МЦ6-12 легкосплав.

Rainbow

Мисливець
Ціна напряму залежить від життєвої ситуації- якщо скажу, що аналогічну рушницю "мусора" хотіли забрати "за просто так", але "підвернувся поціновувач" і "викупив" за 1000 долярів, то може не всі повірять. Але "срати словами" я не звик - пишу лише про те, що знаю. "Поціновувач"вдало полює з цією рушницею, хоча особливо нею не хизується-"рушниця- як рушниця (мисливський варіант, два спуски, звуження 0,5/1,0)".
Питання наступне: "Хто з тих, що написав свою думку про дану модель, взагалі полював із нею?". Друге Питання: ""Які враження від полювання з даною моделлю рушниці?" Дякую за увагу.
 
Останнє редагування:

Саша30

Слідопит
Моё! Просто есть приложение МЦ 109-12, как бы для неё по бросовой цене. Не стреляное с кейсом оригинальным ЦКИБовским.
И от думаю МЦ6-12 или все же в БЕСТ ганы?
Время сейчас тяжёлое, но такого подарка судьбы больше не будет :)
109 - это уже уровень, да в принципе и рациональное капиталовложение.
Но оно блин новое и с ним я на охоту не пойду. Вот такая по чесноку дилемма :)
 

Саша30

Слідопит
Які враження від полювання з даною моделлю рушниці
Я Вам после открытия расскажу, потому как пострелял только по бумажке. Очень достойно, 200-й меркель рядом не стоит.
Отстреливали параллельно . Мне не понятно, за счёт чего, такая осыпь. Стрелял 3-ой, 5-ой и 7-ой. Навески разные 24, 28, 32. Патроны разные, Рио, Сага, Тахо и ещё какие-то итальянские спортивные. Выстрел такой характерный, очень мягкий отдачи при весе 3030 практически не ощутима. Выстрел похож на треск сломанной палки.
 

Буга

Снайпер
Оценить мц21 в соседней теме в полтинник и столько же этот предмет, это ли не долбоебизм?
:D:D
А за скiльки Ваш брат продав в кредит 8-ку, с мастеровим прикладом та пiдготовленними до сучаснтх порохiв стволами??? А той , хто купив цю саму МЦ- 8 в станi новоi скiльки заплатив ми знаем кому??? А теперь оцiнiть ринок, коли доллар був 8, а сьогоднi 25 . Але врахуйте ще те що вартість дерева там була більш як 1000$ .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Хотерось бы увидеть разрешение с этим номером
І все таки ?????
Вы про это ружьё?
http://forum.guns.ru/forummessage/112/1986387.html
Если да, то у нас чуток разные состояния у меня не один винтик не тронут.
А лівий гвинт осі про це не каже??!!
 

Саша30

Слідопит
А лівий гвинт осі про це не каже??
Повторюсь ничего не кручено . сделать сейчас фото не могу. Вы по форме положения винта? Если да погуглите) , для них это нормальное положение. Шлицы просмотрены под микроскопом . Там практически пятаков не видно. не единой царапинки на металле.
 

Буга

Снайпер
Моё! Просто есть приложение МЦ 109-12, как бы для неё по бросовой цене. Не стреляное с кейсом оригинальным ЦКИБовским.
И от думаю МЦ6-12 или все же в БЕСТ ганы?
Время сейчас тяжёлое, но такого подарка судьбы больше не будет :)
109 - это уже уровень, да в принципе и рациональное капиталовложение.
Но оно блин новое и с ним я на охоту не пойду. Вот такая по чесноку дилемма :)
І яка бросова ціна МЦ 109 ?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Сколько сейчас в Украине стоит такое ружьё, вот что хочу узнать.
Пятёрку стоит или нет?:)
Оно стоит столько сколько ПОКУПАТЕЛЬ будет готов за него дать!
Не больше и не меньше. Ну поставишь ты 5 000 у.е. найдётся ценитель МЦ-6 ружьё уйдёт.
Не найдётся будет продаваться с понижением цены не один год!
Фортуна -лотерея!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

mrjura

Мисливець
Питання наступне: "Хто з тих, що написав свою думку про дану модель, взагалі полював із нею?". Друге Питання: ""Які враження від полювання з даною моделлю рушниці?" Дякую за увагу.[/QUOTE]

Вітаю.
Півроку назад придбав подібну рушницю, вище згадували за 1900 (правда без поцілунків в одне місце :) ).
Відстріл по бумажці різними номерами перевершив всі сподівання, особливо самокрут. (Вважаю за рахунок подвійних чоків в даній рушниці) .
Перше полювання на фазана з моїм помічником , дало нам можливість взяти більшу половину трофеїв.
Відстріл на 50 метрів кулею бренеке підтвердив чудову спайку стволів.
Але як і всі не зупиняються на досягнутому, моя мрія для болота придбати раструб в легкосплавній коробці
( алюміньовій .:) ).
Гадаю, що ніякий .... хоч і за пять тисячок...... не перестріляє "тульский чок".
Р. S. Для "зелених" фазан під постріл
 

Вкладення

Останнє редагування:

Rainbow

Мисливець
Питання наступне: "Хто з тих, що написав свою думку про дану модель, взагалі полював із нею?". Друге Питання: ""Які враження від полювання з даною моделлю рушниці?"
Як говорив один великий мисливець: "У тебя глаза есть, а посмотри-нету". Я просив описати враження, нехай і суб'єктивні, від полювання з МЦ-6 (легкосплав), а не надавати фото відстрілу кулею Бреннеке (яка, як відомо, дуже гарно літає з будь-якого рівного ствола, і не виключено що ИЖ-18 у Ваших же руках покаже набагато кращий результат). Хочете вразити результатами дробового пострілу-надайте інфу про рівномірність осипу (було 98 полів :)?).
Щодо результатів Вашого полювання (півроку тому куплена рушниця, цікаве мисливське господарство, яке не сезон виставляє "під постріл" самців фазана)-чому лише половина трофеїв? А чи не тому, що довгі 750-і стволи роблять нікудишній баланс, а це напряму впливає на результат стрільби по дичині, яка швидко летить (біжить), при цьому ще й здатна змінювати траєкторію руху? Надайте будь-ласка фото Вашої рушниці будь-ласка щоб можна було визначити баланс. МЦ-6- єдина рушниця, при полюванні з якою при моїй манері стрільби (навскидку) виникали проблеми з контролем поводки стволів, особливо коли налітають верткі чирки.
Висновок (ИМХО): гарна, міцна (за рахунок особливості конструкції замка), добротно зроблена рушниця, з незадовільним балансом, більше призначена для стрільби на дальні дистанції по дичині,яка рухається прямолінійно і прогнозовано, причому результати будуть кращі при полюванні на дичину, що біжить (знову ж таки ИМХО), аніж летить-через то й же баланс.
З повагою до всіх учасників дискусії
 

mrjura

Мисливець
Як говорив один великий мисливець: "У тебя глаза есть, а посмотри-нету". Я просив описати враження, нехай і суб'єктивні, від полювання з МЦ-6 (легкосплав), а не надавати фото відстрілу кулею Бреннеке (яка, як відомо, дуже гарно літає з будь-якого рівного ствола, і не виключено що ИЖ-18 у Ваших же руках покаже набагато кращий результат). Хочете вразити результатами дробового пострілу-надайте інфу про рівномірність осипу (було 98 полів :)?).
Щодо результатів Вашого полювання (півроку тому куплена рушниця, цікаве мисливське господарство, яке не сезон виставляє "під постріл" самців фазана)-чому лише половина трофеїв? А чи не тому, що довгі 750-і стволи роблять нікудишній баланс, а це напряму впливає на результат стрільби по дичині, яка швидко летить (біжить), при цьому ще й здатна змінювати траєкторію руху? Надайте будь-ласка фото Вашої рушниці щоб можна було визначити баланс будь-ласка . МЦ-6- єдина рушниця, при полюванні з якою при моїй манері стрільби (навскидку) виникали проблеми з контролем поводки стволів, особливо коли налітають верткі чирки.
Висновок (ИМХО): гарна, міцна (за рахунок особливості конструкції замка), добротно зроблена рушниця, з незадовільним балансом, більше призначена для стрільби на дальні дистанції по дичині,яка рухається прямолінійно і прогнозовано, причому результати будуть кращі при полюванні на дичину, що біжить (знову ж таки ИМХО), аніж летить-через то й же баланс.
З повагою до всіх учасників дискусії
Вітаю. Причому тут одностволка , якщо я говорив про про спайку стволів. По рівномірності осипу, вона й паспорті така не заявлена. Фото https://www.uahunter.com.ua/forum/1981-t92743.html. щоб можна було визначити баланс. До речі всі фазани були добуті з першого пострілу, мабуть повезло.
А стосовно проблем при стрільбі, не скажу нічого нового. Походіть на стенд, або переробіть приклад під себе. Врешті можна "підгрузити" приклад, але тоді втратим перевагу "алюміньової" колодки.
 
Останнє редагування:
Ув - Вы имеето то что обсуждать не стоит - стоимость решать Вам- но не ниже мц 8 в хорошем сохране .
 
Зверху