Лещ.

Статус
Закрита.

ВАся1091992

Мисливець
Подскажите проверенную прикормку на леща, и где его искать в р. С. Донце? и что ещё надо знать про лов леща?
 

ATIS

Снайпер
День добрий. Я роблю так, беру Traper річка, відварюю пів кг пшона, запарюю грам 300 конопляних зерен, і додаю 5 - 7 порцій пінки. Все це перемішую. І ще в трапера є сухий атрактант вроді лящ кориандр називається, добавляю ще його ложку. Лящ полюбляє часту підкормку, я перезакидаюсь десь раз в п'ять хвилин в день, раз в десять хвилин вночі.
 

ATIS

Снайпер
Звичайно в ночі. По моїм спостереженням є дві фази, в вечері з 10 до 12- 1 ночі, і друга з 3х до 5 ранку. Тільки сонце вийде з-за горизонту крупняк стає брати рідше, активізується дрібнота.
 

ATIS

Снайпер
В прикормку можна добавляти подрібнений горох чи кукурудзу, і перловку. Дивлячись на що ви збираєтесь ловити.
 

ATIS

Снайпер
Коли рибачу на річці то довжина від 0.8 і до 1.5 метри. Дивлячись по клюваках. Коли перезакидаюсь і риба на гачку а я не бачив клюваки, то потрібно зменшувати. На стоячці роблю десь 0.3 - 0. 5 метра. Все індивідуально, і підбирається по ходу риболовлі.
 
Статус
Закрита.
Зверху