Мисливська куртка «класика», Німечина, великий розмір

Zabara

Мисливець
840FC871-4896-4713-83F7-B7ACF77957C1.jpeg
F958F5C8-0BB5-4EEA-B0A0-0ECDE1C735A9.jpeg
Продам ось таку класичну мисливську куртку в традиційному німецькому стилі. Матеріал - проолійоний нубук та натуральна шкіра. Усі кишені утеплені вовняним підкладом. Дуже зручні нагрудні кишені - ховати гріти руки. Куртка утеплена ватином. В воротнику шкіряний капюшон.
Стан б/в, гарний.
Ціна - 800 гривен.
Киів
050-3346494
 

Вкладення

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 526723 Переглянути вкладення 526696 Продам ось таку класичну мисливську куртку в традиційному німецькому стилі. Матеріал - проолійоний нубук та натуральна шкіра. Усі кишені утеплені вовняним підкладом. Дуже зручні нагрудні кишені - ховати гріти руки. Куртка утеплена ватином. В воротнику шкіряний капюшон.
Стан б/в, гарний.
Ціна - 800 гривен.
Киів
050-3346494
Вибачте,але розмір треба вгадувати? То,що там напис на бірці "50" може не відповідати дійсному розміру!
Якщо ваша ласка,зробіть замір по ескізу... Дякую вам!
Размерный манекен-1.1.png
 

Zabara

Мисливець
Вибачте,але розмір треба вгадувати? То,що там напис на бірці "50" може не відповідати дійсному розміру!
Якщо ваша ласка,зробіть замір по ескізу... Дякую вам!
Переглянути вкладення 526759
Вибачте, мені здавалося, що я вказав заміри, мабуть якийсь збой.
Полуобсяг (в грудях) - 60 см, довжина від воротника до кінця манжети - 84, довжина по спині від воротника - 82. Завтра ще раз переміряю на всяк випадок
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Полуобсяг (в грудях) - 60 см, довжина від воротника до кінця манжети - 84, довжина по спині від воротника - 82. Завтра ще раз переміряю на всяк випадок...
Блін,шкода...Під пахвами буде замала...:( Вдалого продажу!
 

Zabara

Мисливець
А чего вы взяли что куртка "Мисливька"?вес куртки приблезительно какой?
Вибачте, мені здавалося, що я вказав заміри, мабуть якийсь збой.
Полуобсяг (в грудях) - 60 см, довжина від воротника до кінця манжети - 84, довжина по спині від воротника - 82. Завтра ще раз переміряю на всяк випадок
Переміряв!
груді (напівобсяг) -62см; внизу -62; довжина по спині (без врахування ворота) -81; плечи - 54, рукав від плеча -63 см
 

Zabara

Мисливець
1) Тому що придбавалася в спеціалізованому магазині в Мюнхені;
2) Зважити нічим, буде можливість - зроблю
Хочу додати, що я цю куртку одягав одного разу на ходовє полювання на зайця, взимку, було десь минус 8-9. Проходив майже увесь день, і не скажу, що змерз або якось занадто відчував її вагу. Вона не продуваеться і не набирає вологу, гарно вентилюється. Під курткою в мене був вовняний светер, під светром х/п футболка з довгим рукавом.
 
Зверху