Мушка оптоволоконна, прицел

Александр1390

Мисливець
Добрий день продавцю! Сьогодні забрав ваші муши і що хочу вам сказать, це просто мотлох!!! Поперше я у вас заказував червоні а пришли оранжеві!!! Подруге що це за зазор між лескою для бензокоси і куском клемніка який ви називаете корпусом???? Фото нжче виложу!!! Чекаю на вашу відповідь як вирішувати питання!!!
І господа мисливці не ведіться на ці мушки!! Ідіть купіть кусок клемніка і пол метра лески і наробіть собі таких за 20грн 10 штук!!!!
Screenshot_2019-06-20-15-53-59.png
IMG_20190620_155243.jpg
IMG_20190620_155213.jpg
IMG_20190620_155152.jpg
 

Александр1390

Мисливець
І ще господа!!! Коли вирішив їх вкрутить подивитись як воно буде! То от що отримав!!! А ще я маю вспоему арсеналі дійсно оптоволокону мушку і вона ловить світло просто шик! А ця взагалі світло не ловить!!! Леска призначена косить а не світло ловить!!! Так що уважаемий продавець кидайте мені реквізити я їх вам назад відправлю! А ви мені повернете кошти 140+42 за доставку!!!! І тоді ми закриемо це питання! Дякую за увагу!
IMG-791fca556ef8a3d527a34f74ef5d93cb-V.jpg
 

Вулкан120

Слідопит
1) Шановний, для початку, почитайте правила форума (особливо п. 4,2 та п. 5,14) !!!
2) Стосовно кольору. Ви загалі як замовляли мушки, ви дивились фото, описання читали?! (на фото прекрасно видно якого вони кольору і в описанні звучить ПОМАРАНЧЕВИЙ колір)!!!
3) Це не леска для бензокоси!!! Стосовно корпусу, ви праві, зроблений він із клеми. Але не потрібно на нього грішити, його якість і міцність на достатньому рівні для виростання на полюванні!!!
Я особисто користуюсь цією мушкою!!! Все витримує: дощ, сніг, морози, ходжу по болотах, пробираюсь через кущі - Все витримує!!!

Тому, Шановний, ви із самого початку не розібрались в темі і в самому товарі (ні фото, ні описання), замовили мушки, а тепер пред'являєте претензії, ніби я винен!
Стосовно зламаних мушок. Ви їх навмисно зламали!!!!!!! І хочете, щоб я повернув кошти???? Якби ви поставили мушку на рушницю і пічас стрільби вона зламалась, тоді б я згоден. (обміняв би, або повернув кошти). А так, навмисно зламали - це не правильно!!!!

Ще одним фактором являється те, що ви перший хто поскаржився на їх якість!!! Почитайте відгуки людей в цій темі!!!
 

Александр1390

Мисливець
З приводу кольру! Коли я до вас зателефонував я запитав чи е в наявності Червона!!! Ви сказали так!!! І в вайбері я повторив червона а не помаранчева!!!! З привону матеріалу якого вона виготовлена що це??? Вона світло взагалі не ловить!!!! А стосовно того що вони лопнули ми всі знаемо з якої латуні роблятся ці клемники!!!! І зломані вони були впри спробі піджати на стволі а не навмисно!!!
 

Вулкан120

Слідопит
І ще господа!!! Коли вирішив їх вкрутить подивитись як воно буде! То от що отримав!!! А ще я маю вспоему арсеналі дійсно оптоволокону мушку і вона ловить світло просто шик! А ця взагалі світло не ловить!!! Леска призначена косить а не світло ловить!!! Так що уважаемий продавець кидайте мені реквізити я їх вам назад відправлю! А ви мені повернете кошти 140+42 за доставку!!!! І тоді ми закриемо це питання! Дякую за увагу! Переглянути вкладення 487115
І ще одне! Коли приходить посилка почтою: Відкрили, подивились, не сподобалось щось, тоді відзвонюєтесь і пояснюєте (так і так...подивився не влаштовує, вибачаюсь, давайте зробимо повернення).

А не так, як ви!!!! Забрав, розламав вщент і давай повертай!!!
 

Вулкан120

Слідопит
З приводу кольру! Коли я до вас зателефонував я запитав чи е в наявності Червона!!! Ви сказали так!!! І в вайбері я повторив червона а не помаранчева!!!! З привону матеріалу якого вона виготовлена що це??? Вона світло взагалі не ловить!!!! А стосовно того що вони лопнули ми всі знаемо з якої латуні роблятся ці клемники!!!! І зломані вони були впри спробі піджати на стволі а не навмисно!!!
Як це не ловить??? А колір, тут люди його вже називають червоним (просто спростовують, так би мовити, називають просто, червоними і зеленими)!!!!!!!
Зламали. Як так, ніхто крім вас не скаржився, ставили мушки прекрасно!!! А ви зламали, як так!!!???
 

Александр1390

Мисливець
Як це не ловить??? А колір, тут люди його вже називають червоним (просто спростовують, так би мовити, називають просто, червоними і зеленими)!!!!!!!
Зламали. Як так, ніхто крім вас не скаржився, ставили мушки прекрасно!!! А ви зламали, як так!!!???
Так не ловить!!!! Поясніть що це за матеріал! В нормальних мушках волокно! А у вас що???
 

Altay1972

Снайпер
Спасибо Вам за это примичание.)) К этому я ещё не пришёл, есть некоторые нюансы в технологическом процессе изготовления корпуса.
На данный момент работаем над изготовлением туннельной мушки))
Стосовно корпусу, ви праві, зроблений він із клеми.
:):):)
есть некоторые нюансы в технологическом процессе изготовления корпуса...

без слов...:):):)
 

Александр1390

Мисливець
Перешаривши сайт СО2 едине що знайшов більш менш схоже до вашого!!!))))) будьте ласкаві дайте нам силку на тей товар що ви придбали на цьому сайті)))) дякую!!!
 

Вулкан120

Слідопит
Та я вам
Згоден! Але це не красний!!! А я з вами говорив про красний!!!
це до того, що навіть на сайті цей колір називають червоним, просто так прийтято. І люди в мене замовляють, то деякі самі називають червоним, хоч це і помаранчевий, тому я взик і нікого вже не виправляю стосовно кольору
 
Зверху