Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

aleks.25

Новачок
Когда то у меня был тоз 63, так тот любил полукартечь (вроде 5.5 или 6.2, давно было уже не помню), на 35-45м. давал такую кучность, что мама не горюй.
Так мне говорил один охотник "это настоящее браконьерское ружье" потому что можно ставить получартечь и она подходила ко всему от зайца до подсвинка.
Дробью бой из него был обычный, ничего выдающегося, никакой особой кучности, абсолютно ничего, но если попадал то падало все исправно, а вот бой картечь мне запомнился в этом ружьишке.
Так что каждому ружью свой патрон!
також маю ТОЗ-БМ, і також з обох стволів півкартеч 6мм, 6,2мм гарно летить
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Мій покійний тато, його брат і мій колишній сусід, в яких було по 30-40років мисливського стажу, 0000 активно використовували, особливо ліс
Заєць, козлик, лисиця
В дводулки в один ставили 000ї інший картеч, від 6,2 до 8,2 і так полювали
Сусід в одностволку, ставив "комбінований" патрон, дві картечини 8,2 і решта 0000
Татів брат, до останніх днів, використовував 0000 на полюванні на зайця і як не дивно, лупив їх добряче, але небільше 70 кроків
 

huntumy

Зброяр
Мій покійний тато, його брат і мій колишній сусід, в яких було по 30-40років мисливського стажу, 0000 активно використовували, особливо ліс
Заєць, козлик, лисиця
В дводулки в один ставили 000ї інший картеч, від 6,2 до 8,2 і так полювали
Сусід в одностволку, ставив "комбінований" патрон, дві картечини 8,2 і решта 0000
Татів брат, до останніх днів, використовував 0000 на полюванні на зайця і як не дивно, лупив їх добряче, але небільше 70 кроків
Вы хоть правила читайте. Сейчас Вам дадут за козлика.
 

Виталя

Снайпер
Мій покійний тато, його брат і мій колишній сусід, в яких було по 30-40років мисливського стажу, 0000 активно використовували, особливо ліс
Заєць, козлик, лисиця
В дводулки в один ставили 000ї інший картеч, від 6,2 до 8,2 і так полювали
Сусід в одностволку, ставив "комбінований" патрон, дві картечини 8,2 і решта 0000
Татів брат, до останніх днів, використовував 0000 на полюванні на зайця і як не дивно, лупив їх добряче, але небільше 70 кроків
Так и у меня получается неплохо, только я стреляю зайчика #3-1, хватает с головой.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Так и у меня получается неплохо, только я стреляю зайчика #3-1, хватает с головой.
Там в них стара команда була, їх не переконати, бо привикли до 0000 і все
Тай рушниці мали по 20-30 років, і чомусь всі ТОЗи, іж не любили
 

иж 18

Слідопит
Мій покійний тато, його брат і мій колишній сусід, в яких було по 30-40років мисливського стажу, 0000 активно використовували, особливо ліс
Заєць, козлик, лисиця
В дводулки в один ставили 000ї інший картеч, від 6,2 до 8,2 і так полювали
Сусід в одностволку, ставив "комбінований" патрон, дві картечини 8,2 і решта 0000
Татів брат, до останніх днів, використовував 0000 на полюванні на зайця і як не дивно, лупив їх добряче, але небільше 70 кроків
Как правило 0000 нуля в стволах на тот случай, если выбежит козлик, но попутно и зайца можно стрелять, с этой целью применяют этот патрон, хотя хватает охотников которые чисто на зайца ходят с 0000 нулями.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Как правило 0000 нуля в стволах на тот случай, если выбежит козлик, но попутно и зайца можно стрелять, с этой целью применяют этот патрон, хотя хватает охотников которые чисто на зайца ходят с 0000 нулями.
За молоду вони шалили добряче
Але потім, то суто заєць, лисиця
Особливо татів брат любив бродячих собак, ну дуже він любив їх стріляти, для чого то я це не знаю
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Знакомая ситуация,та и здесь на форуме есть любители этой легендарной дроби.
Так, пересипали крохмалем, в фотоплівку, откритки і били
Найкраще то показувала результати МЦ2112, після неї ТОЗ 34Р( останній кучно бив практично всім, вплоть до крупної картечі)
Ностальгія, як їх згадаю
 

ТАР

Снайпер
В чем прикол таких охоты, не понимаю...
Асорти, на все))) .
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
То є гарні вчителі. Нічого не змінилося повірте по сьогоднішній день.
Так, пояснили і показали вони мені багато, дуже багато
Всі молоді користувалися 0-00 максимум і попасти немогли, як не ствол кривий, патрон поганий, обнесло зайця
А ті з 0000 нуля били і мало що далеко встигало відбігти і ніяких нарікань на "обнесло" немали))
 

иж 18

Слідопит
Я думаю, що то було в комплексі, і задоволення і мясо
А як ще забагато алкоголю, то з ТОЗ34, лишився тільки нижній ствол )))
У нас тут форум охотников, и не приветствуется браконьерство, и о пьянках на охоте тоже лучше не рассказывать. Похвастаться можно своими трофеями которые были добыты в сезон, если есть желание. и там на эту тему поговорить, да и многие другие темы есть где можете поделиться своим опытом если есть, что интересного рассказать., это я так на всякий случай говорю так как вы новенький на форуме, да и правила прочесть лишним не будет на всякий случай.
 
Зверху