Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

BIJO

Новачок
Добрий день! Хочу замовити у вас мушку на Іж-27. ширина планки-6мм. світловод 2.0 мм,зелений- 5 см без тунелю.
 

vovusia

Новачок
Приветствую, есть желание приобрести у Вас мушку тоннельную на ИЖ 54, горизонталку, оранжевого цвета,
 

Khilko333

Мисливець
Вже вкотре чую думку, що довжина мушки впливає на стрільбу. Я впевнений, що при стрільбі з закритою планкою- це помилкова думка. При стрільбі відкритою планкою, це можливо , якщо короткі стволи.
 

Khilko333

Мисливець
Довжина світловоду на мушці, залежить від ваших потреб. Чим довше хочете стріляти після заходу сонця, потрібне довше волокно. 7 см волокна, на мою думку є оптимальною довжиною.
 

Khilko333

Мисливець
Тунель- це порожня трубуа перед світловодом. Лише незначна частина світловоду бутив тунелі, решта тунелю без світловоду .
 

Khilko333

Мисливець
Тунель- це порожня трубка перед світловодом. Лише незначна частина світловоду має бути в тунелі, решта тунелю без світловоду .
 

servi

Мисливець
Добрый вечер !
Заказ - в личке.
 

Yarik777

Новачок
Добрый вечер! У меня иж 27,встал вопрос об прицельном приспособлении тк установили новый приклад и я к нему ну никак не могу привыкнуть,может через 10 лет пройдет,но на охоту ходить хочется уже сейчас...
В прошлую пятницу приехала ко мне мушка.Сделано добротно-не заусениц,не перекосов.Руки дошли до установки только сегодня:-помыл планку калошей с помощью зубной щетки,потом подогрел на газу где-то до 50°(заодно и остатки бензина испарились),потом салфетка из комплекта.Снял защитный слой из двухстороннего скотча и приложил мушку сразу за штатным целиком.После этого прижал авиамодельной(рыболовной) резинкой.Снял резинку после полного остывания-подтеть мушку уже не получается.Визуально-мини коллиматор—чуть скривил вкладку-видно боковые поверхности мушки+торец видно не круглый,а какой то элипсный.Будем пробовать...
Пс-спасибо за подбор под ружьё и работу!
IMG_20211102_183237.jpg
IMG_20211102_183055.jpg
IMG_20211102_182004.jpg
 

скворцов

Мисливець
Доброе утро,нужна мушка длиной 50мм.без тоннеля,волокно 1.5мм.ширина планки 7
 

Rostyslav_dentist

Новачок
Доброго вечора. Думаю придбати таку мушку на тоз-34,але річ в тому, що стандартна мушка дуже низька,а стріляю я в основному кулями.Стандартна мушка вистою в 1.5мм,а якщо я правильно зрозумів,то у вас мінімальна висота мушки 2.5мм.Як різниця в 1мм вплине на стрільбу?P.S стріляю з закритою планкою
 
Зверху