Ліпше пізно ніж ніколи.

Статус
Закрита.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда




22.03.2011, 06:40
#6







Admin






Администратор​





Re: Українська версія форуму.


Меню, названия разделов и активные кнопки будут дополнительно сделаны к 4-10 апреля.​









Шановний АДМІН, два роки минуло як ви обіцяли зробити Украінську варсію форуму, нам ще надіять чи вже ні?
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Admin


Администратор
Re: вопрос администрации сайта
s-nemykin писал:
УВ.АДМИН!Оченнь интересно Ваше отношение к форуму-с начала его основания задавался вопрос по поводу подписок на темы-регулярно вопрос игнорировался и вскоре удалялся!Не пора ли на него ответить?Задавал этот вопрос в разных ветках-в одной нашел ответ через пол года-МЫ НАД ЭТИМ РАБОТАЕМ!мне за такую работу икалось бы долго!Опять с Ув. просто охотник!

Отвечаю на вопрос - находимся на самофинансировании ( ни в чьи членские взносы ни к кому в карман не влазим).
Будет бюджет на оплату работы программиста - обязательно доделаем весь форум.
Хотите ускорить? Могу скинуть реквизиты.



Я вас розумію, на рахунок відсутності коштів, але можливо створили би тему для "Благодійних внесків" з реквізитами і я думаю що знайдуться благородні мисливці які кожен хто скільки зможе та й скинемся на "власні потреби форуму".
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Підтримую!
Хто не може грішми, то можна щось з речей мисливсько-рибальських продавати, а гроші покупець щоб скидав на рах. форуму.
З пов.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Можна відкрити рахунок "На українізацію форуму УТМР" і багато людей відгукнеться. Приклад українізації фільмів за зібрані кошти:
http://www.hurtom.com/portal/
Також УТМР може замовити значки і наклейки на авто з лого товариства. Продати їх, а гроші призначити на покращення форуму(між іншим українізацію). Придбати такі значки і наклейки захоче багато мисливців.
 

Крук

Мисливець
Дуже хороша ідея BOGUN, булоби суперово якщо би таке зробити.
Я один з перших клієнтів :)
 

Димон

Мисливець
BOGUN;116928 сказав(ла):
Також УТМР може замовити значки і наклейки на авто з лого товариства.
идея действительно хорошая, глядишь на дорогах узнавать друг друга начнем. а плюс еще и реклама может кого новенького подтянем.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
До теми:

http://ridna.com/mova.php
АКЦІЯ! Перевір свою МОВУ!
Відвідуючи сайти в Інтернеті, Ваш переглядач (браузер) передає на сайт інформацію про Ваші уподобання, а саме якою мовою Вам зручніше читати текст, і часто сервер генерує контент тою мовою, яку Ваш браузер запросив. Водночас більшість україномовних учасників Інтернет спільноти мають невірні налаштунки мовних параметрів, зокрема близько у 60% українців переглядачі налаштовані на російську мову як головну.

 

STANISLAV

Мисливець
Підтримую все вище сказане.

Шановна адміністрація,на перед прошу вибачення за сарказм:озвучте будь-ласку суму,скільки потрібно грошей щоб я міг в Україні на Українському офіційному сайті Українського Товариства Мисливців та Рибалок перечитувати теми на Українській мові?!Виставте будь-ласка реквізити куди перечислювати гроші
 

Admin

Administrator
Команда форуму
surgut писал:
....щоб я міг в Україні на Українському офіційному сайті Українського Товариства Мисливців та Рибалок перечитувати теми на Українській мові?!Виставте будь-ласка реквізити куди перечислювати гроші


Идёт речь о создании кнопок этого же форума с написанием подразделов, разделов и тд. на украинском языке. Он будет работать при входе с украинской версии сайта.
Подчёркиваю - форум один и тот же, только пользовательская ( служебная ) информация на выбор на украинском или русском языках.
Отдельных тем или подразделов специально только для отписывающихся на украинском языке не будет - форумчане отписываются на том языке, на котором им удобно вести общение..
 

STANISLAV

Мисливець
Шановний адміністратов в жодному разі на меті не мав когось образити.Під словом:"перечитувати теми"..це і мав нв увазі:"Идёт речь о создании кнопок этого же форума с написанием подразделов, разделов и тд. на украинском языке."
 

markiv-bogdan

Мисливець
Підтримую українізацію сайту УТМР.Чим зможу тим надам допомогу.Давайте реквізити куди перерахувати гроші.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю шановне товариство.
Адмін пішов нам на зустріч і обговорив справу українізації форуму з інформатиками. Потрібна сума $250. Це не багато, як для публічної збірки грошей. Тепер від Нас залежить коли на форумі з'явиться українська версія. Хай кожен небайдужий дасть скільки може.
Чекаємо від адміна реквізити у темі.

Слава Україні!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
250$ Не великі гроші. Тож товариші мисливці чекаєм реквізити на пересил і відсилаєм гроші. Тільки хто буде контролювати надходження.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю, що після того, як відправив перевод, писати в лічку адміністратору, а він в свою чергу повинен давати дані від кого і скільки поступило грошей.
З пов.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Одинокий Вовк;118467 сказав(ла):
Я думаю, що після того, як відправив перевод, писати в лічку адміністратору, а він в свою чергу повинен давати дані від кого і скільки поступило грошей.
З пов.
Нет, сделаем по-другому: выберем ответственное лицо из числа форумчан, который и проконтролирует сбор и расходную часть.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Так давайте шляхом голосування виберемо відповідаючого за збір коштів (з його згоди), прпопоную з таких кандидатур-
Богун
Сургут
Крук
Дімон
Тоз 34
Одинокий вовк
Богдан Марків
АДМІН
Якщо ми вже стали до обговорення даногог питання, то я думаю все у нас вийде.
 
Статус
Закрита.
Зверху