МЦ 20-01

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Foks;624 сказав(ла):
Зайця прошиває з відстані 83 метрів на вильот
Интересно, чем? Если жеканом, то это и не новость.
Малые калибры удобны для промысловой охоты, требуют определенного опыта работы сними. Пострелять осеннюю утку в лет из такой особо результативно вряд ли получиться, а вот на пушного зверя или пулей по копытным будет не плохо.
 

zango

Мисливець
Cтрелял с мц 20-01 бренеком кабан ложится на ура руже супер
 

WOLF

Мисливець
Ружье очень точное и резкое, как на меня два недостатка - скорость перезарядки и возможные потери гильз на воде, но ко всему можна приловчится, ружье супер!
 

babur

Слідопит
МЦ20-01 пользую с 1989года.Симпатичное прикладистое ружьишко с кучным и резким боем,хорошо стреляет пулеи.Но для наших охот не очень практичное,требуется определенные навыки по перезарядке и стрельбе,выпадает магазин.Однако при желании его можно освоить и успешно использовать,если нет других вариантов.
 

киевлянин

Мисливець
При быстрой перезарядке,когда резко дергаеш затвором ,утыкается и подклинивает патрон, магазин у меня был на тросике.Вообщем ружье для вдумчивой стрельбы.
 

babur

Слідопит
Да,пока я думал,что делать с магазином то он казался на дне речки.Пришлось ружье вести в мастерскую,где второи подогнали так,что он уже невыпадает.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А в МЦ-20-01 это болезнь!Вот потому и ищут все запасные магазины!
 

babur

Слідопит
В комплекте к ружью идут два магазина,по всеи вероятности производители знали об этои болезни и не устранив ее доукомплектовали запасным.
 

ked_lviv

Новачок
Для мене 20-01 стала улюбленицею! Тут вже писали, що стрільба кулею - супер. Стосовно дробових набоїв - недалеко втікла. Минулого сезону по перу відполювала на відмінно (дехто з П/А відставав). Дробові набої споряджаю сам, добиваюсь максимально широкої осипі. Використовую латунні гільзи.
Підмічено вірно, що ця рушниця для вдумливої стрільби. Фактично стріляєш раз. При певній практиці затвор пересмикується досить швидко. Закусів небуло. Магазин губив. Але це не хвороба цієї моделі - це невміння правильно його (магазин) вставляти. В тому, що загубив магазин - моя вина.
Стосовно характеристик, скажу, що при стрільбі ТАХО Тріо на відстані в 120 кроків ненабагато (3-4 см.) відстала від нарізняка з оптикою (ІЖ-18 30-06, Доктор). Стріляли по 40 см. саморобній мішені. Всі три шаріки лягли в коло з легким зміщенням вліво-низ від центру.
Купив цю рушницю за 200у.о. випадково. Побачив - влюбився. зараз і за 500 не віддам! (Юра, якщо читаєш - земний уклін;) ) Друга - ТОЗ 34ЕР - стоїть без діла, так, аби була.



.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ked_lviv;8986 сказав(ла):
Купив цю рушницю за 200у.о. випадково. Побачив - влюбився. зараз і за 500 не віддам! (Юра, якщо читаєш - земний уклін;) ) Друга - ТОЗ 34ЕР - стоїть без діла, так, аби була.
Ігор,я думав що ти вже її продав,а Юра за нею шкодує,не каже,але бачу,що шкодує!!
 

ked_lviv

Новачок
Арго;9100 сказав(ла):
Ігор,я думав що ти вже її продав,а Юра за нею шкодує,не каже,але бачу,що шкодує!!

Вітаю, пане Євгене! 20-ка - то є суперова рушничка, певно що шкодує. Її не продам нізащо.. :)

МЦ 20-01 до всіх решти позитивних характеристик ще й легка. Без мінімальної втоми можна 5-10 (бувало і 15)км проходити. Ще щодо якості заліза в рушниці. Якось так сталось, що змушений був лишити рушницю разом із пневматичним китайцем в селі (розумію, що то є порушенням правил зберігання зброї, але так сталось). Після полювання рушницю не почистив (знову ж таки - так сталося). За два місяці ствол китайця повністю побило іржею, а МЦшці - хоч би що: почистив, протер і стволи в середині зеркало, зверху як було. Єдине, що трошки мене хвилює, то незначний шат затвора. Може хтось з таким стикався?
 

Виталий23

Мисливець
amerika290;9047 сказав(ла):
Какие сужения в этом ружье МЦ 20-01?
ЧОК.
МЦ-20-01 - це промислова рушниця. Батя користувався нею із 1989року до 2005року. Брав нею все кабана, козу, лося, зайця, лисицю, гусей.
Ствол ідеальний, хромований. Ухода як такого не потрібно, почистив протер і готово. Рушниця прикладиста.
Недоліком є те, що велиуий час на перезарядку
 

ked_lviv

Новачок
Виталий23;9280 сказав(ла):
Ствол ідеальний, хромований. Ухода як такого не потрібно, почистив протер і готово.
Виталий23;9280 сказав(ла):
Рушниця прикладиста
Виталий23;9280 сказав(ла):
Недоліком є те, що велиуий час на перезарядку
1. 100%
2. Попередній власник моєї МЦшки обрізав приклад, бо трошки меншого росту ніж я. Рушниця зразу не "лягла", але поступово звик до короткого прикладу. Згодом, яколи я докрутив відрізану частину то прийшлося до довгого звикати... :). Але фак фактом: стріляв влучно і з коротким і з нормальним для мене прикладом.
3.Та як сказати...Звичайно, перезарядка триває довше. Але якщо "вести" ціль на відкритій місцевості і рушниця на упорі, то часу для другого пострілу вистачає - це кілька секунд. Забирає час не сама перезарядка, а повторне прицілювання. Я, наприклад, не можу перезарядити і при цьому не відірвати щоку від прикладу (око від мушки).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ked_lviv;9279 сказав(ла):
Єдине, що трошки мене хвилює, то незначний шат затвора. Може хтось з таким стикався?
Підійди в "Спіраль" до Богдана Павловича,він я думаю зробить!
 
Зверху