МЦ 21-12

Hovarf

Слідопит
Інспектор дозвільної системи не має ніякого відношення до полювання, це по-перше.
Я з цим не можу погодитись. Якщо дозвільник , як Ви кажете, не має нікого відношення до полювання, то це не правильно. Бо саме полювання напряму пов'язане з його (дозвільника) роботою - реєстрацією, переєрестрацією, та придбанням зброї. До речі, в нас на Львівщині якщо фізична особа реєструє мисливську зброю, а на час реєстрації не має посвідчення мисливця, то дозвільник в дозволі на зборою поставить штампик - "без права полювання". Значить всетаки якесь відношення до полювання він має.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я спорить не буду, но не уверен в законности этого штампика "без права полювання". Спрошу у юристов.

В п.12 приказа МВД № 622 подобного не нашел. Есть такое по разрешению на холодное оружие (ножам, но не к охотничьим ружьям):

Для одержання дозволу на зберігання колекційної холодної
зброї її власник подає в орган внутрішніх справ за місцем
проживання:
заяву щодо видачі дозволу на зберігання колекційної холодної
зброї на ім'я керівника органу внутрішніх справ;
фотографії зброї розміром 15 х 15 см;
платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з
відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної
операції про внесення коштів за надання відповідної платної
послуги.
На підставі поданих документів орган внутрішніх справ видає
дозвіл на зберігання такої зброї. У дозволі ставиться штамп
"колекція".

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page3
 

Mykola STARyy

Снайпер

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я живу в маленьком поселке, конечно мы тут все друг друга знаем. За 25 лет владения оружием при мне сменилось до 10-ка разрешителей. Каждые 3 года я к ним хожу в обязательном порядке. Никто никогда мне не задавал подобных вопросов - ходите на охоту, не ходите и т.д. Обязательные справки (медицина, оплатки, страховка) и все. И от других друзей-знакомых никогда не слышал ничего подобного.
 

Raven

Новачок
Вопрос к знатокам: где можно купить органичитель на МЦ21 или если есть чертеж можете скинуть буду благодарен.
 

Копатыч

Зброяр
Вопрос к знатокам: где можно купить органичитель на МЦ21 или если есть чертеж можете скинуть буду благодарен.
В строительном магазине, грибок для самореза, дешево и сердито.
 

Raven

Новачок
Как там его присобачить( использование самореза чуток пугает) чтоб ружье не сломать?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вопрос к знатокам: где можно купить органичитель на МЦ21 или если есть чертеж можете скинуть буду благодарен.
Якщо не спішно, через кілька днів буду дома, скину ескіз.
 

Копатыч

Зброяр
Зверху