Модератор помогите плиз

Статус
Закрита.

Еремей

Новачок
При регистрации на моей страничке неправельно указалась область(Крым)-а я КИЕВЛЯНИН поменять через кабинет неудается - помогите пожалуйста .
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Еремей;92708 сказав(ла):
При регистрации на моей страничке неправельно указалась область(Крым)-а я КИЕВЛЯНИН поменять через кабинет неудается - помогите пожалуйста .
Поменял.
 

szalogin

Новачок
При регистрации неправельно указал НИК окажите помощь для замены пожалуйста
 

147852

Новачок
Така сама ситуація як в Еремея прошу поміняти з Харківскої на Хмельницьку буду дуже вдячний
 
Admin;131988 сказав(ла):
отрыщъ писал:
Юріє, я хочу змінити своє форумне ім"я "отрыщъ" на інше:"отрыщъ-безхатченко редукс". Як це зробити? Дякую!

Зачем оно Вам?
Так сталось, що на різних сайтах в мене зараз різні імена, тепер я захотів мати одне ім"я на всіх сайтах без повторної реєстрації, тому хочу змінити. Аватари вже замінив, а от з іменами труднощі. Будь-ласка, якщо не важко. Дякую.
 

ABBAT

Мисливець
Олексій навіщо ви поміняли гончака на цю перелякану сову, я вас так краще впізнавав?( про аватар)
З пов ABBAT
 
ABBAT;132104 сказав(ла):
Олексій навіщо ви поміняли гончака на цю перелякану сову, я вас так краще впізнавав?( про аватар)
З пов ABBAT
АВВАТ, вибачте, як для мене, ця вухата сова на аватарі - допитлива і безпосередня. А те, що я гончатник відображено в моєму форумному імені.
Дякую вам, що впізнавали мене. :)
 

Скач

Новачок
Доброї ночі, шановні! Поясніть мені будь ласка, чому я не можу отримати інший пароль, коли забув діючий? Довелось реєструватись вдруге, щоб написати це повідомлення. Можна було змиристись із цим логіном, але якось звик, що в мене реєстрація скрізь під одним нікнеймом. Тож допоможіть мені в цьому питанні, велике дякую!
 
Статус
Закрита.
Зверху