Куплю ружье карабін порадьте щось,в цьому зовсім не розбираюся ,дякую за поділ думками

Та буджет 1000₴,да згідний з вами дичини немає,майже вся з під фар. Вибита це в нас на Хмельниччині,утмр бездіяльствує ніхто нічого не робить,лиса багато от і роздумую про карабін.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Ремінгтон 783, калібр 308 або 30-06. Він іде вже з оптикою і думаю на початок хватить повністю. Що страшного, якщо лиса стрільнути 308 чи 30-06, думаю нічого, а на крупного звіра хватить будь якого калібру вищевказаного. Просто, шановний, полювання на лиса і кабана, це зовсім не сопоставимі речі. Думаю коли пройде часу трохи, Ви зрозумієте. З повагою!
 

Panters

Снайпер
Наприклад лисиця,кабан дальні постріли
Та буджет 1000₴,да згідний з вами дичини немає,майже вся з під фар. Вибита це в нас на Хмельниччині,утмр бездіяльствує ніхто нічого не робить,лиса багато от і роздумую про карабін.
Якщо універсально то 308кал. саме те, а конкретно лис-вовк-козлик 223 досить.
Сам давно мав думку про нарізне для вказаної дичини, весною придбав Хову в 223,
задоволений повністю, на кабана конкретно не планував тому вибрав 223кал., хоча
одного кг. на 90-100 добув, постріл по місцю без шансів, на великого свина 223 буде
замало, тож краще беріть 308, для дичини яка в нас водиться достатньо повністю.
Як для бюджета в 1000 долярів вибір великий, з б/в раніше проскакували і Тікка,
як варіанти Рем 700, Хова. Головне без поспіху, читайте, питайте, думайте, на форумі
багато спеців по нарізному з великим досвідом, вдалого Вам придбання!
 

Счетовод

Мисливець
- если просто стрелять в ту сторону на далеко
калибр без разницы, хоть 22lr - ствол повыше поднимаете и по минометной траектории далеко лететь будет.
Если попадать, то тут комплекс ствол+прицел+патрон, ну и +++регулярные тренировки и знание баллистики и т.д. и т.п. А это
уже далеко переваливает за Ваш бюджет.

ЗЫ: судя по Вашему вопросу и названию темы стрелковая подготовка у Вас не очень, поэтому
Спробуйте спочатку з тиру
Или есть шанс стать "героем" криминальной хроники.

ЗЫЗЫ: ₴ - символ (знак) гривны
И да, за 1000 грн - или у Вас безлимит на везение и удачу в этой жизни, или китайская воздушка / ИЖ-18 с синей изолентой и "лунной поверхностью" в стволе.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Можу запропонувати такий
По бажанню до укомплектую якісною,американською оптикою за помірні гроші
Карабін ідеальний,якість виготовлення бездоганна,ніякого браку,як в деякій Зброі,що куплена в Укр збройних магазинах
Якщо купите-не пожалкуєте
І не далеко їхати-Чернівці
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/savage-axis-30-06калібр-Саваж-з-Канади.79943/
 

AlexVEBER

Новачок
Та буджет 1000₴,да згідний з вами дичини немає,майже вся з під фар. Вибита це в нас на Хмельниччині,утмр бездіяльствує ніхто нічого не робить,лиса багато от і роздумую про карабін.
Вітаю ! Пропоную такий варіант за 1000$ - абсолютно новий!
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-карабін-АКС-МП-УОС-7-62мм-настріл-3-набої.95857/
 
Зверху