Ліпше пізно ніж ніколи.

Статус
Закрита.

STANISLAV

Мисливець
Класна фішка з аватаром)По форуму вже зустрічаються не байдужі форумчани...В BOGUNА явно є якісь нахіли "піар-менеджера":))
Приєднуйтесь!!!!!навіть ті в кого нема можливості перерахувати кошти.
Цим аватаром Ви інформуєте інших,тобто допомагаєте справі....
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ще маю таку ідею (коли будуть реструктуризовувати сайт)-
Зробити так що коли тема закрита, або наприклад товар проданий то щоб тема зникала, а не просто відмічена хрестиком як закрита - для того щоб не заповнювати сторінки "мертвими" темами, і тоді легше і швидше можна шукати інтересуючу тему.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Cайт fotky.com.ua закритий. Фоток не видно. Здублюю плакат і аватар:
 

Вкладення

bosiak

Мисливець
Ще треба намалювати плакат - " Украiна - лише для украiнцiв " !!!!!та " Кацапи - гэть з форуму !!! " Фашизмом попахивает ,однако ,панове!!! Не жалко ,денег ,но я лучше их детям перечислю !!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
bosiak
Ваша ненависть до всього українського приведе до гніву народного. Подумайте над цим.
 

bosiak

Мисливець
BOGUN;121051 сказав(ла):
bosiak
Ваша ненависть до всього українського приведе до гніву народного. Подумайте над цим.
Вы не правы ,в корне ,не правы !!!! Хоть я и поляк ( Каминский у меня фамилия ),но живу в центре козачества украинского и горжусь этим и во мне ,скорее кипит ненависть ко всему москальскому ( не путать с русским ) шовинизму ,а это разные вещи .Извините за флуд - больше сюда не захожу .
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
bosiak;121064 сказав(ла):
скорее кипит ненависть ко всему москальскому
Нам ненависть непотрібна, нам потрібна любов. Любов до українського і бажання щось творити на благо нашого народу.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Босяк
тебе ніхто не примушує давати гроші
--//-- говорити українською мовою
--//-- малювати плакати
--//-- переходити на інший форум

Ми хочемо створити українську версію форуму, а ти нас фашистами обзиває, це не тільки не патріотично це навіть не по людськи, тому що фашизм є всесвітньо заборонений.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ще не перевелись козаки на нашій землі.
Слава Героям!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Колеги, а строки якісь існують чи ні? Чи адміністратор встановив до якого числа зібрати гроші?
З пов.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Одинокий Вовк;121198 сказав(ла):
Колеги, а строки якісь існують чи ні? Чи адміністратор встановив до якого числа зібрати гроші?
З пов.
Якихось термінових виделок ми не маємо. Коли зберуться кошти - тоді і почнеться праця над покращенням форуму.
 

lemesh_misha

Мисливець
Ну чого невідомий,я повідомляв в відправленні своє імя і прізвище...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Міша, я вище вже писав, що мені приходить (смс) сума поповнення без прізвища, більш детальну інформацію надає мені банк.
Всі хто поповняли мені передзвонювали.
Вибач що я тебе назвав невідомим.

Приєднуйтесь.
 
Статус
Закрита.
Зверху