Мр 43 або Тоз 34 ?

Статус
Закрита.

Тратата

Мисливець
У нас в магазині малий вибір набоїв 16к 28г. А самому заряджати не маю часу... чомусь так
Киев рядом-в магазинах полно таких патронов(если закупать своевременно).Просто обо всем нужно думать чуток раньше чем "клюнет петух"в одно место....
 

джейк

Мисливець
У другого знайомого як сказати він перебрав трохи рушниць.Знаю його зі школи починав з тоз 66 так тоз 54 потім иж 54 далі купив хатцан екскорт. тоз 34 так иж 27 . .Кохних 3 роки міняв під закінчення дозволу .Крайні роки вже неміняе каже що йому ижа на його вік стане.От Вам розповідь з мисливського досвіду . НО вибір за Вами .ЗП.
 

Kostantin__1995

Новачок
Думаю что пора тему закрывать т.к.инициатор принял для себя по ней решение.Вперёд на "штурм других высот"!!!:p
Може й так. Домовився з знайомим зустрітися й спробувати поставляти з штучного тоз 34 в доброму стані, 2007 р.в Одним словом буду щось шукати в ролі другої рушниці...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Дякую всім велике за кожен розсуд і поради
В Києві буваєте?
Походіть по збройових магазинах, попрохайте потримати в руках, поприкладатися. П/а, двостволки з сучасного, що є.
Знову ж таки, комісійні відділи є. Це якщо на рахунок старих радянських рушниць.
Потримайте, поскидайте, щось та ляже.
 

Kostantin__1995

Новачок
В Києві буваєте?
Походіть по збройових магазинах, попрохайте потримати в руках, поприкладатися. П/а, двостволки з сучасного, що є.
Знову ж таки, комісійні відділи є. Це якщо на рахунок старих радянських рушниць.
Потримайте, поскидайте, щось та ляже.
Спробую... Я і полюванні новачок, 2 роки. Тому і запитую тут такі питання... Бо не маю в кого запитати порад
 

Kostantin__1995

Новачок
В Києві буваєте?
Походіть по збройових магазинах, попрохайте потримати в руках, поприкладатися. П/а, двостволки з сучасного, що є.
Знову ж таки, комісійні відділи є. Це якщо на рахунок старих радянських рушниць.
Потримайте, поскидайте, щось та ляже.
Буваю і в Києві... але на завжди маю час та дозвіл при собі... В багатьох магазинах без нього не дадуть...
 

Kostantin__1995

Новачок
В Києві буваєте?
Походіть по збройових магазинах, попрохайте потримати в руках, поприкладатися. П/а, двостволки з сучасного, що є.
Знову ж таки, комісійні відділи є. Це якщо на рахунок старих радянських рушниць.
Потримайте, поскидайте, щось та ляже.
П/А взагалі не розглядаю... хочу навчитися с першого пострілу брати трофей , а не полевати свинцем на вманя
 
Статус
Закрита.
Зверху