Матриці ОМВ OMV - як працювати

maxuas

Слідопит
Усім доброго дня!

поступово накопичуюься питання щодо того, як викроистовувати матриці ОМВ.
Навіть бачив деякі ютубери роблять відосіки - але протилежного змісту. Де прямі руки - там лялечка, а де з дупи - там таке й виходить.

Хтів би тут зібрати обьективну інформацію про результати, налаштування, лайфхаки - як правильно користуватися.
Від реальних користувачів

Ту вже бачив багато фотозвітів із чудовими зірками що зроблени стальними та латунними матрицями ОМВ, сподіваюся ніхто не буде проти - якщо я буду сюди кидати фото користувачів які успішно працюють та можуть щось підказати початківцям.

Для початку -Часті Питання-:
- латунь чи сталь? - сталь бильш слизька, витриваліша, але звичайному юзеру - латуні достатньо на все життя - десятки тисяч - ніхто ніколи не рахував, бо там де промисловість - там 25 чи 45 доларів різниці нема, а хто з мисливців зробить більше 50.000 набоїв за життя?

- 2 чи 3 номер краще? - двійка найбільш універсальна, для гільз РІО, БП, Чедіт, Фіоччи - але якщо будет грубий пластик Піонкі, РС, та подібне - треба 3 номер.

- чи робить ОМВ конус? - на це питання відповідати треба за допомогою фото. конус - відносне поняття, - у ОМВ - є свій фірмовий профіль зірочки с буртиком - дуже схожій на оригінальні патрони РІО - закруглений зовнішній та внутрішній край буртика, помірний конус, якісний підвернутий буртик.

- які потрібни обороти та який тиск на матрицю? - матриці ОМВ працюють навіть в ручних закрутках - тобть великих оборотів та тиску не вимагається, проте вищі обороти дозволяють швидше працювати, якщо звісно, матриця не перегрівається при цьому.

- чому нові матриці ОМВ такі брудні наче б.у.? - це питання старе, але новачків багато, тому буде слушним тут відповісти - так це правда, згідно технологічного процесу ОМВ - механічна обробка матриць включає окрім фрезеровки/токарки - шліфування, полірування, термічку, консервацію. Абсолютно нова матриця з заводу виглядає наче нею вже років 10 користувалися й жодного разу не чистили. Чи можна відрізнити бу якось? При тому що ресурс стальної - десь 3.000.000 - вважаю питання некоректним, тому что неможливо оцінити стан матриці візуально. Навіть якщо вона пройде 1000-2000 - ніяк на поверхні це не відображаєтья. Більш того, кожна матриця перед продажем, ще в Італіі, тестується на 5-10 гільзах для перевірки якості. Тобто - вона вже не нова? З точки зору електроніки що продається в плівках та запаяна - так, але здравий глузд повинен перемогти - матриця повинна працювати.

Всіх ласкаво просимо поділитися досвідом або запитати щодо матриць ОМВ та користуання.

1611425182857.png
 

Panters

Снайпер
Підніму тему, маю бажання придбати OMV 2, підкажіть де
можна купити за норм. ціну?
 

миклован

Снайпер
очень бюджетный вариант,взял старую совдеп.закрутку ,выточил новую ось под матрицу ,сзади на ось выточил из шестигранника 8 муфту для шуруповерта ,сзади на шток упор ,для регулировки высоты патрона итподжатия ,шуропеверт и вуаля ! Дёшево и сердито . Притом что нужны высокие обороты ,это сказки ,оборотов шуроповерта достаточно ,при этом ,закрутка идеально по оси патрона ,нет никаких перекосов докрутки ,достаточно мокнут звёздочку в масло ,в
поролонке . На патрон нужна секунда две ,на больших оборотах гильза будет плавится и на второй раз будет не пригодна.
 

Вкладення

Корнилов

Снайпер
очень бюджетный вариант,взял старую совдеп.закрутку ,выточил новую ось под матрицу ,сзади на ось выточил из шестигранника 8 муфту для шуруповерта ,сзади на шток упор ,для регулировки высоты патрона итподжатия ,шуропеверт и вуаля ! Дёшево и сердито . Притом что нужны высокие обороты ,это сказки ,оборотов шуроповерта достаточно ,при этом ,закрутка идеально по оси патрона ,нет никаких перекосов докрутки ,достаточно мокнут звёздочку в масло ,в
поролонке . На патрон нужна секунда две ,на больших оборотах гильза будет плавится и на второй раз будет не пригодна.
Конечно сказка))) Люди вручную крутят и нечего выходит! Просто, что дольше.
 

миклован

Снайпер
Я имел ввиду, без помощи шуроповерта, вручную! Ручной скорости, тоже достаточно))))
Да и шуруповерт я не раскручиваю на максимальные обороты , до того как присобачил шуруповерт , крутил вручную.
 

Panters

Снайпер
Да и шуруповерт я не раскручиваю на максимальные обороты , до того как присобачил шуруповерт , крутил вручную.
Я вже й спецом шурика придбав, мать його цей релоуд, :)
ще матрицю та хвостовик то й в 1,5т. не влізу.
 
Зверху