Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
кабан после первых двух выстрелов подранком
- дядьку, а шо робити, коли стрельнув по кабану першим та другим, а кабан біжить?!!!
- а, береш потім кидаєш ружо і починаєш йому очі гімном затирати!
- дядьку, а де я серед лісу гімна візьму?
- о!!! синок, якшо 2 рази стрельнув, а кабан біжить - гімна буде вдосталь!
:D:D:D
 

Коля 1982

Новачок
Особисто я, якщо з першого не влучив, то другий летить туди ж, думаю і третій буде там же. Але напів-автомат хочу спробувати. Зараз більшість говорять і думають, якби більше набоїв в стволі , цікаво як наші діди полювали з шомполкою односвольною і добували тих же качок ,зайців, лисиць. Там за другий, третій постріл або швидку перезарядку і мови не було.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Яб ніколи помпу на полювання не взяв
думаю добре пристріляна кулями помпа зі стволом 510 мм буде краще ніж н/а при полюванні на кабана:
1. габарити рушниці - 102 см, у лісі то немаловажно.
2. вага - 2900 (мій хатсан)
3. можливість мати у магазині всі 6+1 (а це не маловажно. бо буває біжать не всі та одразу гуртом)
4. при доборі підранка - коротка помпа 100 % пострілу, висока маневровість у кущах. особливо коли тримають пси.
5. найцікавіше - осічка, пересмикнув патрон, що осікся на землі, а ти готовий до нового пострілу!
 

василь довжик

Слідопит

Коля 1982

Новачок
Повторю свої слова і слова других форумчан. Те яке підійде саме йому. Вони в одинаковій ціновій категорії і по якості думаю рівні тільки система перезарядки там інерція а там газовідвід . Отже троеба їхати в магазин і як кажуть по мацати їх. Особисто я прихильник інерціонок.
 

HaNtEr95

Мисливець
Нео в руках крутив і стріляв, армсан лише в магазині, армсан сподобався високою планкою (high rib) і здається краще ляг без налаштувань, нео дещо задирає ствол (без проставки подовжувача) в армсані пластик приємніший ( але чи надовго вистачить того покриття софт тач?)
 
  • Like
Reactions: crp

HaNtEr95

Мисливець
І ще знайомий який володіє нео говорить що вона дещо низить, я так розумію стрільба з відкритою планкою? У армсана немає такого?
 

huntumy

Зброяр
Не всегда.Бывает первым выстрелом не добудешь трофей по ряду причин.Нога увязла в болоте,не дала возможность повернутся и с первого добыть трофей.Кум сват,брат,напарник,качнул лодку в момент первого выстрела,и дробь полетела мимо цели.Первый патрон дал осечку,и так далее.Стараться,пытаться,стремится безусловно надо,что бы добыть первым выстрелом,и что бы этим первым выстрелом,трофей был чисто бит.Но увы,охота порой диктует свои условия.
Все верно. Лично не рассматриваю п/а как количество патронов. Для меня это одна из систем охотничьего оружия.
К тому же нравится стрельба с п/а. Тем не менее не ставлю в приориет переломку с одним спуском или п/а.
Коль топикстартер изьявил желание приобрести п/а а не переломку, было бы правильным не упоминать последние. С армсаном и нео12 можно успешно охотится хоть и не думать о том что в руках не супер надежное ружье.
 

василь довжик

Слідопит
І ще знайомий який володіє нео говорить що вона дещо низить, я так розумію стрільба з відкритою планкою? У армсана немає такого?
Так за нео є такий хрішок.Але я перенастроів себе цілитьсь з відкритою планкою.Двома очима набагато результативніше.
 

Гюрза

Мисливець
Бери армсан с 710-стволом.Охочусь 7 лет,работает как часы,стреляю только самокрутом.У меня фенома,не стоит переплачивать,бери 612.
 

Вкладення

Зверху