Мелодії мисливського рогу.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
РІГ МИСЛИВСЬКИЙ
духовий мундштучний музичний інструмент, який застосовувався для подання мисливських сигналів. Звукоряд Р.М. натуральний, звук різкий, сильний. Р.М. вважається безпосереднім попередником валторни.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Почну з далека... :)
Знає вислів "лежати покотом"?
ПОКОТОМ
пр., (лежати) суцільно, без перерви, по всій поверхні, один біля одного; (класти) підряд, поспіль, один при однім; (посувати) Р. котом.

Після колективного полювання здобич також кладуть "покотом".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN;111032 сказав(ла):
Почну з далека... :)
Знає вислів "лежати покотом"?
ПОКОТОМ
пр., (лежати) суцільно, без перерви, по всій поверхні, один біля одного; (класти) підряд, поспіль, один при однім; (посувати) Р. котом.

Після колективного полювання здобич також кладуть "покотом".
Эстетично и красиво, право! А это в какой стране? При желании мог бы предоставить фото, как выкладка дичи после удачной охоты происходит в Украине...А лучше просто не буду - ведь, думаю, у многих в архивах хранятся подобные фото....именно для домашнего архива! Подобные правила чем-то регламентируются вообще, у нас - глубоко сомневаюсь, а в других странах?
BOGUN;111034 сказав(ла):
Приклад "покоту" з пера:
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Мелодії мисливського рогу використовують на колективному полюванні, яке складаються з "Початку полювання"(інструктаж), "Полювання" і "Закінчення полювання"(у тому числі покоту)

 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
При "Прикарпатський Лісогосподарський Коледж" (який я мав честь закінчити) діє гурт "Мисливські сурми" дуже цікавий і неординарний який і виконує мелодії на мисливську тематику на духових інструментах, займають призові місця як закордоном так і в Україні.
http://forestcollege.if.ua/photogallery.php?album_id=3
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Перепрошую... :) В нотах групи - А (частина ІІ) помилка.
Поправив :)
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Gutsul писал:
При "Прикарпатський Лісогосподарський Коледж" (який я мав честь закінчити) діє гурт "Мисливські сурми" дуже цікавий і неординарний який і виконує мелодії на мисливську тематику на духових інструментах, займають призові місця як закордоном так і в Україні.
http://forestcollege.if.ua/photogallery.php?album_id=3


Они выступали на открытии и закрытии последнего съезда УООР.
 
Зверху