Ліпше пізно ніж ніколи.

Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Gutsul привіт.
На жаль, з незалежних від мене причин, я не можу взяти на себе цю роль. У п.п запитали про згоду Крука і чекаємо на його відповідь. Якщо він не зможе то люди пропонують твою кандидатуру і я думаю що слушно.
Почекаємо що скаже Крук.
 

Крук

Мисливець
Доброго здоров"я шановне товариство.
Маю честь взяти на себе таку справу, завжди радий допомогти.
У п.п відповів Богуну.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Шановний друже "Крук" дуже радий ,що ви взяли на себе цю відповідальну місію по збору коштів на українізацію нашого сайту.Закликаю всіх фрумчан,всіх мисливців та рибалок України не стояти осторонь, не бути байдужими ,а підтримати пропозицію по оформленню нашого сайту нашою рідною, державною, українською мовою. Тому,що наше товариство "УКРАЇНСЬКЕ товариство мисливців і рибалок" З повагою Марків Богдан.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Шановні форумчани, нам треба залучати інших мисливців (зацікавлених) з форуму до даної справи.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Дякуємо Крук що ти погодився, але через те що в тебе закінчилася картка простіше буде переказувати кошти Гуцулові.

Реквізити на плакаті:


Прошу залучати інших мисливців.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Якщо щось на плакаті не так то кажіть.... :)
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN;118761 сказав(ла):
Дякуємо Крук що ти погодився, але через те що в тебе закінчилася картка простіше буде переказувати кошти Гуцулові.

Реквізити на плакаті:
Я так розумію що кошти надсилати на ці реквізити і контрольбуде вести т.Крук.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Не погано було б ще вказати № телефону, звідки Крук буде знати хто і скільки вислав?
Я планую гроші скинути в вівторок.
З повагою.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Відповідальний за збір коштів форумчанин - Gutsul - Мельниченко Роман.

Пропоную щоб Gutsul писав кожне надходження коштів у цю тему. Кожний буде бачити свій переказ у темі. Для контролю зробимо кілька анонімних переказів. Вони повинні з'явитися у темі у звіті Гуцула...

Добра новина. Адмін зі своєї сторони пообіцяв 300 гривень.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Кошти будемо збирати до тієї пори, аж назбираємо 250$
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Согодні надходжень не бачив. В понеділок перевірю і відпишу. Гроші ліпше (по можливості) відправляти з Авалю, так їх видно в той же день.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Гроші ,мабуть,почнуть поступати на другий тиждень.Все таки вихідні.Я планую перерахувати у вівторок.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Почну з себе.
Я даю на українізацію форуму 100 грн.

Дзвонив Крук, казав що перерахував 100 грн.

Приєднуйтесь!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ще хтось перерахував гроші. Будь ласка, не шифруйтесь, давайте знати в тему (або телефон) хто перерахував і скільки, щоб їх контролювати, тому що рахунок в мене робочий і надходження на нього ідуть не тільки для форуму, але і по моєму бізнесу. Скільки перерахували не кажу, щоб їх хтось лєвий не підписав під себе. Будь ласка зголосіться в тему, або в кабінет, або на телефон - хто і скільки.
Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху