Любимые блюда которые готовим сами!!!

Вік71

Снайпер
Шурпа по-італійськи:)
Чому по-італійськи? А тому,що складників там,як на мене,трохи забагато,і навчив мене іі готувати мій добрий товариш,який не мисливець,і не рибак-але куховарити вміє добре.Має навіть власне невеличке кафе в Італіі.Прошу не рахувати за рекламу!
Правда,"нафіга" в шурпі "цвітна" капуста-до сих пір не розумію;)Але смачно,хочете перевірити-попробуйте!
І так,поіхали-на 10 л води:
-картопля-1 кг
-морква велика-2шт
-цибуля велика-2шт
-перець болгарський -2шт
-капуста цвітна-1 невелика тарілка
-мясо косулі-1.5кг(я давав ребра),можна і більше-гірше не буде!
-свинина-0.8 кг(давав також ребра)
-помідори в власному соці або томатна паста-0.5 л
-часник дрібно порізаний-3 зубці
-перець гострий(чілі),можна свіжий або висушений- до смаку,але не переборщіть!!!
-сіль і чорний перець- до смаку
Пі.Сі. :Мясо кози вимочую на протязі 1 доби в холодній воді без додавання оцту,воду міняю 2-3 рази!
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вітя супер!!Можеш!!Ще б фото готового продукту.
 

Вік71

Снайпер
Гарно, а що за чим, та час?
Нарізане м'ясо обсмажити, поперчити і посолити, додати крупно нарізану цибулю, тушкувати 3-5хв, покласти крупно нарізану моркву, через 3-5хв капусту, через 3-5хв перець, через той же час - картопля. Всі овочі потрібно крупно нарізати. Влити в каструлю воду - вона повинна покривати картоплю на 2-3 пальці і добавити томати у власному соці,або томатну пасту. Потім додаємо ще спеціі-до смаку.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Витя блюдо просто супер!!!.А внешний вид блюда вызывает только одно желание СЪЕСТЬ его!!!Спасибо тебе за рецепт!!!
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Спасибо Толя!!!А я сомневался или стоит что то такого плана (Десертное) выставлять.Теперь сам ты велел.:):):).Толя очень тебя прошу рецепт и всю технологию блинов!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ікра шуча.
Ікру прямо в плівці
IMG_20170203_215215.jpg
кладу в окріп (киплячу воду) на 40 секунд, щоби вбити яйця глистів.
IMG_20170203_220016.jpg
ерекручую на мясорубці. Більшість плівок лишається на ножі.
IMG_20170203_221522.jpg

Збиваю виделкою як гогель-могель.
Попутно вибираю залишки плівок. Повністю вибрати не вдається, але після третього "Ну його на йух!!!"а можна зупинитися
IMG_20170203_225701.jpg


В результаті проміжки між ікринками мають побіліти.

На сіль має бути так: "Ще би чуть-чуть і було би саме те!"
Коли вона повністю розчиниться, буде якраз.
Тепер на 4 доби в холодильник.
Ікра любить холодну горілку, можна взяти лимончик, тільки не з цукром, а з сіллю.
Рекомендую!
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ікра шуча.
Ікру прямо в плівці
Переглянути вкладення 251037 кладу в окріп (киплячу воду) на 40 секунд, щоби вбити яйця глистів.
Переглянути вкладення 251038 ерекручую на мясорубці. Більшість плівок лишається на ножі.
Переглянути вкладення 251039
Збиваю виделкою як гогель-могель.
Попутно вибираю залишки плівок. Повністю вибрати не вдається, але після третього "Ну його на йух!!!"а можна зупинитися
Переглянути вкладення 251020

В результаті проміжки між ікринками мають побіліти.

На сіль має бути так: "Ще би чуть-чуть і було би саме те!"
Коли вона повністю розчиниться, буде якраз.
Тепер на 4 доби в холодильник.
Ікра любить холодну горілку, можна взяти лимончик, тільки не з цукром, а з сіллю.
Рекомендую!
дякую дядьку Микола!!! дуже добрий рецепт, залишилось щуку заморити.
 

Вік71

Снайпер
Микола,все то саме- але в окріп(киплячу воду не кладу),і до солі ще трохи чорного перцю!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ікра шуча.
Ікру прямо в плівці
Переглянути вкладення 251037 кладу в окріп (киплячу воду) на 40 секунд, щоби вбити яйця глистів.
Переглянути вкладення 251038 ерекручую на мясорубці. Більшість плівок лишається на ножі.
Переглянути вкладення 251039
Збиваю виделкою як гогель-могель.
Попутно вибираю залишки плівок. Повністю вибрати не вдається, але після третього "Ну його на йух!!!"а можна зупинитися
Переглянути вкладення 251020

В результаті проміжки між ікринками мають побіліти.

На сіль має бути так: "Ще би чуть-чуть і було би саме те!"
Коли вона повністю розчиниться, буде якраз.
Тепер на 4 доби в холодильник.
Ікра любить холодну горілку, можна взяти лимончик, тільки не з цукром, а з сіллю.
Рекомендую!
Сразу беленькой захотелось ....Аж полный рот слюны.Спасибо Николай!!!
 

немец1970

Слідопит
IMG_4544.JPG
Вот какая она должна быть в итоге!
Кипяток не обязательно!
Миксер, маленькие обороты и долго, долго....
я ложу пол чайной ложки без горки на 0,5 литровую банку соли, столовую ложку уксуса и масла без запаха! Перед подачей на стол мелко лук , смешал и......
у нас лёд везде, не добраться к щучьке!
 
Зверху