Манки на качку, ручної роботи.

Bogdan2203

Мисливець
9. Останній.
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: полікарбонат, барель: кап клена покритий морилкою, просочений цианокрилатом і лакований.
Ціна: 600 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Манок 9 проданий.
Язичковий матеріал, який використовувався раніше закінчився.
В себе знайшов шматок мейлару куплений колись тут на форумі. Через його більшу товщину, з нього виходять манки тільки середні на видув, і розраховані вони на середню воду.
В наявності є 2 бюджетних манки з горіха. По звучанню, не сильно відрізняються. Найближчим часом можу робити тільки такі.
При їх виготовленні, частину тональної дошки не лакую, а покриваю цианокрилатом. Це трошки покращує звучання.
Їх ціна: 350 грн.
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Манок 9 проданий.
Язичковий матеріал, який використовувався раніше закінчився.
В себе знайшов шматок мейлару куплений колись тут на форумі. Через його більшу товщину, з нього виходять манки тільки середні на видув, і розраховані вони на середню воду.
В наявності є 2 бюджетних манки з горіха. По звучанню, не сильно відрізняються. Найближчим часом можу робити тільки такі.
При їх виготовленні, частину тональної дошки не лакую, а покриваю цианокрилатом. Це трошки покращує звучання.
Їх ціна: 350 грн.
Один манок у резерв.
 

Bogdan2203

Мисливець
Всім доброго дня. Приїхала нова партія матеріалів, і я знову почав займатись манками.
Поки в наявності є один маночок. Найближчим часом буду викладати ще манки з різних матеріалів.
Змінився метод покриття дерев"яних частин манків. Манки пропитуються датським маслом. Також ідуть експеременти з стабілізацію деревини. Все що буде нове, я буду тут викладати.

Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: полікарбонат, барель: кап клена покритий фарбою, і просочений маслом.
Ціна: 650 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: полікарбонат, барель: кап клена, просочений маслом.
Ціна: 650 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: дерлін, барель: кап клена покритий фарбою, і просочений маслом.
Ціна: 600 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: дерлін, барель: горіх, просочений маслом.
Ціна: 500 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Всім доброго дня. Почав робити манки з стабілізованого дерева і справжнього акрилу.
Тепер хто має бажання, може замовити манок, який душа забажає. Можна вказати вид дерева, матеріал тональної дошки, з металевим кільцем, чи без. Це все буде впливати на ціну.
Для замовлення можна телефонувати, чи писати на вайбер.
096 929 1851, Богдан.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Верхні 2 манки з полікарбонату продані.
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: акриловий стержень, вклеєний в стабілізований кап клана; барель: стабілізований кап клена, покритий маслом.
Ціна: 800 грн.
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
Манок на качку. Розрахований на малу воду з +.
Тональна дошка: акриловий стержень, вклеєний в стабілізований горіх; барель: стабілізований кап клена (є дефект в неповній стабілізації), покритий маслом.
Ціна: 750 грн
 

Вкладення

Bogdan2203

Мисливець
З"явилися нові вироби. Манки по звучанню, аналог "Double Nasty II".
Тональна дошка: полікарбонат. Деревина звичайна і стабілізована. Покриття датським маслом.
Підвіс в комплекті.
Для замовлення можна телефонувати, писати в ПП, чи на вайбер.
096 929 1851, Богдан.
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху