Любимые блюда которые готовим сами!!!

василь довжик

Слідопит
Пробне коптіння на газу в металевій коптильці . Смак супер. Переглянути вкладення 564994 Переглянути вкладення 564995
Смак то супер.Тут і заперечувати не має,що.
Але цей метод коптіння яб не радив.
Поцікавтесь в неті про шкоду для організму,при споживанні продукту після цього коптіння.
Вибачте,що не по темі.З.Пв!!!
 

kef

Зброяр
Смак то супер.Тут і заперечувати не має,що.
Але цей метод коптіння яб не радив.
Поцікавтесь в неті про шкоду для організму,при споживанні продукту після цього коптіння.
Вибачте,що не по темі.З.Пв!!!
Думаю.що"фірмові" бочки та філейки, які продаються на ринках та в магазинах в порівнянні з цим гарячим коптінням будуть рівнозначні цианістому калію :D:D:D.

Все .що ми їмо шкідливе та ядовите в деякій мірі.,та кількості. І немає різниці яким методом коптилось- холодним чи гарячим дим є дим і його частка залишається в продукції .;).

Але поки .ще є бажання і змога вживати .що душа бажає.То треба смакувати. :oops::rolleyes::D. Бо потім хто зна.як буде.
 

kef

Зброяр
Печень в темном пиве.
Печень 1 кг.
Пиво темное - 1 литр.
Масло сливочное - 100 грамм.
Лук - 2-3 шт.
Соль, перец, специи по вкусу.
Режим и обжариваем в казанке или в глубокой сковороде лук на сливочном масле минут 5-7. Добавляем к луку печень, перемешиваем и обжариваем минут 10. Солим, перчим. Добавляем пиво и тушим минут 10-15. Убираем с огня и даем настоятся минут 10. Готово.

От би ще туди грибочків свіжих або сушених !;).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
От би ще туди грибочків свіжих або сушених !
Так, печінка любить грибочки, з початку хотів, але передумав, якось покупні не комільфо, от якби були б свіженкі або сушені, власноруч зібрані, ото воно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Что по быстрому приготовить на охоте/рыбалке)
Омлет с молоком.
На сковороде обжариваем колбаски(кто какие любит). Берем штук 5-6 яиц, вливаем грамм 100-150 молока и 2-3 ложки соевого соуса, перчим, и хорошо взбиваем. Заливаем на сковороду к колбаскам и во время жарки постоянно перемешиваем. Получаем сочный, вкусный и нежный омлет. Как бы все просто, но.....)




 

Копатыч

Зброяр
IMG_20200426_080724.jpg
IMG_20200426_080720.jpg
IMG_20200426_083912.jpg
IMG_20200426_085420.jpg
IMG_20200426_100229.jpg

и так ........,
захотелось чего ни будь, вкусненького :oops::oops::oops::oops:
решил приготовить свининку с грибами и картохой, в духовке ........
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Угостили тут меня "обрезками"... Я понимаю теперь, за счет чего эта монстра в воде 90 км/ч сверлит...
 

Копатыч

Зброяр
понесло меня в холодильник .....
и так .........
нашлись грибы .....( не много, но выбросить, жалко :oops::oops::oops::oops: )
в морозилке, за "собачьими обрезками" ...., нашлась утка :eek::eek::eek::eek::eek:
раз, два, три и ............ ужин готов :p:p:p:p:D:D:D:D:D
IMG_20200503_155413.jpg
IMG_20200503_155420.jpg
 
Зверху