МЦ 2112 ранних выпусков...

Hunter 79

Слідопит
Ну тут вроде говорится за 50+ по охоте на утку,хотел бы узнать, это или патрон такой мощный,или известный ствол ЦКИБ добавляет мощности.Чтоб утиной дробью бить утят на таких дистанциях ? Я как большой любитель, охоты на утку, на большой воде хотел бы узнать,секрет такого успеха в стрельбе?
Вже давно нікому нічого не доказую і ні в чому нікого не переконую. На качку полюю від 7,5 до 3 , від 28 до 36 грам .
Ствол МЦ 21-12 вважаю одним з найкращих стволів серійної радянської зброї , а ствол МЦ 21-12 ЦКІБ ще трішки кращим :) . І це не мої твердження на то є паспорт рушниці з даними її відстрілу.
Хоча в реальності її потенціал , ще вищий - на сучасній комплектусі , перевіряв і не один раз . З МЦ у мене було найбільше дуплетів - це запамяталось , але спочатку було багато промахів :) - допоки не,,подружились,, і це теж запам,яталось.
Подобається з якою легкістю і без інструментів розбирається і збирається рушниця для чистки, хоча жодного разу не робив це в ,,полях,, не було в тім потреби. Якщо по темі то начебто все.
 

Вкладення

mulyavchik

Снайпер
Вже давно нікому нічого не доказую і ні в чому нікого не переконую. На качку полюю від 7,5 до 3 , від 28 до 36 грам .
Ствол МЦ 21-12 вважаю одним з найкращих стволів серійної радянської зброї , а ствол МЦ 21-12 ЦКІБ ще трішки кращим :) . І це не мої твердження на то є паспорт рушниці з даними її відстрілу.
Хоча в реальності її потенціал , ще вищий - на сучасній комплектусі , перевіряв і не один раз . З МЦ у мене було найбільше дуплетів - це запамяталось , але спочатку було багато промахів :) - допоки не,,подружились,, і це теж запам,яталось.
Подобається з якою легкістю і без інструментів розбирається і збирається рушниця для чистки, хоча жодного разу не робив це в ,,полях,, не було в тім потреби. Якщо по темі то начебто все.
Ну так покажіть же її будь ласка во всєй свєй красє.Наскільки я розумію у Вас ЦКІБовська?
 

Igor_pol

Мисливець
Доброго дня, якщо можна, Я теж трішки похвалюся. У серпні 21 з товаришами їздив на відкриття, загорівся і собі.. Хотів помер, відмовили) бо полювання з помпою то не є монетою) тоді став пр оглядати варіанти з горизонталками (іж, тож), але натрапив на мц2112, придбав) радий як дитина, рік випуску 72. Стан ідеал, настрій був максимум до 50 набоїв... Привіз, почистив (було багато ще заводської консервації), вона мабуть у колишнього власника у сейфі стояла весь час.... Обстрілював наважки 24г, 28, 32– пере заряджає все, як і заводські так і самокрути, так що рушницею задоволегний. на останнє - якщо у вас лежить душа до рушниці - беріть, користуйтеся)
 

вовцюгака

Мисливець
Змушений Вас розчарувати!
Я не ,,стендовик,, , а на полюванні ,,25 подряд,,......
З повагою.
Так.Стендовики "вистрілюють не одну квартиру",але одиниці стають м.с. я вже не кажу мсмк. Є такі ,що за 15 років топчуть на місці кмс.
В 2013р. один стрілець мені написав "я выстрелил не одну 2-х комнатную квартиру, и что я имею? призы и кубки за 1-е места?!могу по-дешевке продать.Уж лучше бы сдавал квартиры и ездил на охоты".Хоча стендова стрільба фантастичний вид спорту і має в своїй основі цілий комплекс складових, компонуючих.То ж як каже олімпійский чемпіон М.Мільчєв "стреляйте в свое удовольствие,но без проф.подготовки и титанического труда чемпионом вам не стать".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З МЦ у мене було найбільше дуплетів
З напіавтоматичної зброї , типу МЦ 21-12,, дублет здійснити неможливо апріорі. Цей термін має право на життя лише виключно по відношенню до двоствольних рушниць.

ДУБЛЕ́Т, а, чол. )дублет-правильніше, дуплет- це калька з російської мови)

......

2. мисл. Одночасний постріл з обох стволів двоствольної мисливської рушниці.
http://sum.in.ua/s/dublet

....

2. Два швидкі послідовні постріли з двоствольної мисливської рушниці.
https://slovotvir.org.ua/words/duplet
 
Останнє редагування:

Hunter 79

Слідопит
З напіавтоматичної зброї , типу МЦ 21-12,, дублет здійснити неможливо апріорі. Цей термін має право на життя лише виключно по відношенню до двоствольних рушниць.

ДУБЛЕ́Т, а, чол. )дублет-правильніше, дуплет- це калька з російської мови)

......

2. мисл. Одночасний постріл з обох стволів двоствольної мисливської рушниці.
http://sum.in.ua/s/dublet

....

2. Два швидкі послідовні постріли з двоствольної мисливської рушниці.
https://slovotvir.org.ua/words/duplet
,, Для раскрытия понятия «охотничий дуплет» воспользуемся определением, данным известным специалистом В.Г. Холостовым в его книжке «Словарь охотника», М., ФиС, 1972, вернее, двумя его значениями: «Дуплет, дублет – 1) два быстро следующих один за другим выстрела из двуствольного ружья; 2) одновременно подаваемые (вылетающие) две мишени – тарелочки при стрельбе на стенде…». Но здесь следует отметить, что дуплет возможен при стрельбе не только из двуствольного ружья, он широко практикуется на охоте с самозарядным ружьём и даже с магазинным с перезаряжанием рукой охотника. Как ни странно, но при хорошей сноровке дуплет доступен даже при стрельбе из гладкоствольного магазинного ружья с продольно скользящим затвором с поворотом рукоятки при запирании. ,,
https://ordvor.com/doublet/
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

вовцюгака

Мисливець
«браконьер»; первоначально — «псовый охотник»
Происходит от франц. braconnier, далее из braque «легавая собака», далее из германск., предположительно из *brakko
 

север

ветеран форуму
надійна команда
,, Для раскрытия понятия «охотничий дуплет» воспользуемся определением, данным известным специалистом В.Г. Холостовым в его книжке «Словарь охотника», М., ФиС, 1972, вернее, двумя его значениями: «Дуплет, дублет – 1) два быстро следующих один за другим выстрела из двуствольного ружья; 2) одновременно подаваемые (вылетающие) две мишени – тарелочки при стрельбе на стенде…». Но здесь следует отметить, что дуплет возможен при стрельбе не только из двуствольного ружья, он широко практикуется на охоте с самозарядным ружьём и даже с магазинным с перезаряжанием рукой охотника. Как ни странно, но при хорошей сноровке дуплет доступен даже при стрельбе из гладкоствольного магазинного ружья с продольно скользящим затвором с поворотом рукоятки при запирании. ,,
https://ordvor.com/doublet/
Та я не проти. Он напіавтоматники вже придумали "триплет"! Так і до чотириплета, і пя"ятиплета скоро доберемось.
 
Зверху