Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

am_ua

Мисливець
Навіщо його міняти? Стріляю своїми кулями і майже не мажу. За картеч на полюванні у нашому колективі можна по шиї отримати. Не вмієш стріляти сиди дома.
І я також такої думки. Думаю, що кожен з мисливців, хто займається спорядженням вже давно обрав "свою" кулю для своєї зброї і займається її постійним вдосконаленням.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
в Польщі вовк в червоній книзі, за вбивство можна сісти на 1-3 роки.
Я тому і задав питання. Полювання на вовка в Європі або заборонене, або дуже під великим питанням і наглядом держави. Копитних стріляють виключно з нарізного. Тоді на кого і для кого європейські виробники виготовляють патрони з грубим шротом, якщо апріорі такі номери шроту в Європі не затребувані???
 

Leodr

Снайпер
На мою думку є ще один об'єкт полювання - вовк. А останнім часом в південних областях - шакал. Поки на них будуть проводитись полювання, дріб 0000 буде мати попит.
У нас на юге, действительно развелось много шакалов, но стреляем мы их не №0000, а достаточно №0-00!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
:) Про висотного гусика ще забули...
Маю спадок 0000 від старих гусятників - і нести важко і викинуть жалко))) ;)
Продайте тут на форуме за "грубі гроші".
И поверьте, улетит вмиг.
А себе ку́пите нормальной дроби под свои задачи.
 
Потроху своїм непробивним дідам підганяю))
000 сам користуюсь на 2й постріл - крупновата на заця, лиса, але нічого -падають.
Продавати не хочу. Під свої потреби на свинець наміняв.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Как то с одним сельским коллективом на зайца ходил. Хорошие охотники, душевные люди, я с 1цей вызывал у них легкое снисхождение - городьский...ессно они были заряжены 00, 000 и самые понимающие 0000.
Ходил там парнишка лет 12 с папой охотником, и как то морозным таким деньком, один из дедов шмаляет 4/0 По зайцу из куля убегающему. Смотрю заяц бежит, а пацан на фланге падает в пахоту, батя его трясёт за плечи..пи.дец короче...
Один такой 4/0 срикошетил от мерзлоты и пацану в висок, надуло шишку со сливу. Все обошлось, но 4/0 там продолжают рулить...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Как то с одним сельским коллективом на зайца ходил. Хорошие охотники, душевные люди, я с 1цей вызывал у них легкое снисхождение - городьский...ессно они были заряжены 00, 000 и самые понимающие 0000.
Ходил там парнишка лет 12 с папой охотником, и как то морозным таким деньком, один из дедов шмаляет 4/0 По зайцу из куля убегающему. Смотрю заяц бежит, а пацан на фланге падает в пахоту, батя его трясёт за плечи..пи.дец короче...
Один такой 4/0 срикошетил от мерзлоты и пацану в висок, надуло шишку со сливу. Все обошлось, но 4/0 там продолжают рулить...
12 років тому ( вже не пам’ятаю чи 000, чи 0000) добирав зайцона мій товариш за яким бігла моя собака в 10-12м ві косого, постріл косий добути, але чогось собака почала шкульгать на передню ногу, після огляду собаки вияснелось що дробина відрекошетила від мерзлої рілі і попала собаці в зап’ястя передньої правої лапи.
 

Аникей

Мисливець
Рикошетить любий шріт і кулі як кругла так і інші і в нарізній зброї також. Більше 25 років назад вдома у батька дільничий дав мені ПМ пару раз шмальнути. Я поставив дошку на купу цегли і почав стріляти . Відстань до мішені була близько 20 метрів. Так після 2 -го пострілу мене наче кувалдою вдарило щелепу, я думав що і черепок мій тріснув . Коли глянули на землю то побачили кулю. Щелепа не те що посиніла а і почорніла. Я особисто використовую 0000 на полюванні у іжк 16 калібру та в нижньому стролі раніше використовував у ТОЗ -24 28 калібру і лише через те що кучненько ті рушниці в мене ним стріляють, а не через те що дальше дістану.
 

Panters

Снайпер
Рикошетить любий шріт і кулі як кругла так і інші і в нарізній зброї також. Більше 25 років назад вдома у батька дільничий дав мені ПМ пару раз шмальнути. Я поставив дошку на купу цегли і почав стріляти . Відстань до мішені була близько 20 метрів. Так після 2 -го пострілу мене наче кувалдою вдарило щелепу, я думав що і черепок мій тріснув . Коли глянули на землю то побачили кулю. Щелепа не те що посиніла а і почорніла. Я особисто використовую 0000 на полюванні у іжк 16 калібру та в нижньому стролі раніше використовував у ТОЗ -24 28 калібру і лише через те що кучненько ті рушниці в мене ним стріляють, а не через те що дальше дістану.
Може ТОЗ-34?
 

Dimastiy

Мисливець
Всё мы тут знатоки каждый по своему.
42% это не за 0000 а за свой взгляд на охоту.
Планируем в течении нескольких недель тестовый отстрел 36гр на разных порохах. Могём проверить эффективную дистанцию 000. 4/0 нет в наличии. А потом #2. :)
Так же хочу отстрелять крупной дробью с чока и 0,25мм чтобы не было ни у кого сомнений что чок это чок, а цилиндр это цилиндр.
Спробуйте відстріляли по маятнику, (5л баклаха розкачана з великою амплітудою) і побачите скільки дробин, приблизно, влучить в рухому мішень
 

huntumy

Зброяр
Спробуйте відстріляли по маятнику, (5л баклаха розкачана з великою амплітудою) і побачите скільки дробин, приблизно, влучить в рухому мішень
Колись стріляв тільки по пластиковій пляшці. Стріляв на 25м #6 і #5. На такій дробі нічого не побачиш. Решето.
 

Охотник77

Снайпер
особисто використовую 0000 на полюванні у іжк 16 калібру та в нижньому стролі раніше використовував у ТОЗ -24 28 калібру і лише через те що кучненько ті рушниці в мене ним стріляють, а не через те що дальше дістану.
В мене теж з мц20 4/0 гарно пішли, але мцеха в мене для кульової охоти
 

КДН

Слідопит
Побачив в одного дідугана набої на відкриття по пернатій...
На прокладці написана величезна буква "К"........
Питаю в того діда,що за набій???
Відповідь: -Ти що синок не бачиш, буква "К",значить КАЧКА !!!
Розібрав той патрон,далі самі здогадуйтесь.............
Отак люди полюють...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Побачив в одного дідугана набої на відкриття по пернатій...
На прокладці написана величезна буква "К"........
Питаю в того діда,що за набій???
Відповідь: -Ти що синок не бачиш, буква "К",значить КАЧКА !!!
Розібрав той патрон,далі самі здогадуйтесь.............
Отак люди полюють...
А там картеч.
 
Зверху