Куплю комбіновану рушницю ТОЗ-34 з нарізним 5.6 гладкий 28 кал

Статус
Закрита.

Max450

Новачок
Куплю комбінашку ТОЗ-34 верхній ствол нарізний малокаліберний 5.6 нижній гладкий 28 кал. тел 067-151-51-32
 

Max450

Новачок
Тов.под ником Белка 65.Для того что бы делать свои умозаключения нужна иметь проверенную информацию или знания .Тоз 34 выпускали в разных калибра как гладких так и комбинированных.Сам видел в трёх комбинациях и держал в руках ТОЗ-34 -5.6х28 в комиссионном магазине но оно было уже оплачено.Показываю фото хоть оно из интернета что бы такие тов как Белка 65 по своему не знаю не делали поспешных умозаключений
 

Вкладення

Белка 65

Мисливець
Вибачаюся,це я теж знаю,але я мав на увазі із цільноспаяними стволами.Вдалого пошуку.
 

Max450

Новачок
Дякую що ви проявили інтерес до теми.Як що я написав що шукаю дану модель то там ніде не заначалось що із цільно спаяними сволами.Так в іншій темі я написав що хочу купити Север із спаяними стволами.Це зовсім інший калібр і рушниця.Але зверніть увагу на фото як зроблені стволи Тоз-34-5.6х28 то зрозумієте що спайка на початку стволів та дальші за середину.Дуже відрізняється від муфт в кращу сторону.
 
Статус
Закрита.
Зверху