Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

huntumy

Зброяр
Всі молоді користувалися 0-00 максимум і попасти немогли
Для того, щоб розуміти де правильно а де ні, треба самому все пройти а не слухати чиїсь казки. Молоді 0 не попадуть а старі 0000 все бьють. Вибачайте, ну цирк написаний.
А я #3 і 2 кошу без підранків і промахів до 50м. ;) І свідків у мене пів міста.
Перед тим як щось писати подумайте краще.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Для того, щоб розуміти де правильно а де ні, треба самому все пройти а не слухати чиїсь казки. Молоді 0 не попадуть а старі 0000 все бьють. Вибачайте, ну цирк написаний.
А я #3 і 2 кошу без підранків і промахів до 50м. ;) І свідків у мене пів міста.
Перед тим як щось писати подумайте краще.
Я нехотів нікого образити, я мав на увазі, що старші мали досвід і попадали і 0000
А молодші, банально промахувалися, а списували на поганий патрон і т.д
 
  • Like
Reactions: kef

иж 18

Слідопит
Ну я немного не понимаю куда девать это мясо). Дичь готовить это танцы с бубном). В суп или борщ каждый день , ну это на любителя.
Была бы та дичь у нас в угодьях да и побольше, а то тут с коллективом на открытие не добыли не одного зайчика (даже не стреляли), без шурпы остались на открытие. Последующие охоты зайчика брали конечно, но очень мало его все равно.
 

huntumy

Зброяр
Я нехотів нікого образити, я мав на увазі, що старші мали досвід і попадали і 0000
А молодші, банально промахувалися, а списували на поганий патрон і т.д
Нікого Ви не образили. Якщо людина не вміє влучно стріляти то номер дробі тут нідочого
 

VVik1312

Новачок
Доброго дня. Три роки назад купив пачку 4/0 BP без контейнера на 20 калібр. Так лежали ні разу і не довелося спробувати. В ці вихідні вирішив спробувати на полюванні на лисицю.
20210220_160541[1].jpg
20210219_163546[1].jpg
 

Призрак 153

Слідопит
..перші мої набої на зайця були від покійного батька -*рубани*(трошки прокатані)по формі напоминали 3/0-4/0..потім став споряджати сам....чомусь таки або 4/0..або 3/0))))так-так на поле на зайця...запримітив, що з тулочки(тоз-б) краще летіли 4/0..а з іж-58(16к) краще ішла дріб 3/0....довго використовув ці номери.та і при союзі не завжди могли купити те що хотілося,як заходиш в магазин то там тільки 3/0 або 4/0 а дрібнішу завжди швидко розбірали.ті що у нас були дроболійки то теж робили їх або 3/0 або 4/0по типу картечниць з двох планок алімінію так виходило що за сезон і брали по 2-3 зайчика не більше ,отак і прополював років з 15 такими номерами,потім потихеньку відмовився від *крупняку*перейшов на дрібну....останні роки на поле споряджав в основному №3-1-0..іноді №4...якось так описав те що було,без фантазії.....
 

VVik1312

Новачок
На зайчика, і лисицю більше 0 ніколи не брав. В основному 1. Хватає з головою. А 4/0 купив як купив рушницю МЦ, бо інших номерів не було. То й вирішив спробувати, виявилось працює по 20 калібру. А от 16 або 12 не скажу не пробував.
 
Зверху