Лабрадор

aleks_321

Новачок
Доброго дня, шановні мисливці підкажіть по собаці породи лабрадор-ретривер, наскільки вона підходе для полювання? на даний момент виникла така ситуація що людина може подарувати суку віком 2,5 роки, я собі шукав драта чи курца, але зацікавився даною породою перечитав в неті що знайшов, хотілось би почути думку власників собак як говориться "з перших вуст".
 

SSSLIK

Мисливець
Добрий вечір. Я полую з сукою лабрадора вже чотири роки, відгуки тільки позитивні особливо по пернатих, минулого сезону подала всіх підранків на адекватній відстані., перед тим був дратхар, то зовсім інше, лабрадор спокійніший і відданіший
 

дмтрий к.

Мисливець
Доброго дня, шановні мисливці підкажіть по собаці породи лабрадор-ретривер, наскільки вона підходе для полювання? на даний момент виникла така ситуація що людина може подарувати суку віком 2,5 роки, я собі шукав драта чи курца, але зацікавився даною породою перечитав в неті що знайшов, хотілось би почути думку власників собак як говориться "з перших вуст".
у нас була сука, прожила 14 років. гарна порода і як собака-компаньйон, і для полювання. взагалі ця порода вивелена десь років зо 200 чи 300 тому в р-ні острова Ньюфаундленд. предки цієї собаки працювали у холодних водах океану, допомогали рабалкам та витягували потопельників. тому лабрадор має подвійну шерсть (зовнішню і підшерсток): декілька раз на рік линька - треба її гарно вичісувати. але ця собака дуже вправна у воді. взагалі, дуже любить плавати. тому по водоплавній дичині вона буде гарним помічником.

мит з батьком ходили на зайця: по сліду як гончак вона йти не йде, але зайців підіймала. єдиний мінус у цьому - вона херачить за зайцем, наче збирається живцем його принести. тому боялись стріляти з-під неї: щод дробом по собаці ненароком не зарядити. Але, може це недоліки нашого з батьком натаскування і у інших собаки працюють інакше?...

в побуті собака - чудовий компаньйон: вона голосом стереже подвірʼя чи машину, фізично захищає маленьких дітей, розумна, піддаєть дресируванню, терпляча до дітей і привітна до людей. якщо гарно дресирована - ходить "поруч" по місту, спокійна і врівноважена. але є один мінус: вона ненажера. в прямому сенсі. ящо бабусі і дідусі під вікнами викидають кістки та недоїдки для бродячих котів і собак, то лабрадор все це буде "пилососити"!...дуже слабка собака на їжу, особливо халявну. за бублик батьківщину продасть) взагалі проводили дослідження і встановили, що ця собака буде їсти, допоки не лусне шлунок..))

собака достаньо енергійна, але не така як гонча.

я не знаю, чи буде корисним мій допис сім років потому, але будь-ласка=))
 
Зверху