Межі мисливських угідь

Ataylih

Новачок
Добрий день. Де можна ознайомитись з межами мисливських угідь, наприклад Жидачівське УТМР Львівськоі обл. Не має власноі сторінки де б могли розмістити карту з інф. Хто і як орієнтується?
 

StuDenT1

Мисливець
Добрий день. Де можна ознайомитись з межами мисливських угідь, наприклад Жидачівське УТМР Львівськоі обл. Не має власноі сторінки де б могли розмістити карту з інф. Хто і як орієнтується?
Обычно в здании, где находится ваше УТМР есть карта, а так очень тяжело найти в электронном виде. Я в такую же ситуацию попал с Радомишлевским УТМР - на карту посмотрел, но не сфотографировал, а теперь найти нигде не могу
 

Ataylih

Новачок
Вчора написав запит до Львівськоі ОДА і обласного управління лісового та мисливського господарства з проханням надати перелік мис.госп. обл.
з визначеними межами, управліня земельних ресурсів такоі інф. Немає, подивимося на результат...
 

1.11

Слідопит
Вчора написав запит до Львівськоі ОДА і обласного управління лісового та мисливського господарства з проханням надати перелік мис.госп. обл.
з визначеними межами, управліня земельних ресурсів такоі інф. Немає, подивимося на результат...
Мисливські угіддя сформовані ще за Радянськими принципами - географічними. Тому, як тільки знайдете карту мисливських угідь варто звернути увагу на наявність в них фермерських господарств і погодити полювання у власників (орендарів) полів на яких ще є врожай. Я, як орендар полів не дозволяю полювання, якщо врожай ще не зібраний.
 

Корнилов

Снайпер
Мисливські угіддя сформовані ще за Радянськими принципами - географічними. Тому, як тільки знайдете карту мисливських угідь варто звернути увагу на наявність в них фермерських господарств і погодити полювання у власників (орендарів) полів на яких ще є врожай. Я, як орендар полів не дозволяю полювання, якщо врожай ще не зібраний.
:D:D:D Не веселите!!!
 

1.11

Слідопит
Сколько раз,к нам подъезжали фермера( при охоте на голубя на подсолнухе) и прям просили,как можно больше их отстрелять;)
Ці казки розкажете іншим. Зараз голуб більше на зерносховищах. Там стріляйте. На полях його майже не має.
Я повторюю останній раз, я і ми мисливці полюємо після зібрання врожаю або коли мисливець не зможе завдати шкоди врожаю. Ви можете з піною в роті писати свої диванні пости, але факт є фактом. В іншому випадку, при наявності тугого гаманця, можете спробувати.
Я так розумію, вам давай безвіз чи не давай безвіз - толку ні якого і мозги Совкові. В Європі, мисливські колективи погоджують полювання з фермерами. Крапка.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Ці казки розкажете іншим. Зараз голуб більше на зерносховищах. Там стріляйте. На полях його майже не має.
Я повторюю останній раз, я і ми мисливці полюємо після зібрання врожаю або коли мисливець не зможе завдати шкоди врожаю. Ви можете з піною в роті писати свої диванні пости, але факт є фактом. В іншому випадку, при наявності тугого гаманця, можете спробувати.
Я так розумію, вам давай безвіз чи не давай безвіз - только ні якого і мозги Совкові. В Європі, мисливські колективи погоджують полювання з фермерами. Крапка.
Почитайте отчеты))) Все охотяться возле полей подсолнечника!!! И я в том числе!!! И ещё, если Вы читали,у меня в коллективе 2 фермера и живут со мной в подъезде!!! И такого бреда,я от них не слышал))) И какому урожаю,охотник может нанести ущерб?
 

Копатыч

Зброяр
Поле - моя власність.
Можете показать гос акт, на эту землю ????????
Любой охот пользователь, обязан заключить договор, с владельцем земельного пая, на право проведения охоты, охраны охотугодий и т. д. , на его пае ........, если в договоре оговорена позиция " проведения охоты, после сбора урожая" - нет проблем, если это не оговорено, в договоре - досвидос, на три буквы ........
 

1.11

Слідопит
Можете показать гос акт, на эту землю ????????
Любой охот пользователь, обязан заключить договор, с владельцем земельного пая, на право проведения охоты, охраны охотугодий и т. д. , на его пае ........, если в договоре оговорена позиция " проведения охоты, после сбора урожая" - нет проблем, если это не оговорено, в договоре - досвидос, на три буквы ........
Вы не внимательны и переливаете из пустого в порожнее. Я как раз об этом и пишу. Такой договор должен быть. Но из той информации, что я владею таких договоров практически никто не заключает. В лучшем случае, егерь говорит охотнику: "Что бы не было проблем, там то и там лучше не охотитесь". В крайнем случае, есть договоренность о пересечении поля для охоты в небольших лесных массивах (например, в Кировоградской области есть такая особенность - лесные массивы посредине полей).
И самое главное, не знаете - не надо давать советы и ссылаться на какие то отчеты.
 

Корнилов

Снайпер
У Вас, на цьому форумі, немає жодного звіту з полювання.
Будьте внимательны))) Мало но есть))) А что я обязан отчитываться? Отчитаюсь,будете завидовать))) Я так понял,Вы тоже полу-фермер)))
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Я как раз об этом и пишу.
вы пишите, какой то "бред" .... и он называется ОБС ( одна баба сказала .....)
Но из той информации, что я владею таких договоров практически никто не заключает. В лучшем случае, егерь говорит охотнику: "Что бы не было проблем, там то и там лучше не охотитесь".
у вас, хреновая информативная база, а "информаторы", еще хуже .........,советую ознакомится с БЗ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
Стаття 10.
Повноваження сільських, селищних і міських рад у
галузі мисливського господарства та полювання
До повноважень сільських, селищних і міських рад у галузі
мисливського господарства та полювання належить:
організація та здійснення заходів щодо охорони державного
мисливського фонду, поліпшення середовища перебування мисливських
тварин;
вирішення відповідно до цього Закону питань, що стосуються
надання у користування мисливських угідь;

Стаття 21.

Ведення мисливського господарства
Ведення мисливського господарства здійснюється користувачами
мисливських угідь.
Не допускається користування мисливськими тваринами та
ведення мисливського господарства без оформлення відповідних
документів у встановленому цим Законом порядку.

остальное, прочитаете сами .....

без "договора" - ни какой охоты НЕ БУДЕТ !!!!!!!!, не важно, с краю поля или по середине ..........
И самое главное, не знаете - не надо давать советы и ссылаться на какие то отчеты.
на какие именно "отчеты" ...., я ссылался ??????
посмотрите на Луганскую, Харьковскую, Донецкую области ....... не заключены "договора" - досвидос, ни какой охоты ......
прошу вас, не несите откровенный бред, и если не знаете, то лучше промолчать .........
 

Копатыч

Зброяр
Для начала, научитесь жить среди людей и общению. Вы пишите, как Б...О.
Я живу, среди людей ...... и общаюсь, не оскорбляя оппонента ......
я не летаю в облаках, стараюсь смотреть на жизнь - реально, а не виртуально
Пишу, то что знаю ..... слухи и ОБС ..... не собираю
С вами, не интересно общаться ......., я стараюсь опираться на факты и Закон, а вы - на ОБС ......, за сим, разрешите откланяться.........
 

Genry

Снайпер
Для начала, научитесь жить среди людей и общению. Вы пишите, как Б...О.
Перечитал и сделал обратные выводы...
Пожалуйста, не выдавайте желаемое за действительное. Взяли в аренду землю - растите и зарабатывайте. Не более того...
 
Зверху