МЦ 21-12

Серж Іванович

Мисливець
доброго ранку. а в ответ тишина такі екземпляри шото не вспливають. по деколи 90х.рок нехочеться а от 60-70.рок нема або цена 50000.гр. получаеця йх на просторах нетак і багато. і коли вспливае такий екземпляр то тишина всі наблюдають таких мцешок я тільки дві на форумі бачив а ціни нема. 90.роки не щитаем може пан фандорін щосьрозкаже. чомуж йх так мало що вті далекі 60-70.рок розмалювати така складність була. всетаки ценаж набагато вища була.
 

Серж Іванович

Мисливець
соглашусь з вами ск-09 маю мцшку рядову-70 років. бій супер. а от якто кажуть хочеця як правильно сказати подарочну-чи сувинірну. я думаю вона нехуже цкіба обидві дуже рідко зустрічаються. сувинірна канешно розкішно виглядить.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Смазывая,обслуживая ее и подбирая патрон,она не даст косяков.
Я 20 лет владею. Причем очень активно первые лет 15. И люблю это ружье. Но по моему скромному мнению, основанному на 20-летнем опыте, МЦ 21-12 - это ПРОСТО ОДИН БОЛЬШОЙ КОСЯК:D Никогда не знаешь, будет ли у тебя второй выстрел :D Это как раз очень дисциплинирует :D Глаза мне можете выцарапать за это :D 50, 100 выстрелов будет безотказных, а 101 раз - увы... :D Вот я благодарен своему МЦ 21-12 именно за ту ЗАГАДКУ, что никогда не знаешь, когда будет тот 101 раз. Но ты его ждешь тот заветный 101 раз, всегда мысленно готов к нему и стараешься закрыть все вопросы с первого:D
Шучу конечно :) но в каждой шутке есть доля шутки :D Владельцы МЦ 21-12 не воспринимайте мои слова близко к сердцу, такую пургу можно и уместно написать по отношению к любому полуавтомату :) Просто настроение хорошее, предновогоднее :) Чего и вам желаю!
 

Копатыч

Зброяр
Но по моему скромному мнению, основанному на 20-летнем опыте, МЦ 21-12 - это ПРОСТО ОДИН БОЛЬШОЙ КОСЯК:D Никогда не знаешь, будет ли у тебя второй выстрел :D
100 %, как все "просто", обьясняется .......
 

Серж Іванович

Мисливець
ск-09. а чому не сувенірне. я некажу до якогось там 50 ті летия октября. я за таке як вцій темі в началі. чомуж йх неспішать продавати якщо вони підклинюють. я дочого веду немає йх впродажі і це факт получаеться йх нетак багато зроблено я наприклад багато мцшек рядових бачив а сувенирних небачив жодной. то деж вони.
 

Копатыч

Зброяр
я дочого веду немає йх впродажі і це факт получаеться йх нетак багато зроблено я наприклад багато мцшек рядових бачив а сувенирних небачив жодной. то деж вони.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-Сувенирное-ружье-МЦ21-12.42527/
плохо ищите ....., сувенирное
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Мц-21-12-Экспортное.54238/
подарочное (экспортное) ......
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А ви хочете 60-70 років та ще й сувенірне? То вам до Ігора Петровича Гебельса потрібно. Якщо такі були і ще залишилися на теренах СНД, то вам знайдуть. Тільки потрібно візок долярів мати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Серж Іванович, тільки обережно. Всі, хто на цьому форумі з перших постів починає активно цікавиться дорогими пост-радянськими рушницями чомусь потім десь діваються. Агєнтура тут працює чьотко :D
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Всі, хто на цьому форумі з перших постів починає активно цікавиться дорогими пост-радянськими рушницями чомусь потім десь діваються.
Так вони майже всі з одного ІР-адреса пишуть:D:D:D
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Так вони майже всі з одного ІР-адреса пишуть:D:D:D
оброго ранку. а в ответ тишина такі екземпляри шото не вспливають. по деколи 90х.рок нехочеться а от 60-70.рок нема або цена 50000.гр. получаеця йх на просторах нетак і багато. і коли вспливае такий екземпляр то тишина всі наблюдають таких мцешок я тільки дві на форумі бачив а ціни нема. 90.роки не щитаем може пан фандорін щосьрозкаже. чомуж йх так мало що вті далекі 60-70.рок розмалювати така складність була. всетаки ценаж набагато вища була.
Да и за последние 2-3 года и орфографию с пунктуацией заметно "подтянул" Игорь Петрович. Видно, с сынишкой диктанты пишут...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хорошее, а главное удачное сравнение - МЦ 21-12 и Надя Савченко. Обе такие же непредсказуемые :) Но зато когда стреляют, то нет им цены :)
 

Серж Іванович

Мисливець
з наступаючим нови роком всіх вітаю. фандорін вам зачот за таку тему самі бачете ніхто мімо не проходе. чому япідняв цю тему бо я вже майже чотири роки мониторю уоор форум. ипомітив що сувенірних мц 21-12 немає 60-70 рок восновному перестройочні які сверх норму гнали. і як тільки за 60-70 роки. говорити народ нервнічати починае чому загадка якось так.
 

Серж Іванович

Мисливець
зновим роком форумчани. таке я правий получаеться сувенірних мцешик нимае. 60-70.рок можливо хтось покаже сувенірну всеш таки хотілосьби побачити такі екземплри.
 

Серж Іванович

Мисливець
доброго дня. ск-09 я вище я казав я. маю мц. 70.рок.горіхова ложа.зброя супер мене влаштовує на всі 100. Просто сувенірну на форумі побачив тай як кажуть запала вона мені. Бо всі кажуть цкіб потолок а моя думка що сувенірна до 1973.року. не уступае я вже говорив що сувенірних до 73.р. може пару екземплярів якось так.
 

Серж Іванович

Мисливець
ск-09. німчура в мене є я за мце говорю яке в цій темі не 50.річа жовтня я повню ту мц-50.р про яку ви говорете. а такий як вцій темі розпис. ще є помойму на треті сторінці мц-69.року подивіться ск-09. там теж гравіровка до ссср.нічого немае але красива.
 

Серж Іванович

Мисливець

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
доброго дня інтіресне но там помойму якись косяк є. в якомусь обявленій я інтірісувався теж в одесі там помойму ствол був дутий. поінтірісуюсь канешно дерево на ньому не гуд спасибі за силочку.
Там два продається, одне з нікілірованой колодкою а інше ні, а чи є які там косяки то можна по тел подзвонити і спитати
 

mulyavchik

Снайпер
Там два продається, одне з нікілірованой колодкою а інше ні, а чи є які там косяки то можна по тел подзвонити і спитати
Магазин гниловатий. Я якось дзвонив за Авто 5 думав розпитаю що до чого як.Сказали дамо ваш телефон менеджеру,з ним і поспілкуєтесь.Чекаю спілкування вже 2 місяць.Непорядні.Моя думка.
 
Зверху