Лайки користувачів форуму

век

Новачок
Ви хочете сказати, що собака яка бере куницю то не буде шукати і брати кабана?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ви хочете сказати, що собака яка бере куницю то не буде шукати і брати кабана?
Я хочу сказати що собака яка добре працює кабана, не буде так добре працювати куницю.
А розказувати про універсальність лайки і тд. Не треба.
На мою думку, як що хочите собаку яка можливо буде працювати по верху, треба брати від верхови собак, і щоб в’язка була планова, по обох лініях були дипломи по (б, кун, ф). Тоді можливо буде толк.
Теж саме можна сказати і про звірових собак.
От такі справи, як би їх не сиділо у вальєрі 4шт ЗСЛ, я не казав би.
 

Panters

Снайпер
Я хочу сказати що собака яка добре працює кабана, не буде так добре працювати куницю.
А розказувати про універсальність лайки і тд. Не треба.
На мою думку, як що хочите собаку яка можливо буде працювати по верху, треба брати від верхови собак, і щоб в’язка була планова, по обох лініях були дипломи по (б, кун, ф). Тоді можливо буде толк.
Теж саме можна сказати і про звірових собак.
От такі справи, як би їх не сиділо у вальєрі 4шт ЗСЛ, я не казав би.
Не факт, в мене була лайка (на фото вище, сіра) яка ідеально працювала по кабану куниці та фазану, і я її спецом цього всього не навчав, це в крові, а Ви кажете не буває, нажаль нащадків від неї не залишилось, була сучина 6міс., гострий ентерит, не врятував.
 
Останнє редагування:

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Не факт, в мене була лайка (на фото вище, сіра) яка ідеально працювала по кабану куниці та фазану, і я її спецом цього всього не навчав, це в крові, а Ви кажете не буває, нажаль нащадків від неї не залишилось, була сучина 6міс., гострий ентерит, не врятував.
Ви знаєте, для кожного власника лайок ідеальна робота вона своє образна.
Ви пре доставте на огляд дипломи (бажано вільні) своєї ідеальної лайки |-|| ст по кабану, кун і фазану.
Тоді я зніму перед вами капелюха.
:)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
На жаль, сьогодні лайка (класична лайка) знаходиться на межі зникнення!
Зараз в більшості випадків лайку, використовують як спанієля.
В Україні відсутнє поняття культури класичного полювання з лайкою! та й не тільки з лайкою)
 

Panters

Снайпер
Ви знаєте, для кожного власника лайок ідеальна робота вона своє образна.
Ви пре доставте на огляд дипломи (бажано вільні) своєї ідеальної лайки |-|| ст по кабану, кун і фазану.
Тоді я зніму перед вами капелюха.
:)
Не претендую ні на чиї капелюхи, для мене це абсолютно неважливо, і не хвалю свою собаку, просто констатую факт про який знають десятки мисливців з мого краю, дипломів вибачте не було і вже не буде, вона вже в кращому світі.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
дипломи (бажано вільні)
Ви маєте на увазі дипломи зароблені в природі по вільному звіру?
Думаю, що по фазану ще можливо , а по вільному звіру (кабан, куна) в Україні випробувань чи змагань практично немає і не було, якщо проводилось то одиниці!
 

Panters

Снайпер
Це все що я хотів від вас почути.
На мою думку питання закрите.
;)
Та воно по суті і не відкривалось ;) , були колись у нас на полюванні знайомі з двома дипломованими(з їхніх слів) лайчуками, так їм по факту роботи до моєї Тайги було як до Києва рачки, дипломи це ще не показник, від природи талант не проп'єш.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Та воно по суті і не відкривалось ;) , були колись у нас на полюванні знайомі з двома дипломованими(з їхніх слів) лайчуками, так їм по факту роботи до моєї Тайги було як до Києва рачки
Тут з вами я не спорю.
Але говорити можна багато про дипломи і роботу собак. Але як тобі вибрати собі цуценя ??? По слухам від когось, що десь там в іншій області є цуценята від ну дуже робочих собак, їдеш до власника він каже собаки вогонь (універсали) звісно ні документів ні дипломів, а ким в’язали..., в єгеря кобель слонів давить.
Береш цуценя воно росте рік, ти тягаєшся а по факту (50/50) хер його знає що там.
Це я до того веду що собака з доками,про неї хоч якась є інфа про її рід, а дипломи батьків і дідів свідчать про те що вних є робочі якості, більше шансів взяти робочу собаку.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ви маєте на увазі дипломи зароблені в природі по вільному звіру?
Думаю, що по фазану ще можливо , а по вільному звіру (кабан, куна) в Україні випробувань чи змагань практично немає і не було, якщо проводилось то одиниці!
В Україні можна організувати вільні випробування по кабану чи куну, головне щоб були фінанси і бажання.
Купується ліцензія в ЧОХ чи уоор, послуги єгеря, послуги експерта (проїзд, житло ітд)
Ну це виходить не дешево. Але диплом цінніший.
Як на мене простіше поїхати на випробування чи змагання. І дишевше і можна подивитися на роботу інших собак і вже собі на майбутьне планувати.
 

Panters

Снайпер
Тут з вами я не спорю.
Але говорити можна багато про дипломи і роботу собак. Але як тобі вибрати собі цуценя ??? По слухам від когось, що десь там в іншій області є цуценята від ну дуже робочих собак, їдеш до власника він каже собаки вогонь (універсали) звісно ні документів ні дипломів, а ким в’язали..., в єгеря кобель слонів давить.
Береш цуценя воно росте рік, ти тягаєшся а по факту (50/50) хер його знає що там.
Це я до того веду що собака з доками,про неї хоч якась є інфа про її рід, а дипломи батьків і дідів свідчать про те що вних є робочі якості, більше шансів взяти робочу собаку.
Так воно і має бути, для того і ведеться селекція.
 

кей

Мисливець
Все життя ( мисливське) теж маю лайок. В свій час і 3 було. Якихось крали, якихось дарував( привезли з іркутського пітомніка- тільки белки та куниці). Зараз теж маю кобеля ЗСЛ є дипломи по кабану та ... В свій час був кобель ЗСЛ працював добре по кабану, кровяному сліду, куниці. Качку шукав,знаходив, піднімав. Інколи подавав. Проте голуба подавав завжди. Зрівняти собаку що зараз і ту я даже небуду. Далеко сірому до зайця...
 
Зверху