Маркіровка ствола Benelli.

Статус
Закрита.

Fonex

Снайпер
Добрий вечір! Зрозуміло-(хоч я отримав пояснення друге... списую це на рівень.) значить сам стиль шрифту маркировки, підкреслює рік випуску, (і це для зручності внутрішнього споживання), а для зовнішних чинників, як відомо є ще два підтверження р.в. : клеймо та дві останні цифри в с/номері. Для мене практично всі точки над" і". Для вірності скидую фото, ще одного ствола цієї моделі, який знаходиться на складі... (одному) і на ньому індетичний стиль маркировки – тепер цілком зрозуміло чому. Якщо буде цікаво можу скинути переписку з Benelli.
Дякую і шаную Вашу співпрацю. Враховуючи, що Ви знаєте де знаходиться "Сокіл" – пляшка коньяка, вибір кількості зірок за Вами.
Доброго дня!Зацікавило Ваше питання...Дивився стрим(який Вам зкинув вище) з представником Бенеллі у прямому ефірі і вирішив спитати(це я написав Артему Митрофанову-представнику Ствол, у чаті), вони відповіли, от Вам і зкинув посилання. Взагалі непоганий стрим був. Нема за що, самому цікаво було!Так що, все з Вашим Бенеллі добре!А магазин Сокіл знаю, бо сам з Чернівецької області(яку люблю усією душею:)), просто живу зараз у Сумській(так вийшло)!Коньяк - то зайве, земляче!)))))З повагою!
 

Oleger

Мисливець
Доброго дня!Зацікавило Ваше питання...Дивився стрим(який Вам зкинув вище) з представником Бенеллі у прямому ефірі і вирішив спитати(це я написав Артему Митрофанову-представнику Ствол, у чаті), вони відповіли, от Вам і зкинув посилання. Взагалі непоганий стрим був. Нема за що, самому цікаво було!Так що, все з Вашим Бенеллі добре!А магазин Сокіл знаю, бо сам з Чернівецької області(яку люблю усією душею:)), просто живу зараз у Сумській(так вийшло)!Коньяк - то зайве, земляче!)))))З повагою!
Добрий день! Так стрим досить цікавий і головне для мене - вчасний. Щиро та безмежно вдячний! З повагою!
 
Статус
Закрита.
Зверху