Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А чому по Вашому не моє? А Ви як зброю купляєте - нероздумуючи, побачив-купив??)
Я в 23 роки не мав змоги купити іншу рушницю, тому полював з подареним батьком ТОЗ-34. Ця рушниця все так же і досі зі мною. Напевне, ми тоді не так жили і не про те думали. Мені було ніколи думати про іншу рушницю, я біг на полювання і думав про качок та зайців. Не було тоді того різноманіття та вибору, доступності інформації, не мучили простих мисливців такі "муки вибору".
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я в 23 роки не мав змоги купити іншу рушницю, тому полював з подареним батьком ТОЗ-34. Ця рушниця все так же і досі зі мною. Напевне, ми тоді не так жили і не про те думали. Мені було ніколи думати про іншу рушницю, я біг на полювання і думав про качок та зайців. Не було тоді того різноманіття та вибору, доступності інформації, не мучили простих мисливців такі "муки вибору".
буде нам Гена по 60 - прочитаємо тему "який бластер краще обрати, якщо полюю в основному на марсіан та зомбі"!
 

Pavel1988

Снайпер
Брати ту рушницю яка вам найкраще ляже. Покрутіть в руках і армсан і Нео, а там вже все стане ясно самому.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Шо тут думать! Если не любишь чистить - и лёгкий вес -ИНЕРЦИОНКУ!
Если вес не смущает и нужна 100% надёжность выстрела -ГАЗООТВОД.
И АТА-НЕО и АРМСАН надёжные ружья,которые можно подогнать под себя приставками
под приклад. Владельцы обоих моделей на 90-% давольны этими ружьями.
 

Varjag229

Слідопит
После МЦ 21-12 вопрос о толщине цевья и балансе не стоит, но у инерционок оно тоньше и легче, а баланс, соответственно, лучше.
П.С. В "Ствол" в январе 2019 г. должны привезти еще "Хуглу "Ренова" газоотвод и инерционку.
Ценник - меньше Армсана 612 и Ата Армс Нео12 процентов на 30 (около 13200 грн.) против 18-20 тыс. грн.
Из особенностей - канал ствола 18,75 мм и дульные сужения по 70 мм только от "Хуглу" - другие не поставишь. Вес - меньше 3 кг.
 

Varjag229

Слідопит
Хотя, если бюджет в пределах 20 тыс. грн. - можно глянуть на итальянца "Пиетта Зефирус".
 

CheshireCat

Мисливець
Ви я так розумію,даючи пораду придбати помпу,ходите на полювання з таким причудом?
Я даю пораду виходячи з вимог, озвучених автором теми:
найголовніше для мене - безвідмовність, та надійнісь в експлуатації (відсутність неочікуваних поломок)
У мене є і те, і те.
Стріляти вмію, останній результат був 19/25 АВТ (серія 15 одиночних + 5 дуплетів), це з помпи.
Зброя - це інструмент, а не стереотип у когось в голові.

Я розумію, чому автор хоче напівавтомат. Бо навкруги ходять з напівавтоматами і він теж хоче третій постріл.
Але він акцентував "безвідмовність та надійність в експлуатації". Мабуть, не просто так.
Але справа в тому, що напівавтомат і надійність - це дорого. А судячи з названих моделей, на дорого він не готовий.

Тому моя порада при таких вихідних даних незмінна: двостволка або помпа.
Безвідмовність і надійність експлуатації, наскільки це можливо - це двостволка.
Якщо третій постріл - це помпа.

Помпи бувають мисливські.
А не тільки такі, які ви називаєте причудом. :)
 

hnat

Мисливець
После МЦ 21-12 вопрос о толщине цевья и балансе не стоит, но у инерционок оно тоньше и легче, а баланс, соответственно, лучше.
П.С. В "Ствол" в январе 2019 г. должны привезти еще "Хуглу "Ренова" газоотвод и инерционку.
Ценник - меньше Армсана 612 и Ата Армс Нео12 процентов на 30 (около 13200 грн.) против 18-20 тыс. грн.
Из особенностей - канал ствола 18,75 мм и дульные сужения по 70 мм только от "Хуглу" - другие не поставишь. Вес - меньше 3 кг.
Плюс, Ренова є зі стволом 71см.(так само
як Імпала). Були б Армсани з такими люфами - взяв би без роздумів.
 

KFoR

Зброяр
В мене нео12, я нею задоволений. Армсанів в моїх знайомих немає. А ренову я б взяв на "спробувати"
 

paliy65

Слідопит
С 1990 охотился с тоз-34(брал новую),а в 2016 взял тоз бм 63г. с настрелом 10-15патр.в 2018г. осенью взял иж-54.почти новый.
Падает везде .
 

Коля 1982

Новачок
Беріть те яке ляже в руки і прикипить до нього душа. Скажу з особистого досвіду так як придбав 12-ого грудня ще один ствол. Їхав в Київ за АТА НЕО або Реновою. Приїхав помацав Нео ,щось не те Ренови розібрали, дивився і Армсан, а поїхав до дому з вертикалкою і не жалію, але в планах все таки взяти Ренову. Товариш взяв Ренову 300 пострілів різними навєсками польот нормальний, подивимся далі. У нас в колектив ще є дві Ати люди не жаліються, і є армсани в одног знаю точно насріл добрячий за 2 роки більше 5000 жодної поломки всеядний ,як каже його власник.
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
.Лучше иметь в запасе третий патрон,чем упустить подранка,который как правило не ждет пока охотник перезарядит ружье,а старается как можно быстрее скрыться.
Краще навчитись стріляти,підігнати рушницю під себе.Завжди стріляти в межах розумного.А є такі за 50 метрів як почнуть дурити і повірте далеко не трома патронами.Тільки корм для лисиці.
 

василь довжик

Слідопит
Помпи бувають мисливські.
А не тільки такі, які ви називаєте причудом. :)
Яб ніколи помпу на полювання не взяв.Просто не уявляю як це.І не в обіду.Для мене це на полюванні точно при чуда.З.Пв.
 
Зверху