Монополія місцевих мисливських колективів і їх не допуск мисливців в угіддя УТМР

Корнилов

Снайпер
Вру,раз было))) Бухих "местных" не взяли с собой,так как,мы были с помощниками,а они нет))) Стремно было,что за нас,что за собак! Результат ,два пробитых колеса:)
 

krushinski00

Снайпер
Якщо нормально спілкуватись з людьми то ніхто ні кого не вижене.в крайньому разі за 25 років мене та моїх хлопців ще ні разу даже не пробували вигонити.та і ми нікого не нагнали.просто вічливо обясняємо де краще стати якщо незнаєш місцевості і нікому не заважаючи при цьому.ну а чи буде там краще літати чи взагалі не буде ніц це відомо тільки самим качкам
 

кей

Мисливець
Зробили накриття,стола, лавочки, викопали яму під погріб ( привозим пляшки заморожені) відкрились. Приїхали на слідуючу суботу - сидить колектив ( наш набагато більший). Поздоровались і поїхали в друге місце. Поїхали сьогодні - все поломане і на кучі спалене. Горіло погано, бо дерево сире. Хто зробив місцеві чи " зальотні"? В принципі різниці нема - бидло. В прошло суботу поїхали на вечір, стали - нас 5 мисливців. Підїхав джип до нас впритул, через скло подивились, відїхали метрів 15, замаскували, включили два електроманки і давай " полювать". Настрій пропав, поїхали додому. І ще. 35 метрів мисливець від мисливця замало. На мій погляд. Мабуть потрібно завжди залишатись ЛЮДЬМИ.
 

Просто охотник

Мисливець
Зробили накриття,стола, лавочки, викопали яму під погріб ( привозим пляшки заморожені) відкрились. Приїхали на слідуючу суботу - сидить колектив ( наш набагато більший). Поздоровались і поїхали в друге місце. Поїхали сьогодні - все поломане і на кучі спалене. Горіло погано, бо дерево сире. Хто зробив місцеві чи " зальотні"? В принципі різниці нема - бидло. В прошло суботу поїхали на вечір, стали - нас 5 мисливців. Підїхав джип до нас впритул, через скло подивились, відїхали метрів 15, замаскували, включили два електроманки і давай " полювать". Настрій пропав, поїхали додому. І ще. 35 метрів мисливець від мисливця замало. На мій погляд. Мабуть потрібно завжди залишатись ЛЮДЬМИ.
На джипе с манками наверное местные приехали.
 

Олекcій

Новачок
Зробили накриття,стола, лавочки, викопали яму під погріб ( привозим пляшки заморожені) відкрились. Приїхали на слідуючу суботу - сидить колектив ( наш набагато більший). Поздоровались і поїхали в друге місце. Поїхали сьогодні - все поломане і на кучі спалене. Горіло погано, бо дерево сире. Хто зробив місцеві чи " зальотні"? В принципі різниці нема - бидло. В прошло суботу поїхали на вечір, стали - нас 5 мисливців. Підїхав джип до нас впритул, через скло подивились, відїхали метрів 15, замаскували, включили два електроманки і давай " полювать". Настрій пропав, поїхали додому. І ще. 35 метрів мисливець від мисливця замало. На мій погляд. Мабуть потрібно завжди залишатись ЛЮДЬМИ.
Співчуваю чере загублену працю. З приводу джипу - сподіваюсь Ви викликали єгеря? Чи хай бракують, моя хата з краю? Та й в першому випадку я б "профілактично" подзвонив би єгерю. В 50% а то й більше випадків якщо люди не розуміють принципів етики і займають настількі підготовлені місця у них не тільки совість, але й документи не чисті.
 
Зверху