Куплю курковку

Статус
Закрита.

Rapshits

Слідопит
Куплю курковку бажано 16к але пропонуйте свої варіанти мій тел 0961131101
 

Rapshits

Слідопит
Смешно... человек ружье не пропивает, а продает... купить хотите вы, вам и телефон в руки...
Заявлена ціна мені не підходить бо не відповідає стану, ну я запропонував якщо цікаво то дзвоніть 3000 готовий заплатити.
 

Rapshits

Слідопит
За 3000 в отличном состоянии, и даже штучное? Это вы в евро или в доларах? За эту сумму можно приклад сделать в мастера, без цевья. Но в отделе пневматики такие цены есть.С ув.
Дядьку ви про що зараз пишите, будь-ласка розшефруйте?
 

Rapshits

Слідопит
За 3000 в отличном состоянии или штучняк, ну это если в евро. А так только за приклад мастер берет больше, без цевья. Но в отделе пневматики такие цены есть. С ув.
Прошу не пишіть несенітниць, якщо щось можите запропонувати або хочете то пропонуйте.
 

валентин 65

Мисливець
Дешевая рыбка- х---я юшка. Конешно после ухода в мир "вечной охоты" наследники могут и выбросить то, что для них не представляет ценность. Но расчитывать на это вряд-ли стоит. С ув.
 

Rapshits

Слідопит
Нагадаю куплю тоз-бм або тоз-63 хочеться щоб стан був на 5+, для тахих як ВАЛЕНТИН65 і Аltay1972 пояснюю що корчі яких реальна ціна 2-ві 3-ри тисячі мене не цікавлять, хочу купити для себе якщо запропонуєте щось класне грошей не пожалію
 
Статус
Закрита.
Зверху