Майстер по дереву(Київ).

виктор 15

Снайпер
Всим доброго!Под1люся з форумчанами! Виникла потреба в послугах майстра по дереву м.Ки1в(ИЖ-27 комплект дерева, БЕНЕЛЛИ ложе)так от, не одному майстру телефонував яких мен1 рекомендували!Для себе зробив такий висновок,що вс1 майстри м.Ки1в десь живуть на 1нших ПЛАНЕТАХ. Можливо не з тими сп1лкувався,все може бути!В конечному результат1,хлопц1 з м.Харьк1в,закрили це питання,без всякого водоварства!
 

LaEv

Новачок
Всим доброго!Под1люся з форумчанами! Виникла потреба в послугах майстра по дереву м.Ки1в(ИЖ-27 комплект дерева, БЕНЕЛЛИ ложе)так от, не одному майстру телефонував яких мен1 рекомендували!Для себе зробив такий висновок,що вс1 майстри м.Ки1в десь живуть на 1нших ПЛАНЕТАХ. Можливо не з тими сп1лкувався,все може бути!В конечному результат1,хлопц1 з м.Харьк1в,закрили це питання,без всякого водоварства!
Скиньте фото 27, і ціну за роботу будь ласка! Буду Вам дуже вдячний.
 

виктор 15

Снайпер
Фото на жаль не залишилось,а можливост1 зробити не можу так як рушниц1 продан1!А по ц1нах я Вам все напишу в особистому пов1домленн1!
 

uTEL

Мисливець
подскажите пожалуйста, сколько может стоить врезка колодки ТОЗ-66 в новый приклад? И где это можно сделать в Киеве?
 

GATLING

Новачок
Доброго дня. Потрібно контакти майстра по дереву і залізу в Білій Церкві. Зазделегідь вдячний.
 

Roost

Новачок
Доброго дня товариство.
Буду вдячний за контакти майстра з гарними відгуками по дереву та залізу. Киів.
 
Зверху