Куплю жир барсука

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
как и бобровую струю
шоб х.. стояв, хто ж таке розкаже! у мене знайомий вживає настоянку, то між закриттям полювання на пух та відкриттям на перо у цьому році встиг 2 рази оженитись! і це не жарт
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мужики, борсука добувають нелегально, якщо з бобром шось ясно, то борсука браконять відверто, а цією темою самі провокуємо на ці дії, хоча дико всі проти браконьерства, особливо петельного та капканного промислу. виходить шо ніззя, але якщо треба особисто мені, то я куплю продукт браконьерки???
якось треба врегулювати такі питання на форумі, типу "Продам жир борсука, ось вам скан ліцензії на добування"
все звісно ІМХО
 

Шурави

Снайпер
Все правильно і головне вчасно сказано.
Жир того ж бідолашного барсука використовують не ради забаганки, а для лікування.
Зокрема в таких випадках коли традиційна медицина з її реформами тільки розводить руками.

І коли на кону буде стояти життя або здоров'я ваше, чи дорогої вам людини, то невідомо що оберете Ви.
Баночку жиру, чи фото ліцензії.
Також, все імхо.
 
Останнє редагування:

Ohotnik47

Слідопит
Колись один поважний працівник мисливського господарства, людина в літах, сказав таку фразу (стосовно схожої ситуації) - якщо від шматка м'яса буде залежати чиєсь життя - я згадаю всі браконьєрські методи, від банальних петель - до заганяння лося на лід...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І коли на кону буде стояти життя або здоров'я ваше, чи дорогої вам людини, то невідомо що оберете Ви
справа в тому, що ми розводимо подвійні стандарти, борсука як ловили так і ловитимуть, жир як продавали так і продаватимуть - як і пазурі тигра чи ріг носорога. я до того, що якщо форум Мисливський - то він Мисливський у всіх темах. знайомий лікував туберкульоз жиром 5 років, відкрита форма, вилікувався!!! аот помер знаєте від чого - від церозу печінки, який викликав цей же жир. а в тім - Життя важливіше.
я згадаю всі браконьєрські методи, від банальних петель - до заганяння лося на лід...
виправдано для подій 1933 та 1947 років. більше ні. імхо
 

andryx1

Снайпер
знайомий лікував туберкульоз жиром 5 років, відкрита форма, вилікувався!!! аот помер знаєте від чого - від церозу печінки, який викликав цей же жир.
Не факт. Можливо, цероз "нажив" там само де туберкульоз.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не факт. Можливо, цероз "нажив" там само де туберкульоз.
ні. там просто не повезло. спосіб життя був нормальний. як у всіх. без зони і все таке. ті хто з зони як правило собачим лікуються. борсучий дорогий для них
 

Panters

Снайпер
Скільки в який час в мене не було борсукового жиру, не продавав
ні краплі, роздавав тим у кого була потреба, і не обов'язково це
були родичі чи знайомі, чужі люди зверталися бо дістати його для
більшості це проблема (в нас), я добуваю борсука виключно для
своїх потреб(хронічний бронхіт), те що мені забагато роздаю, і
добуваю борсука тільки за допомогою рушниці, у вечірній час на
виході до кормових місць, і добути його не просто, зневажаю тих
хто розкопує нори, знищує природні місця його проживання, ще й
сволота відео процесу в інет виставляють, це безмежно обурює.
Дичину потрібно перехитрити, бути розумнішим за неї і прикласти
зусиль щоб її добути, це і є полювання, а розорювати місця їх
проживання це варварство, але багато хто з нашого люду робить
все по принципу 'після нас хоч трава не рости', :( на жаль, сорі
може щось не по темі сказав.
 

Ohotnik47

Слідопит
Погоджуюсь на 100% !
Я також роздавав всім, кому була потреба. Сам полював з лайкою, брав за сезон по 2шт. , інших відпускав.
Розкопують ті , що полюють з норними, я їх "екскаваторниками " називаю.
 

Panters

Снайпер
Погоджуюсь на 100% !
Я також роздавав всім, кому була потреба. Сам полював з лайкою, брав за сезон по 2шт. , інших відпускав.
Розкопують ті , що полюють з норними, я їх "екскаваторниками " називаю.
Раніше в мене теж були норні, ягд а потім фокс (жорскошерстні),
ягд взагалі був до нор байдужий, а фокс навпаки, але в норах
він був виключно по своїй ініціативі, намагався відучити але марно,
так він бідолага в якійсь норі і пропав.
 
Статус
Закрита.
Зверху