Лохотрон от Приватбанка

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем стрелок60, 1 тра 2015.

 1. стрелок60

  стрелок60 Мисливець

  Может быть и не ново,но вот такая история:
  Оформил себе карту Приватбанка.Пользовался не один год.Все нормально.На данное время срок действия карточки подходит к концу-осталось пару месяцев.И тут начинается самое интересное.По идее если карта по сроку закончилась,что делает владелец-выбросил и все тут.Смотрю на счету появились какие то непонятные средства.Начинаю выяснять.Оказывается Центральным офисом на мой счет был зачислен кредит.Конкретно кем когда и откуда и главное зачем если я не заказывал его неизвестно.Но перед банком у меня уже есть задолженность.После убедительных доводов вопрос разрешился в мою пользу.А могло быть и по другому:кредит который был начислен остается незамеченным клиентом,карточка выбрасывается,а проценты начисляются регулярно.В результае через год вам обявляют о долге перед банком в 100 тысяч миллионов.РЕКОМЕНДУЮ после окончания срока карты не поленится закрыть счет и взять от них бумагу что ни банк ни вы друг другу не обязаны.Только как быть тем кто не может к ним подойти ведь разговаривать будут только с владельцем карты и при наличии паспорта.Одним словом-СКОТЫ.
   
 2. Safari
 3. Грищенко

  Грищенко Снайпер

  Да ну бросьте.o_OБизнес,-ничего личного:confused:.У меня несколько знакомых через это уже прошли.
  Как это зачем?Для увеличения прибыли банка.Кстати подобными кредитами, о которых клиенты ни сном ни духом, балуются также и интернет провайдеры и операторы связи.Были у меня уже с ними беседы на эту тему в теплой и дружественной обстановке;).
   
  Антон Коваль подобається це.
 4. ulven

  ulven Мисливець

  От дивуєте Ви мене такою фразою. Як це: викинув і все тут?! Багато бід у нас через те, що ми не знаємо чогось, але ще більше - через те що лінуємось знати або робити. Шановні, берете цю саму картку в руки, розвертаєте тильною стороною, відкриваєте очі і читаєте: "...Ця картка є власністю ...банку". А відтак, з юридичної сторони співпраці з банком, цю картку Вам банк не продав, не подарував, а лише дав тимчасово ПОКОРИСТУВАТИСЬ своєю власністю. А, відповідно, що можна робити із своєю власністю, навіть відданою Вам у користування? Правильно - можна робити все, що не заборонено підписаним Вами ж договором на обслуговування (бо договори з такими установами треба розглядати тільки із вигідної для банку сторони - не дозволено Вами, а саме не заборонено Вами). А Ви уважно читали договір? Тільки чесно! Угу! А якщо прочитали, то обов'язково бачили пункт, у якому зазначено про можливість внесення змін у обслуговування за ініціативою банку. А відтак, клієнт змушений сам контролювати що там робиться із тимчасово позиченою карткою: чи ліміт помінявся, чи відсоткова ставка, чи комісія і т.д. Юридично змушений це робити.
  Тому, одразу забуваємо про всякі-там "викинув і забув" чи "загубив - ну і фіг із ним"! Тільки і тільки так: не потрібна картка - шуруємо у обслуговуюче відділення і наполегливо вимагаємо:
  1. заяву на закриття кредитного ліміту;
  2. заяву на закриття карткового рахунку чи картки (у різних банках трохи по-різному);
  3. у Вашому примірнику заяви має бути реквізит, де працівник банку розписується про те, що картку він у Вас забрав;
  4. якщо ця картка була із кредитним лімітом - вимагайте довідку, що у Вас все погашено і банк до Вас претензій не має. Правда, така довідка зазвичай є платною, але може варто бути твердо впевненим, що Ви із банком "подосвіданькались", ніж колись якась фігня має вилізти.
  Якщо банкіри-менеджери починають просити щоб Ви залишили про-всяк випадок картку, або, буцім, у них зараз бланків немає, або у них таке не передбачено - от тут потрібно проявити характер і добиватись, аргументуючи це порушенням інструкцій НБУ. Вони ЗОБОВ'ЯЗАНІ на першу ж Вашу вимогу (правда, в разі відсутності у Вас заборгованості перед банком!) надати всі ці заяви для заповнення і вручити Вам Ваші примірники! Це таке діло, що на всякий там "авось" надіятись не можна. А справа скандалом, або "убедительнымы доводами" не завжди може вирішитись. Бувають і суди, і стягнення через юстицію, і колектори, яким найчастіше абсолютно пофіг, винні Ви, чи це був програмний збій у банку, чи якийсь обіжений менеджер дров наломав...
  І ще: постійний контроль - регулярно (раз у кілька місяців - точно) заглядайте через інтернет чи банкомат, що там у Вас робиться на карті. А може за неактивність рахунку Вам залишок мінусується, та ще й із кредитного ліміту? Полінитесь - потім може бути важче!..
   
  Махал Махалыч, Грищенко та NORD_10 подобається це.
 5. ulven

  ulven Мисливець

  І ще, якщо вже заговорили про саме цей банк. Вас не дивує заголовок повідомлення, який я обвів колом на картинці? Як на мене, то це відверта зневага до всіх НЕ клієнтів банку. Виходить, що "думаючі" люди свої гроші принесли у банк, а всіх інших (хто не приніс) - ця фінустанова вважає безмозким бидлом! Чи не так?
  2.jpg
   
  NORD_10 подобається це.
 6. ulven

  ulven Мисливець

  Або ось це зображення. Що має на увазі банк, підставивши таку картинку під такий заголовок?
  1.jpg
   
 7. стрелок60

  стрелок60 Мисливець

  Скандал это низко.Если заканчиваются доводы-переходим к аргументам.Если буду заниматься еще и дебетами с кребетами жить времени не останется.Вопрос в другом пусть повышают изменяют что хотят,но кредитных денег никто не просил начислять.А по поводу просроченных карточек-у меня внук с десятком играется.
   

Поділитися цією сторінкою