІЖ 58; ІЖ 27; ТОЗ 34. Але розгляну будь-які варіанти. Бюджет 7000,00 грн. Юрій 0971372282
 

Юрій_79

Новачок
Куплю через дозвільну систему гладкоствольну мисливську рушницю 12 калібра в гарному стані без сипів і раковин та розбитих замків. Територіально Житомирська область. Переважно такі марки - ІЖ 12; ІЖ 58; ІЖ 27;ІЖ-43; ТОЗ 34; ТОЗ 57. Але розгляну будь-які варіанти. Бюджет 7000,00 грн. Юрій 0971372282
 

Тратата

Мисливець
Напоминать всем о своем желании ежедневно НЕ НУЖНО !!! Ваша тема видна всем,и если будут желающие продать Вам ружьё за такую цену(или дешевле)то сразу свяжуться с Вами(до тех пор пока Вы сами не "закроете" свою тему).
 

Юрій_79

Новачок
Дякую, за роз'яснення. В подальшому намагатимусь не засмічувати форум дублюючими повідомленнями.
 

дмтрий к.

Мисливець
добрый день!
могу предложить такое:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/МЦ-21-12.101130/
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ИЖ-43М.101131/
Чернигов, через разрешительную. цена, конечно, не 7000, но сыпи, раковин, шатов нет, все механизмы работают исправно, замки не разбиты. метал не ржавый, дерево не треснуто. Да и к тому же 12 кал. всё, как Вы хотели :)
 
Останнє редагування:
Зверху